Page 236 of 331
Re: Poděkování
Posted: 21:20 29. Mar 2013
by Barbar321
...i já se připojuju k poděkování za zpestření dnešní hry DMku (a to na míle vzdálené lokaci od výše zmíněného příspěvku).
DM je všude a DM nikdy nespí
Jen tak dál
Re: Poděkování
Posted: 02:21 30. Mar 2013
by Amber
Díky "děvčatům" z Podtemna za dnešní hru

Re: Poděkování
Posted: 03:02 30. Mar 2013
by Ikstremist
Majky - Netušil jsem, že trofej bugne, pokud ovládám bosse. Příště se určitě ozvěte!
P.s: Kdybych vás chtěl zabít, vypadá to jinak, dyk jste se tam akorát jednou zadýchali.

Re: Poděkování
Posted: 13:10 30. Mar 2013
by xxxMajkyxxx
Tak cajk, jinak to bylo dobré.....překvápka na známých místech jsou fajn

Re: Poděkování
Posted: 21:10 30. Mar 2013
by Paulus
Rád bych za dnešek poděkoval Ikstremistovi (zřejmě, omlouvám se pokud se pletu). Za mini role se kterými se dnes v Království setkávám. Hudrující stráže (mimo obvyklých frází), culící se paničky, zvědavé kočky atd. atd. je toho mnoho. Hned se lépe hraje!
Ani bych nevěřil, že i takové maličkosti dokáží hru tolik zpříjemnit.
Re: Poděkování
Posted: 01:07 31. Mar 2013
by karolina
Díky oběma adeptům za dnešní hru

a taky hráči KutilP
P.S.: To pořád říkám, že se Diemovi/Orrinovi hrozně pletou jména.. Pořád dělal z Elisy Alici a nakonec jí řekl :"Děkuji Amando"

Re: Poděkování
Posted: 01:10 31. Mar 2013
by kutilp
Taky děkuji za dnešní hru ... O té Alici ani nevím, pouze o Amandě

Re: Poděkování
Posted: 01:19 31. Mar 2013
by Aulus
Taky děkuji všem zúčastněným za hru.
Karolína:
Dokud si to plete jenom ve hře, tak je to v pohodě, ne?

Až si jednou splete Káju a Páju, pak bude teprve zle.

Re: Poděkování
Posted: 01:38 31. Mar 2013
by Ikstremist
Taky díky všem za hru. To tak člověk začně v jedenáct ráno quest a skončí o pul jedné v noci.
Re: Poděkování
Posted: 09:44 31. Mar 2013
by predyk
Dík za hru Podtemňákům a Podtemňačkám

Re: Poděkování
Posted: 23:26 02. Apr 2013
by xxxMajkyxxx
Díky havranovi za přimhouřené oko

Re: Poděkování
Posted: 00:16 04. Apr 2013
by Caehan
Díky DM za dnešní hru, bylo to zábavné! Je fajn někoho potkat přímo ve hře.
Re: Poděkování
Posted: 00:28 05. Apr 2013
by Caehan
Přidám poděkování za tahání z maléru... ten bug s dispelnutím zraku je dost podivný.
Re: Poděkování
Posted: 00:55 05. Apr 2013
by xxxMajkyxxx
Díky Ixtrémistovi za questík a spravení nálady. Také díky Chrissie

Re: Poděkování
Posted: 22:09 05. Apr 2013
by Caehan
Díky všem zúčastněným za dnešní hru! Obě výpravy byly moc fajn a to se vším všudy.
EDIT: a aby to nebyl double post, je super, že jsou znovu otevřené ty budovy v Karathě. Díky za ně i za úpravy na nich.