Page 236 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:07 19. Dec 2012
by karolina
Re: Vtípky
Posted: 18:07 19. Dec 2012
by Molly23
Hobit: Neočekávaná kalba
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... XFQFnUdh5I
SAKRA KÁJO!!!!! zase rychlejší někdo...
EDIT: Bilbo mi skoro připomíná Ryua tady

Re: Vtípky
Posted: 18:08 19. Dec 2012
by karolina
Hmm, souboj na vteřiny

Re: Vtípky
Posted: 19:43 19. Dec 2012
by Braenn
Molly23 wrote:EDIT: Bilbo mi skoro připomíná Ryua tady

Parodie pobavila:). A Ryu? Noo mohlo by bejt! Jestli se někdy dostane do služby trpaslíkům, aspoň vím, co mám čekat.

Re: Vtípky
Posted: 19:51 19. Dec 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 21:12 19. Dec 2012
by Molly23
Santa pro letošní rok!

Re: Vtípky
Posted: 00:19 20. Dec 2012
by Molly23
Přijde takhle Konec světa do České republiky, rozhlédne se a
říká: „Jak se dívám kolem, tak tady jsem už byl…“
Re: Vtípky
Posted: 02:47 20. Dec 2012
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 09:31 20. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 15:03 20. Dec 2012
by jachyra
Re: Vtípky
Posted: 16:05 20. Dec 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 16:06 20. Dec 2012
by -RoF-
xxxMajkyxxx wrote:.....
Nadržená Aria na vlakovém nádraží?

Re: Vtípky
Posted: 20:36 20. Dec 2012
by Absinthorix
-RoF- wrote:xxxMajkyxxx wrote:.....
Nadržená Aria na vlakovém nádraží?

Následky přílišného sexpení
Re: Vtípky
Posted: 21:03 20. Dec 2012
by Prasokralik