Page 237 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:37 21. Dec 2012
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:40 21. Dec 2012
by Nalkanar

Re: Vtípky

Posted: 18:56 21. Dec 2012
by Aulus
Proč Krysák nehraje na Povrchu? Mluvil o nějaké zkušenosti... :mrgreen:
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:20 21. Dec 2012
by kokosak
...v Noobovi se tomu smějou, na českejch RP serverech je to norma :D

Re: Vtípky

Posted: 22:29 21. Dec 2012
by Krysak
To Aulus: ano, mám problém si představit Arii jako krásnou spanilou dívku, kdyži místo toho, nevím proč, vidím obtloustlého, třicátníka asi takto:
Tohle vidí ROF:
Image

Tohle vidím já:
Image

A takhle vidím Rofa:

Image

Je to otázka, zda mám nedostatek představivosti nebo naopak škodlivý nadbytek, no.

Re: Vtípky

Posted: 01:07 22. Dec 2012
by Prasokralik
http://www.novinky.cz/krimi/288563-spar ... prask.html
Na Václavském náměstí v Praze se dnes večer střetlo asi 300 radikálních fanoušků fotbalové Sparty s policejními těžkooděnci.
THIS IS SPARTA!

Re: Vtípky

Posted: 12:52 22. Dec 2012
by -RoF-
Krysak wrote:.....
:D :D :D Pobavils, ale tvou představu už přece dávno víme ne? ;)

Re: Vtípky

Posted: 13:32 22. Dec 2012
by sendys
-RoF- wrote:
Krysak wrote:.....
:D :D :D Pobavils, ale tvou představu už přece dávno víme ne? ;)
kdyby to byla jen predstava :)

Re: Vtípky

Posted: 13:50 22. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:37 22. Dec 2012
by Molly23
Vysokošlokák: "Kredity budou stačit..."
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... U7dv8elGTI

Re: Vtípky

Posted: 16:39 22. Dec 2012
by de Aers
sendys wrote:
-RoF- wrote:
Krysak wrote:.....
:D :D :D Pobavils, ale tvou představu už přece dávno víme ne? ;)
kdyby to byla jen predstava :)
Nejdřív se podívej do zrcadla ty kreténe než o někom začneš mluvit.
Divim se, že nejsi ještě někde na léčení.

Re: Vtípky

Posted: 16:48 22. Dec 2012
by sendys
copak mas kramy ?:)

Re: Vtípky

Posted: 01:32 23. Dec 2012
by pavad
Jede chlapeček vlakem. Naproti němu sedí pán.Chlapeček si začne zpívat:"Hej pane diskjokej, nekoukej na hokej, hraje tam Kanada, chlapi jsouhovada!"

Ten pán říká: "Okamžitě přestaň takhle sprostě zpívat nebo ti vyhodím kufr z okna!"

Chlapeček se nedá a zpívá znovu: "Hej pane diskjokej, nekoukej na hokej, hraje tam Kanada, chlapi jsou hovada."

Pán se naštve a vyhodí chlapečkovi kufr z okna. Chlapeček na to: "Hej pane vy jste vůl, ten kufr nebyl můj. Byl toho cigána, co tam stojí za váma!"

Re: Vtípky

Posted: 11:37 23. Dec 2012
by Braenn
:shock: :D Tak tenhle vtip si pamatuju naposled ze základní školy.

Re: Vtípky

Posted: 01:24 26. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Image