Page 235 of 331

Re: Poděkování

Posted: 13:31 06. Mar 2013
by Barbar321
Děkuju Galimu za zpestření nočního lovu. Musím uznat, že jsem nějaký ten strach o postavu pociťoval, takže to jistě splnilo svůj účel :lol:

Ještě jednou díky

Re: Poděkování

Posted: 13:32 06. Mar 2013
by Bruciacullo
ale!!! nevyslo to podle plánu :D :oops:

Re: Poděkování

Posted: 00:27 07. Mar 2013
by D_E_K_A
Díky Amber a Gallimu za hru, vedení se úplně změnilo od posledně a Redryk byl z toho mírně rozhozený, až pletl co mu pod jazyk přišlo.

PS.: Příště snad zaženu děcka do těch jejich postelí :D

Re: Poděkování

Posted: 00:31 07. Mar 2013
by Amber
Taky děkuju za hru a celkově všem, kdo mi pomáhali za ten rok utvářet charakter Lareth a s nimiž jsem se při hraní postavy skvěle bavila. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 13:16 14. Mar 2013
by Ikstremist
Díky všem, kteří mi včera zpříjemnili hru po tom, co jsem zapl thalii po dvou letech.

Re: Poděkování

Posted: 18:06 14. Mar 2013
by kucik
Taky jsem tě tam spotnul. :)

Re: Poděkování

Posted: 14:00 16. Mar 2013
by Ikstremist
kucik wrote:Taky jsem tě tam spotnul. :)
Ono spotnout mě je pro spoustu postav celkem problem :)

Re: Poděkování

Posted: 22:43 16. Mar 2013
by Caehan
Díky za zorganizování dnešní přednášky. Bylo fajn se objevit na okamžik ve hře.

Re: Poděkování

Posted: 00:20 17. Mar 2013
by D_E_K_A
Přidávám se, díky Nalkovi za propracování a přednesení a stejně tak i všem zúčastněným. Líbilo se a je škoda, že se neúčastnili i nováčci třeba, určitě by si z toho něco odnesli. ;)
Stejně tak i dík Prasokrálikovi... on ví. :P

Re: Poděkování

Posted: 12:21 20. Mar 2013
by D_E_K_A
Díky hráči Jeanes, za zpříjemnění noci... :D
Snad to doopravdy bavilo nejen mě a líbilo se. ;)

Re: Poděkování

Posted: 03:02 22. Mar 2013
by D_E_K_A
Dík J.F.Payne za krátkou rozpravu, opět... předčil má očekávání a těším se na další...pokračování. :)

Re: Poděkování

Posted: 01:19 25. Mar 2013
by D_E_K_A
A další dík, Orrinovi, Nierr, Eritaiovi a mně za hru, bavil jsem se. :)

Re: Poděkování

Posted: 01:59 26. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Díky Dekovi za hru, pokec a nápady na IC :wink:

Re: Poděkování

Posted: 00:25 27. Mar 2013
by D_E_K_A
A další dík, aby ji nebylo málo... :D
Za zajímavé setkání a skvělou hru hrčkám Larin a Niaretta, stejně tak i hráči Goran91 a Majkymu. Perfektní zpříjemnění večera a skvěle zahráno. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 21:09 29. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Teda jako díky DMku za zpestření náštěvy asabi v poušti, byla to vítaná změna. Jen aspoň tu trofej na konci nám mohl nechat vypadnout aby to nemělo nádech jen snahy nás zabít :lol: