Page 233 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:23 08. Jan 2013
by Caehan
Díky za dnešní zpestření Gallimu... teď už jen lehnout a usnout...

*ospale zamrká*
Re: Poděkování
Posted: 08:27 08. Jan 2013
by Barbar321
Díky za hru Aulovi i přihlížejícím inkvizitorům (teda pomocníkům a pomocníkům pomocníků). Uznávám, že bez vašich obětí (časových a duševních) by to nešlo, což však neznamená, že si to plánuju zopakovat v blízké době opět

Re: Poděkování
Posted: 09:23 08. Jan 2013
by Braenn
Barbar321 wrote:Díky za hru Aulovi i přihlížejícím inkvizitorům (teda pomocníkům a pomocníkům pomocníků). Uznávám, že bez vašich obětí (časových a duševních) by to nešlo, což však neznamená, že si to plánuju zopakovat v blízké době opět

No jako... nápodobně.

Re: Poděkování
Posted: 04:04 10. Jan 2013
by Caehan
Mockrát díky ostatním hráčům a Gallimu za dnešní hru, bylo to super!

Re: Poděkování
Posted: 04:05 10. Jan 2013
by Bruciacullo
též jsem se bavil

Re: Poděkování
Posted: 04:06 10. Jan 2013
by J.F.Payne
Díky, že jsem mohl napravovat, co Ryudern zas spráskal, byla to zábava!

)
A jsem zvědavej na dohru tohohle všeho.
Re: Poděkování
Posted: 10:06 10. Jan 2013
by Braenn
Spráskal? Ryudern je nepochopený hrdina okamžiku, jen byl krapet na blbém místě, a jestli to jeho pán nechápe, je to sobecký parchant a - uzená treska

. A jo, díky všem - těším se na pokračování. Jen doufám, že nebudem končit jako včera.
Re: Poděkování
Posted: 11:44 10. Jan 2013
by innfra
Musím se taktéž poděkovat všem za skvělou hru, zase jsem si zahrál svůj charakter s takovým srdce potěšujícím bonusem

Re: Poděkování
Posted: 00:49 14. Jan 2013
by Krysak
Díky moc podtemnákům za trunaj, zvlášte Grinovi, kterej si to vzal na bedra.
Není nás moc, ale o to jsme silnější. A po dnešku zkušenejší.
Re: Poděkování
Posted: 00:55 14. Jan 2013
by radekdnb
dík černejm hubkám za turnaj..díky Grinovi za uspořádání..nebyl to lehkej úkol, ale zvládl si to ja perfekt...ještě jednou díky

Re: Poděkování
Posted: 12:08 14. Jan 2013
by Bruciacullo
Díky všem hráčům co se včera zúčasnili boje na náměstí, byla by škoda kdyby to vyhrála jen NPC

Taktéž všem, co se nějak zapojovali později, mrzí mě, že jsem neměl čas na to stíhat všechny zaráz.
Re: Poděkování
Posted: 12:45 14. Jan 2013
by harlequin_ichtyosis
Taky dekuju vsem zucastnenym podtemnakum a poradateli Grinovi, je fajn se obcas sejit v hojnem poctu
Re: Poděkování
Posted: 13:05 14. Jan 2013
by Grin
Dekuju vsem, kdo se zucastnil a i tem kdo sel jen na cumendu podporit svou rodinu. Skoda, ze nebylo o jednohom,dva bojujici vic urcite by to jeste zamichalo poradim. Kazdopadne diky, byla to pro mne velka zkusenost, co se poradani akci tohoto typu tyce...
Re: Poděkování
Posted: 13:13 14. Jan 2013
by -darkvision-
Grin wrote:Dekuju vsem, kdo se zucastnil a i tem kdo sel jen na cumendu podporit svou rodinu. Skoda, ze nebylo o jednohom,dva bojujici vic urcite by to jeste zamichalo poradim. Kazdopadne diky, byla to pro mne velka zkusenost, co se poradani akci tohoto typu tyce...
Máš pochvalu a taky dík. Náramná podíváná to byla

Re: Poděkování
Posted: 13:58 14. Jan 2013
by Pajule
Dík za tu akci, sice lognout přímo do toho bylo dost matoucí, ale neva
