Page 233 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:23 08. Jan 2013
by Caehan
Díky za dnešní zpestření Gallimu... teď už jen lehnout a usnout... :) *ospale zamrká*

Re: Poděkování

Posted: 08:27 08. Jan 2013
by Barbar321
Díky za hru Aulovi i přihlížejícím inkvizitorům (teda pomocníkům a pomocníkům pomocníků). Uznávám, že bez vašich obětí (časových a duševních) by to nešlo, což však neznamená, že si to plánuju zopakovat v blízké době opět :lol:

Re: Poděkování

Posted: 09:23 08. Jan 2013
by Braenn
Barbar321 wrote:Díky za hru Aulovi i přihlížejícím inkvizitorům (teda pomocníkům a pomocníkům pomocníků). Uznávám, že bez vašich obětí (časových a duševních) by to nešlo, což však neznamená, že si to plánuju zopakovat v blízké době opět :lol:
No jako... nápodobně. :D

Re: Poděkování

Posted: 04:04 10. Jan 2013
by Caehan
Mockrát díky ostatním hráčům a Gallimu za dnešní hru, bylo to super! :D

Re: Poděkování

Posted: 04:05 10. Jan 2013
by Bruciacullo
též jsem se bavil :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 04:06 10. Jan 2013
by J.F.Payne
Díky, že jsem mohl napravovat, co Ryudern zas spráskal, byla to zábava! :))
A jsem zvědavej na dohru tohohle všeho.

Re: Poděkování

Posted: 10:06 10. Jan 2013
by Braenn
Spráskal? Ryudern je nepochopený hrdina okamžiku, jen byl krapet na blbém místě, a jestli to jeho pán nechápe, je to sobecký parchant a - uzená treska :P . A jo, díky všem - těším se na pokračování. Jen doufám, že nebudem končit jako včera.

Re: Poděkování

Posted: 11:44 10. Jan 2013
by innfra
Musím se taktéž poděkovat všem za skvělou hru, zase jsem si zahrál svůj charakter s takovým srdce potěšujícím bonusem :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:49 14. Jan 2013
by Krysak
Díky moc podtemnákům za trunaj, zvlášte Grinovi, kterej si to vzal na bedra.
Není nás moc, ale o to jsme silnější. A po dnešku zkušenejší.

Re: Poděkování

Posted: 00:55 14. Jan 2013
by radekdnb
dík černejm hubkám za turnaj..díky Grinovi za uspořádání..nebyl to lehkej úkol, ale zvládl si to ja perfekt...ještě jednou díky :)

Re: Poděkování

Posted: 12:08 14. Jan 2013
by Bruciacullo
Díky všem hráčům co se včera zúčasnili boje na náměstí, byla by škoda kdyby to vyhrála jen NPC :) Taktéž všem, co se nějak zapojovali později, mrzí mě, že jsem neměl čas na to stíhat všechny zaráz.

Re: Poděkování

Posted: 12:45 14. Jan 2013
by harlequin_ichtyosis
Taky dekuju vsem zucastnenym podtemnakum a poradateli Grinovi, je fajn se obcas sejit v hojnem poctu

Re: Poděkování

Posted: 13:05 14. Jan 2013
by Grin
Dekuju vsem, kdo se zucastnil a i tem kdo sel jen na cumendu podporit svou rodinu. Skoda, ze nebylo o jednohom,dva bojujici vic urcite by to jeste zamichalo poradim. Kazdopadne diky, byla to pro mne velka zkusenost, co se poradani akci tohoto typu tyce...

Re: Poděkování

Posted: 13:13 14. Jan 2013
by -darkvision-
Grin wrote:Dekuju vsem, kdo se zucastnil a i tem kdo sel jen na cumendu podporit svou rodinu. Skoda, ze nebylo o jednohom,dva bojujici vic urcite by to jeste zamichalo poradim. Kazdopadne diky, byla to pro mne velka zkusenost, co se poradani akci tohoto typu tyce...
Máš pochvalu a taky dík. Náramná podíváná to byla 8)

Re: Poděkování

Posted: 13:58 14. Jan 2013
by Pajule
Dík za tu akci, sice lognout přímo do toho bylo dost matoucí, ale neva :mrgreen: