Page 238 of 329
Re: Vtípky
Posted: 15:20 26. Dec 2012
by Braenn
Re: Vtípky
Posted: 16:44 26. Dec 2012
by Aulus
Nabor do Podtemna v praxi.

Re: Vtípky
Posted: 01:42 27. Dec 2012
by Aulus
Evoluce kucikovy přezdívky v průběhu věků:
Na počátku byl nezkažený kucik.
Pak se ale někteří lidé rozhodli, že je potřeba oslovovat ho mileji a zdrobněle. A tak se zrodil kučík.
sandoftime wrote:jakékoliv velké šaty jsem taky neviděl od doby co se začly vyměňovat přesílené předměty
možná by to nechtělo zkoušet vše házet na náhodu a odpovědět přímo že jste to zrušili?
a pokud ne, jak kučík tvrdí, tak zkontrolovat generující skript jestli funguje správně?
(Některým to zůstalo i dodnes).
Legition wrote:Internet tu byl zřizen teprv nedávno... Nemáte někdo možnost dostat kučíka na forum?

PSal jsem mu PM už ráno

I mistr sám se k tomu kdysi (než svůj boj s větrnými mlýny vzdal) vyjádřil památnými slovy:
kucik wrote:... Víc k tomu nedokážu říct. A nejsem kučík.
Nejdále ale zašla evoluce u jednoho uživatele, který nás již navždy (

) opustil.
A pokud vás zajímá, CO to vlastně je kulčík...
Kromě vysoké kadence pánevních pohybů, kterejch umí udělat minimálně tolik jako íránský kulčík, je pes speciální v tom, že vypadá trošku jako liška a občas se tak i chová. Ne doslova, protože zatím nekrade sýry vránám, ale třeba v tom, že odmítá splnit jakejkoli příkaz, dokud mu u hlavy nemáváte věncem buřtů.
Re: Vtípky
Posted: 02:24 27. Dec 2012
by Legition
Hehe

mě se to lépe pamatuje

Re: Vtípky
Posted: 13:24 27. Dec 2012
by Molly23
Já od Corteze nic nedostal... žádnej návod... a to jsem si chtěl ve hře tisknout rodokmeny a tituly...
Pradávná příbuzná z elfí strany Matěje Equitase... hmmm hmmm to by bylo.

Re: Vtípky
Posted: 14:22 27. Dec 2012
by Molly23
Budoucí člen české reprezentace...

Re: Vtípky
Posted: 15:01 27. Dec 2012
by Aulus
Kdyby někoho zajímalo, jak onen
kulčík z příspěvku výše vypadá, tak tady je foto:
A ještě perlička z jedné
diskuze na závěr.
514. Fireman: Mám otázku ohledně íránského kulčíka. Opravdu umí 300 pánevních výpadů za minutu?

Odpověď: Ne. Za minutu udělá 9 000 pánevních výpadů. Ovšem pouze teoreticky. Milostný akt kulčíků tak dlouho netrvá. Na vlastní oči jsem to neviděl, ale biologická fakta a bývalé milenky hovoří jasně.
Proč se ptáš? On vůbec i ten smajlík vypadá tak... poťouchle. Plánuješ snad něco?
Teď je otázka, jestli tohle Cortéz věděl nebo ne.

Re: Vtípky
Posted: 17:12 27. Dec 2012
by XŠevyX
Chudák méďa

Re: Vtípky
Posted: 17:07 28. Dec 2012
by Aulus
Sexuální aspekty thalijských bohů:
Juana - sex na usmířenou, vanilla sex
Dei-Anang - plnění manželských povinností, broušení meče
Nord - trkání, sex v podnapilém stavu
Lothian - sex v přírodě, zoofilie
Azhar - objímání stromů
Morus - sex na pianu, svlékací poker
Lilith - striptýz, sex na kamnech
Thal - sex na pláži, náměsíčný sex
Xi'An - BDSM a jiné úchylky
Gordul - znásilňování
Helgaron - odpaňování
Zeir - nekrofilie, sex v rakvi (tzv. "last stand")
Re: Vtípky
Posted: 23:24 28. Dec 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 11:09 29. Dec 2012
by innfra
Když vezmu svojí starou postavu, tak mohu hrdě prohlísit, že jsem si neusmířil jen 4 bohy

Azhara, Moruse, Xian a Zeira
Když do toéhle škály připočítám i jednu z posledních postav musím dodat, že mě Dei Anang musí milovat a zároveň nenávidět

Re: Vtípky
Posted: 11:11 29. Dec 2012
by Nalkanar
Chápu to dobře, že počítáš celkové hráčské skóre, nikoliv jednu postavu *aneb uvažuje jak by jedna postava zvládla Dei-Ananga i Gordula*
Re: Vtípky
Posted: 11:14 29. Dec 2012
by innfra
Heh, bohužel postavu
Kdybych počítal veškeré hráčské zkušenosti na TH, musle bych připočítat i Xian
Naštěstí nedošlo na nemrtvé milenky z Urgoldova doupěte, jinak bych musel započítat i Zeira

Re: Vtípky
Posted: 11:30 29. Dec 2012
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 11:42 29. Dec 2012
by Amber
Vidíte, to mě nenapadlo počítat úslužbu bohům za postavu
*začne počítat...* 