Page 236 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:07 19. Dec 2012
by karolina

Re: Vtípky

Posted: 18:07 19. Dec 2012
by Molly23
Hobit: Neočekávaná kalba

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... XFQFnUdh5I


SAKRA KÁJO!!!!! zase rychlejší někdo...

EDIT: Bilbo mi skoro připomíná Ryua tady :D

Re: Vtípky

Posted: 18:08 19. Dec 2012
by karolina
Hmm, souboj na vteřiny :D :D

Re: Vtípky

Posted: 19:43 19. Dec 2012
by Braenn
Molly23 wrote:EDIT: Bilbo mi skoro připomíná Ryua tady :D
Parodie pobavila:). A Ryu? Noo mohlo by bejt! Jestli se někdy dostane do služby trpaslíkům, aspoň vím, co mám čekat. :D

Re: Vtípky

Posted: 19:51 19. Dec 2012
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 20:44 19. Dec 2012
by Amber
Thalbrothers&sisters, společnost bez záruky a omezení uvádí... novou jižanskou telenovelu na motivy nereálných událostí! :twisted:

JENÍČEK, MAŘENKA A PÍSKY OSUDU

V hlavních rolích:
  • Kathemara jako Nerisa:
    Image

    innfra jako Finean:
    Image

    Goran jako Goran:
    Image

    Jon jako hlavní padouch:
    Image
... a další, méně podstatní komparzisté.

Již dávno ve vašich kinech...



// pozn. redakce: abychom předešli dotazům, kdo je kdo, umístili jsme do animací odkazy s informacemi o osobách, jejichž tváře byly zneu... ehm, použity v této reklamě :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 21:12 19. Dec 2012
by Molly23
Santa pro letošní rok!
Image

Re: Vtípky

Posted: 00:19 20. Dec 2012
by Molly23
Přijde takhle Konec světa do České republiky, rozhlédne se a
říká: „Jak se dívám kolem, tak tady jsem už byl…“

Re: Vtípky

Posted: 02:47 20. Dec 2012
by Absinthorix
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:31 20. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:03 20. Dec 2012
by jachyra

Re: Vtípky

Posted: 16:05 20. Dec 2012
by -RoF-
Dost dobré :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 16:06 20. Dec 2012
by -RoF-
xxxMajkyxxx wrote:.....
Nadržená Aria na vlakovém nádraží? :twisted: :D :roll:

Re: Vtípky

Posted: 20:36 20. Dec 2012
by Absinthorix
-RoF- wrote:
xxxMajkyxxx wrote:.....
Nadržená Aria na vlakovém nádraží? :twisted: :D :roll:
Následky přílišného sexpení

Re: Vtípky

Posted: 21:03 20. Dec 2012
by Prasokralik