Page 238 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:20 26. Dec 2012
by Braenn

Re: Vtípky

Posted: 16:44 26. Dec 2012
by Aulus
Nabor do Podtemna v praxi. :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 01:42 27. Dec 2012
by Aulus
Evoluce kucikovy přezdívky v průběhu věků:

Na počátku byl nezkažený kucik.

Pak se ale někteří lidé rozhodli, že je potřeba oslovovat ho mileji a zdrobněle. A tak se zrodil kučík.
sandoftime wrote:jakékoliv velké šaty jsem taky neviděl od doby co se začly vyměňovat přesílené předměty
možná by to nechtělo zkoušet vše házet na náhodu a odpovědět přímo že jste to zrušili?
a pokud ne, jak kučík tvrdí, tak zkontrolovat generující skript jestli funguje správně?
(Některým to zůstalo i dodnes).
Legition wrote:Internet tu byl zřizen teprv nedávno... Nemáte někdo možnost dostat kučíka na forum? :D PSal jsem mu PM už ráno :D
I mistr sám se k tomu kdysi (než svůj boj s větrnými mlýny vzdal) vyjádřil památnými slovy:
kucik wrote:... Víc k tomu nedokážu říct. A nejsem kučík.
Nejdále ale zašla evoluce u jednoho uživatele, který nás již navždy ( :?: ) opustil.
Image

A pokud vás zajímá, CO to vlastně je kulčík... :twisted:
Kromě vysoké kadence pánevních pohybů, kterejch umí udělat minimálně tolik jako íránský kulčík, je pes speciální v tom, že vypadá trošku jako liška a občas se tak i chová. Ne doslova, protože zatím nekrade sýry vránám, ale třeba v tom, že odmítá splnit jakejkoli příkaz, dokud mu u hlavy nemáváte věncem buřtů.

Re: Vtípky

Posted: 02:24 27. Dec 2012
by Legition
Hehe :D mě se to lépe pamatuje :D

Re: Vtípky

Posted: 13:24 27. Dec 2012
by Molly23
Já od Corteze nic nedostal... žádnej návod... a to jsem si chtěl ve hře tisknout rodokmeny a tituly... :cry:
Pradávná příbuzná z elfí strany Matěje Equitase... hmmm hmmm to by bylo.

Image

Re: Vtípky

Posted: 14:22 27. Dec 2012
by Molly23
Budoucí člen české reprezentace...
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:01 27. Dec 2012
by Aulus
Kdyby někoho zajímalo, jak onen kulčík z příspěvku výše vypadá, tak tady je foto:
Image

A ještě perlička z jedné diskuze na závěr.
514. Fireman: Mám otázku ohledně íránského kulčíka. Opravdu umí 300 pánevních výpadů za minutu? ;)
Odpověď: Ne. Za minutu udělá 9 000 pánevních výpadů. Ovšem pouze teoreticky. Milostný akt kulčíků tak dlouho netrvá. Na vlastní oči jsem to neviděl, ale biologická fakta a bývalé milenky hovoří jasně.
Proč se ptáš? On vůbec i ten smajlík vypadá tak... poťouchle. Plánuješ snad něco?
Teď je otázka, jestli tohle Cortéz věděl nebo ne. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 17:12 27. Dec 2012
by XŠevyX
Chudák méďa :D

Re: Vtípky

Posted: 17:07 28. Dec 2012
by Aulus
Sexuální aspekty thalijských bohů:

Juana - sex na usmířenou, vanilla sex

Dei-Anang - plnění manželských povinností, broušení meče

Nord - trkání, sex v podnapilém stavu

Lothian - sex v přírodě, zoofilie

Azhar - objímání stromů

Morus - sex na pianu, svlékací poker

Lilith - striptýz, sex na kamnech

Thal - sex na pláži, náměsíčný sex

Xi'An - BDSM a jiné úchylky

Gordul - znásilňování

Helgaron - odpaňování

Zeir - nekrofilie, sex v rakvi (tzv. "last stand")

Re: Vtípky

Posted: 23:24 28. Dec 2012
by -RoF-
Aulus wrote:....
Dobře ty! :D :D :D
To Aria uctívá hned několik bohů teda. :roll: :twisted: :oops:

Ikony do winu pro kokosáka? :D

Re: Vtípky

Posted: 11:09 29. Dec 2012
by innfra
-RoF- wrote:
Aulus wrote:....
Dobře ty! :D :D :D
To Aria uctívá hned několik bohů teda. :roll: :twisted: :oops:
Když vezmu svojí starou postavu, tak mohu hrdě prohlísit, že jsem si neusmířil jen 4 bohy :D
Azhara, Moruse, Xian a Zeira
Když do toéhle škály připočítám i jednu z posledních postav musím dodat, že mě Dei Anang musí milovat a zároveň nenávidět :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 11:11 29. Dec 2012
by Nalkanar
Chápu to dobře, že počítáš celkové hráčské skóre, nikoliv jednu postavu *aneb uvažuje jak by jedna postava zvládla Dei-Ananga i Gordula*

Re: Vtípky

Posted: 11:14 29. Dec 2012
by innfra
Heh, bohužel postavu :twisted:
Kdybych počítal veškeré hráčské zkušenosti na TH, musle bych připočítat i Xian :mrgreen:
Naštěstí nedošlo na nemrtvé milenky z Urgoldova doupěte, jinak bych musel započítat i Zeira :lol:

Re: Vtípky

Posted: 11:30 29. Dec 2012
by -RoF-
Noo *píská si* Aria má zatím skóre 10 z 12 :roll: :oops: :twisted: :D

Edit: Ikdyž vlastně, sakra 11 z 12.

Re: Vtípky

Posted: 11:42 29. Dec 2012
by Amber
Vidíte, to mě nenapadlo počítat úslužbu bohům za postavu :twisted: *začne počítat...* :oops: