Page 233 of 329
Re: Vtípky
Posted: 14:18 03. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
A je to venku panove

Re: Vtípky
Posted: 18:44 03. Dec 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 19:05 03. Dec 2012
by Molly23
Při nočním cvičení se Huey Cobře nepovedlo příliš přistání a pilot o zem rozbil zadní rotor. Naštěstí ale helikoptéra zůstala na lyžích akorát začala po runwayi vytáčet piruety. Mezitím co zdivočelý stroj mijel kontrolní věž v dešti jisker, proběhla mezi pilotem a věží tato konverzace.
TOWER: Potřebujete zavolat pomoc?
COBRA: Nevím, jestě jsem nedoboural.

Re: Vtípky
Posted: 08:52 04. Dec 2012
by -RoF-
Na Štědrý den ženská nadává manželovi:
"Od rána furt něco žereš, musíš držet půst, jinak večer uvidíš tak okorát pi*u a ne zlaté prase "!
Manžel se zasměje a říká : "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
Re: Vtípky
Posted: 11:37 04. Dec 2012
by rosnicka
Re: Vtípky
Posted: 12:13 04. Dec 2012
by -RoF-
To samo! Tedáá ne, já to našel na jiném fóru.

Re: Vtípky
Posted: 12:20 04. Dec 2012
by rosnicka
no dobra hihi.... ale ted ji nejak stahli potvory misto toho se porad dokola liska potapi do kade s kaprem
Re: Vtípky
Posted: 18:37 04. Dec 2012
by Braenn
Pobavil už popisek: Chlápek, co sobě v tu nejhorší možnou chvíli najde nějakou skrytou superschopnost:

Re: Vtípky
Posted: 20:14 04. Dec 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 02:49 05. Dec 2012
by Molly23
Double fail!

Re: Vtípky
Posted: 04:15 05. Dec 2012
by Molly23
Devast na tyč

Re: Vtípky
Posted: 10:53 05. Dec 2012
by KaTo
Pcháá! Tahle ji má magnetickou!
Re: Vtípky
Posted: 12:17 05. Dec 2012
by Caehan
...idnes.cz... je třeba říct více?
Re: Vtípky
Posted: 22:17 05. Dec 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 22:31 05. Dec 2012
by Práček
Přijede delegace od husquarny do ruska nabízet nejlepší zboží, prodejce vysvětluje parametry pil, že za hodinu se s nima da pořezat 10 kubíků dřeva, rusům se nabídka líbí a tak na zkoušku jednu pilu vezmou, po týdnu píšou rusové do husquarny s problémem že slíbili , že bude řezat 10 kubíků za hodiny a, že jí dali nejlepšímu dřevorubci v rusku Koljovi a ten nařezal ani ne 1/2 kubíku za hodinu. husquarna tedy pošle technika at zjistí co je za závadu, technik příjde, naleje benzín, nacupuje, da sytič parkrat protocí a pak ji nastartuje. Kolja v uleku vykřikne " ŠTO JE TO ZA HLUK?!?"