Page 237 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:39 06. Apr 2013
by Aillen
Fiona děkuje laskavému mágovi za ochotu poradit s jejím problémem

Re: Poděkování
Posted: 18:11 07. Apr 2013
by Aillen
Aillen wrote:Fiona děkuje laskavému mágovi za ochotu poradit s jejím problémem

Děkuji mágům Azurové věže a samozřejmě DM za hru a uložený úkol

Re: Poděkování
Posted: 07:13 14. Apr 2013
by Grin
Diky Derkenovi, ze se toho ujal (podtemno potrebovalo sveho DM jako prase drbani) ted uz zalezi na hracich jestli tu hozenou rukavici zvednou. Zaroven diky za vcerejsi zpestreni ...
Re: Poděkování
Posted: 23:54 14. Apr 2013
by Nalkanar
Díky za posun dále...
Re: Poděkování
Posted: 20:20 15. Apr 2013
by D_E_K_A
Díky S. za rozptýlení, byť hodně nečekané na takovém místě.

Re: Poděkování
Posted: 00:00 17. Apr 2013
by Caehan
Velký dík zúčastněným DM a hráčům oběma LeRoyů za dnešní hru, bavil jsem se!

Snad z toho měli něco i ostatní (resp. snad jsem jim tu hru nekazil příliš

)
Re: Poděkování
Posted: 01:06 17. Apr 2013
by karolina
Caehan wrote:Velký dík zúčastněným DM a hráčům oběma LeRoyů za dnešní hru, bavil jsem se!

Snad z toho měli něco i ostatní (resp. snad jsem jim tu hru nekazil příliš

)
Taky dík... takový shrocení Dm na jednom místě jsem snad ještě nezažila.
Re: Poděkování
Posted: 23:30 17. Apr 2013
by innfra
Dík za doplněný posed na námku u laviček

Re: Poděkování
Posted: 23:31 17. Apr 2013
by Bruciacullo
innfra wrote:Dík za doplněný posed na námku u laviček

no nemate zač pane už je to tam tak dva měsice!
btw diky dneska všem dm i hračum se kterymi jsem přišel do styku bavil jsem se
Re: Poděkování
Posted: 00:47 18. Apr 2013
by D_E_K_A
Taky přidám svůj dík a těším se na další.

Re: Poděkování
Posted: 07:31 18. Apr 2013
by Aulus
Taky děkuju všem, dlouho jsem se tak dobře nepobavil.

Re: Poděkování
Posted: 08:38 18. Apr 2013
by Derken-
Taky díky DMs a hráčům v posledních dnech

Re: Poděkování
Posted: 12:10 19. Apr 2013
by Barbar321
Díky Derkenovi za včerejší zpříjemnění hry. Zvlášť při té paralýze hra vypadala velmi zajímavě

Re: Poděkování
Posted: 23:44 20. Apr 2013
by Aillen
Barbar321 wrote:Díky Derkenovi za včerejší zpříjemnění hry. Zvlášť při té paralýze hra vypadala velmi zajímavě

Díky všem za dnešní hru, jsem napnutá, jak se to bude dál vyvíjet

Re: Poděkování
Posted: 02:11 22. Apr 2013
by Caehan
Díky všem za dnešní hru, hezky se s vámi povídalo.