Page 237 of 329
Re: Vtípky
Posted: 14:37 21. Dec 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 15:40 21. Dec 2012
by Nalkanar
Re: Vtípky
Posted: 18:56 21. Dec 2012
by Aulus
Proč Krysák nehraje na Povrchu? Mluvil o nějaké zkušenosti...

Re: Vtípky
Posted: 21:20 21. Dec 2012
by kokosak
...v Noobovi se tomu smějou, na českejch RP serverech je to norma

Re: Vtípky
Posted: 22:29 21. Dec 2012
by Krysak
To Aulus: ano, mám problém si představit Arii jako krásnou spanilou dívku, kdyži místo toho, nevím proč, vidím obtloustlého, třicátníka asi takto:
Tohle vidí ROF:
Tohle vidím já:
A takhle vidím Rofa:
Je to otázka, zda mám nedostatek představivosti nebo naopak škodlivý nadbytek, no.
Re: Vtípky
Posted: 01:07 22. Dec 2012
by Prasokralik
http://www.novinky.cz/krimi/288563-spar ... prask.html
Na Václavském náměstí v Praze se dnes večer střetlo asi 300 radikálních fanoušků fotbalové Sparty s policejními těžkooděnci.
THIS IS SPARTA!
Re: Vtípky
Posted: 12:52 22. Dec 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 13:32 22. Dec 2012
by sendys
kdyby to byla jen predstava

Re: Vtípky
Posted: 13:50 22. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 15:37 22. Dec 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 16:39 22. Dec 2012
by de Aers
sendys wrote:
kdyby to byla jen predstava

Nejdřív se podívej do zrcadla ty kreténe než o někom začneš mluvit.
Divim se, že nejsi ještě někde na léčení.
Re: Vtípky
Posted: 16:48 22. Dec 2012
by sendys
copak mas kramy ?:)
Re: Vtípky
Posted: 01:32 23. Dec 2012
by pavad
Jede chlapeček vlakem. Naproti němu sedí pán.Chlapeček si začne zpívat:"Hej pane diskjokej, nekoukej na hokej, hraje tam Kanada, chlapi jsouhovada!"
Ten pán říká: "Okamžitě přestaň takhle sprostě zpívat nebo ti vyhodím kufr z okna!"
Chlapeček se nedá a zpívá znovu: "Hej pane diskjokej, nekoukej na hokej, hraje tam Kanada, chlapi jsou hovada."
Pán se naštve a vyhodí chlapečkovi kufr z okna. Chlapeček na to: "Hej pane vy jste vůl, ten kufr nebyl můj. Byl toho cigána, co tam stojí za váma!"
Re: Vtípky
Posted: 11:37 23. Dec 2012
by Braenn

Tak tenhle vtip si pamatuju naposled ze základní školy.
Re: Vtípky
Posted: 01:24 26. Dec 2012
by xxxMajkyxxx