Page 232 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:11 06. Jan 2013
by Thurms
Velký dík za maxnuté životy, jedna z věcí, co mě na Thálce hodně štvala – dvě identické postavy s rozdílným počtem životů, jen díky tomu, že ten jeden měl štěstí a druhý ne…

Re: Poděkování

Posted: 01:34 06. Jan 2013
by innfra
Také se připojuji s poděkováním moc mě to potěšilo. :)

Re: Poděkování

Posted: 01:38 06. Jan 2013
by jachyra
Ja sa pridávam tiež, woho :D

Re: Poděkování

Posted: 03:55 06. Jan 2013
by Koninho87
Díky =)

Re: Poděkování

Posted: 17:33 06. Jan 2013
by Theogil I
Přidávám se k poděkování, Shamane, Kuciku .... klobouk dolů a velké díky.

Re: Poděkování

Posted: 20:22 06. Jan 2013
by KaTo
*zamáčkne slzu dojetí* Panebože, děkuji ti (a všem, kteří to naskriptovali, prosadili a odsouhlasili) za mou milovanou postavu na epickém lvlu, která dostala díky maxnutí cca čtvrtinu životů (díky podělaný smůle na HP hody v minulosti).

Re: Poděkování

Posted: 00:23 07. Jan 2013
by karolina
Dík za dnešek... malýmu i velkejm! Málem jsem se podělala ale to je vedlejší...

Re: Poděkování

Posted: 01:25 07. Jan 2013
by Grin
hlavně malýmu, držel se statečně...holič, pche lituju dalšího zakazníka.. :lol:

Re: Poděkování

Posted: 09:58 07. Jan 2013
by Barbar321
Díky za maximální životy. Jen jsem se chtěl ještě zeptat, zda-li se jedná o jednorázovou akci a nebo bude úprava životů probíhat pravidelně (či jestli si mám o další navýšení vždy někam napsat).

Dostal jsem hned level a jako (skoro) vždy předtím na téhle postavě jsem obdržel minimum životů (takže jsem velmi rád i za jednorázovku, která mě přidala značné množství životů i na tom minimálním levelu, ale proč se nezeptat, zda to nebude pokračovat, že?).

Re: Poděkování

Posted: 10:13 07. Jan 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:Díky za maximální životy. Jen jsem se chtěl ještě zeptat, zda-li se jedná o jednorázovou akci a nebo bude úprava životů probíhat pravidelně (či jestli si mám o další navýšení vždy někam napsat).

Dostal jsem hned level a jako (skoro) vždy předtím na téhle postavě jsem obdržel minimum životů (takže jsem velmi rád i za jednorázovku, která mě přidala značné množství životů i na tom minimálním levelu, ale proč se nezeptat, zda to nebude pokračovat, že?).
Ono by to mělo fungovat natrvalo.
Jak se tvá postava jmenuje?

Re: Poděkování

Posted: 10:52 07. Jan 2013
by kucik
Shaman88 wrote:
Barbar321 wrote:Díky za maximální životy. Jen jsem se chtěl ještě zeptat, zda-li se jedná o jednorázovou akci a nebo bude úprava životů probíhat pravidelně (či jestli si mám o další navýšení vždy někam napsat).

Dostal jsem hned level a jako (skoro) vždy předtím na téhle postavě jsem obdržel minimum životů (takže jsem velmi rád i za jednorázovku, která mě přidala značné množství životů i na tom minimálním levelu, ale proč se nezeptat, zda to nebude pokračovat, že?).
Ono by to mělo fungovat natrvalo.
Jak se tvá postava jmenuje?

Je to divný, ale odněkud se ten konfigurák přepsal zpět.

Edit: Aha, tak už jsem našel odkud. Požádej někoho o znovunahození tohodle levelu.

Re: Poděkování

Posted: 18:11 07. Jan 2013
by Bhaall
Takže už to frčí korektně?

Re: Poděkování

Posted: 18:29 07. Jan 2013
by kucik
Už by mělo.

Re: Poděkování

Posted: 20:35 07. Jan 2013
by artaxas
díky Kovadlinům a podtemňanům. super hra

Re: Poděkování

Posted: 21:57 07. Jan 2013
by slencak
Děkuju Bruciacullo :viking: