Page 233 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:18 03. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
A je to venku panove
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:44 03. Dec 2012
by Molly23
Nevím do jakého humoru toto zařadit :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=iiFcRoKi ... ture=share

EDIT: A další k tomu :D
http://reichrolld.com/

Re: Vtípky

Posted: 19:05 03. Dec 2012
by Molly23
Při nočním cvičení se Huey Cobře nepovedlo příliš přistání a pilot o zem rozbil zadní rotor. Naštěstí ale helikoptéra zůstala na lyžích akorát začala po runwayi vytáčet piruety. Mezitím co zdivočelý stroj mijel kontrolní věž v dešti jisker, proběhla mezi pilotem a věží tato konverzace.

TOWER: Potřebujete zavolat pomoc?
COBRA: Nevím, jestě jsem nedoboural.

Image

Re: Vtípky

Posted: 08:52 04. Dec 2012
by -RoF-
Na Štědrý den ženská nadává manželovi:

"Od rána furt něco žereš, musíš držet půst, jinak večer uvidíš tak okorát pi*u a ne zlaté prase "!

Manžel se zasměje a říká : "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."

Re: Vtípky

Posted: 11:37 04. Dec 2012
by rosnicka
-RoF- wrote:Na Štědrý den ženská nadává manželovi:

"Od rána furt něco žereš, musíš držet půst, jinak večer uvidíš tak okorát pi*u a ne zlaté prase "!

Manžel se zasměje a říká : "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
rofiku, rofiku, takhle prznit jednu z reklam na kterou se da koukat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 12:13 04. Dec 2012
by -RoF-
rosnicka wrote:
-RoF- wrote:Na Štědrý den ženská nadává manželovi:

"Od rána furt něco žereš, musíš držet půst, jinak večer uvidíš tak okorát pi*u a ne zlaté prase "!

Manžel se zasměje a říká : "Ne-ne, já nemusím, já už ji vidím..."
rofiku, rofiku, takhle prznit jednu z reklam na kterou se da koukat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To samo! Tedáá ne, já to našel na jiném fóru. :P :)

Re: Vtípky

Posted: 12:20 04. Dec 2012
by rosnicka
no dobra hihi.... ale ted ji nejak stahli potvory misto toho se porad dokola liska potapi do kade s kaprem

Re: Vtípky

Posted: 18:37 04. Dec 2012
by Braenn
Pobavil už popisek: Chlápek, co sobě v tu nejhorší možnou chvíli najde nějakou skrytou superschopnost:

Image

Re: Vtípky

Posted: 20:14 04. Dec 2012
by Absinthorix

Re: Vtípky

Posted: 02:49 05. Dec 2012
by Molly23
Double fail!
Image

Re: Vtípky

Posted: 04:15 05. Dec 2012
by Molly23
Devast na tyč
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:53 05. Dec 2012
by KaTo
Absinthorix wrote:Má ji motorovou...
Pcháá! Tahle ji má magnetickou! :twisted: :lol:
294214_219685891412768_192883094093048_568590_7512945_n.jpg

Re: Vtípky

Posted: 12:17 05. Dec 2012
by Caehan
Image

...idnes.cz... je třeba říct více?

Re: Vtípky

Posted: 22:17 05. Dec 2012
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 22:31 05. Dec 2012
by Práček
Přijede delegace od husquarny do ruska nabízet nejlepší zboží, prodejce vysvětluje parametry pil, že za hodinu se s nima da pořezat 10 kubíků dřeva, rusům se nabídka líbí a tak na zkoušku jednu pilu vezmou, po týdnu píšou rusové do husquarny s problémem že slíbili , že bude řezat 10 kubíků za hodiny a, že jí dali nejlepšímu dřevorubci v rusku Koljovi a ten nařezal ani ne 1/2 kubíku za hodinu. husquarna tedy pošle technika at zjistí co je za závadu, technik příjde, naleje benzín, nacupuje, da sytič parkrat protocí a pak ji nastartuje. Kolja v uleku vykřikne " ŠTO JE TO ZA HLUK?!?"