Page 234 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:50 14. Jan 2013
by Derken-
Díky za turnaj všem, co přišli a Grinovi za organizaci. Věřím, že to nebylo lehké a zároveň to byla dobrá zkušenost. A dále ještě Grinovi za loď, on ví

Re: Poděkování
Posted: 23:33 14. Jan 2013
by Caehan
Díky za dnešní dohrávku Braenn, Goranovi, Kathemaře a Gallimu. Bylo to fajn!

Re: Poděkování
Posted: 00:52 15. Jan 2013
by Braenn
Přidávám se! A Johannovi za závěrečnou tečku.

Re: Poděkování
Posted: 08:58 24. Jan 2013
by Grin
Dekuji Aulusovi za vcerejsi hru a prvni vlastovku.

Re: Poděkování
Posted: 15:59 27. Jan 2013
by LDamian
Děkuji drowům za včerejší výpravu. Po dlouhé době zase pořádný boj, zvlášť u hlavního bosse.
Děkuji DM za rozšíření cestování!!
Děkuji Kucíkovi za opravení frakcí u potvor spawnovaných přes náhodné setkání. Vynikající, určitě využiji!

Re: Poděkování
Posted: 01:13 28. Jan 2013
by Bahnak
LDamian wrote:Děkuji DM za rozšíření cestování!!
Tak tak, přidávám se k díkům zejména Kucikovi který to vzal scriptersky hodně od podlahy a vytvořil nám dlouhodobou "zkoumací" zábavu.
Re: Poděkování
Posted: 11:21 28. Jan 2013
by Aulus
Bahnak wrote:
Tak tak, přidávám se k díkům zejména Kucikovi který to vzal scriptersky hodně od podlahy a vytvořil nám dlouhodobou "zkoumací" zábavu.
Já bych i za vás ještě navíc poděkoval Desmondovi za to, že ten systém vymyslel a naplánoval.

Re: Poděkování
Posted: 13:51 28. Jan 2013
by Radim
Halelujáá,
díky všem za to co pro nás hajzlíky děláte a přeji pevné nervy do dalších let
Re: Poděkování
Posted: 22:55 08. Feb 2013
by Aillen
Děkuji arcidruidům z Shardonského hájku a z Alwarielu a samozřejmě laskavému DM Aulovi za dnešní rady Fioně

Re: Poděkování
Posted: 12:43 11. Feb 2013
by Barbar321
Díky za zmácení postavy Zachym a ještě víc DMku za pomoc při posunutí nehybné postavy z "keříčka".
Re: Poděkování
Posted: 00:55 26. Feb 2013
by karolina
Díky za dnešní akci. Nečekala jsem že tak rychle padnu a budu tak rychle vzkříšena.. těšila jsem se na mořskou příšeru :-/
A díky i za následnou výpravu, drželi jste se statečně

Re: Poděkování
Posted: 01:37 26. Feb 2013
by Amber
Taky díky za akci.

Gallimu za zvládnutí tolika NPC a skvělou zábavu, stejně tak ostatním členům výpravy. Až na menší exkurz pod zem to bylo super.
Nejlepší hlášky:
*při pohledu na mrtvá těla* Hm... jste propuštěni.
a
Oj, sličná panna drží ptáka… Námět mnohých eposů. Ehm...

Re: Poděkování
Posted: 12:13 26. Feb 2013
by Bruciacullo
Díky všem za účast
Re: Poděkování
Posted: 23:04 01. Mar 2013
by innfra
Děkuji za dnešní přednášku a omlouvám se za svou protivnou postavu. Příště vezmu toho malého mažika, kterému je tohle téma svaté raději.
Re: Poděkování
Posted: 00:39 06. Mar 2013
by J.F.Payne
Dík oběma DM, družince, Nerise a Goranovi. S některejma záležitostma je třeba holt hnout, mno
