Page 238 of 331

Re: Poděkování

Posted: 21:47 22. Apr 2013
by D_E_K_A
Díky za akci na kolbišti, Všem co se věnovali přípravě, stejně tak i DM a všem co se účastnili.

PS.: Omlouvám se za menší neaktivitu důsledkem super lagu, vypadalo to u mě, jakoby lagla celá TH, tudíž jsme čekal, až se to odlagne a ono nic. :)

Re: Poděkování

Posted: 21:48 22. Apr 2013
by karolina
Děkuji dnešním účastníkům na tréninku :)

Re: Poděkování

Posted: 22:25 22. Apr 2013
by J.F.Payne
Dík Derkenovi za milý atmosferický zpestření v dungu.
A za záchranu řitě.

Re: Poděkování

Posted: 23:38 22. Apr 2013
by Caehan
Také díky za dnešní akci na kolbišti, škoda, že jsem se nemohl dostavit dříve.

Re: Poděkování

Posted: 07:12 23. Apr 2013
by radekdnb
Díky Derkenovi za šok :D

Re: Poděkování

Posted: 22:11 29. Apr 2013
by D_E_K_A
Díky Derkenovi za dnešní zpříjemnění hry a hlavně napínavé, čím těžší tím lepší čas od času. :)
Stejně tak díky všem co došli do arény, at už to bylo či nebylo officiální. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:56 29. Apr 2013
by Caehan
Přidám se k D_E_Kovi - díky všem za dnešní hru v aréně, bylo to poučné :D. Děkuji také oběma DM, se kterými jsem měl možnost mezi dnešními půlnocemi hrát. Byla to zábava.

Re: Poděkování

Posted: 10:12 30. Apr 2013
by Barbar321
Také se přidám k poděkování za arénu. Je to příjemná a vítaná změna.

...ale stejně nevím, co tam dělala ta ženská :lol:

Re: Poděkování

Posted: 23:58 01. May 2013
by Toren
Díky za hru všem. Dnešek mi definitivně zaškatulkoval jezevce do sekce Největších bestií na Thalii :lol:
Už se těším na Epik až jim to přijdu vrátit :!: :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:13 03. May 2013
by Aillen
Děkuji za dnešní hru ...vývoj se ubírá překvapujícím směrem :roll:

Re: Poděkování

Posted: 02:54 03. May 2013
by Caehan
Díky J.F.Paynovi a Dece za dnešní rozhovor ve hře, také chci poděkovat Aulovi za vyřešení mých problémů se zmizelou holí.

Díky všem!

Re: Poděkování

Posted: 09:19 03. May 2013
by D_E_K_A
Caehan wrote:Díky J.F.Paynovi a Dece za dnešní rozhovor ve hře, také chci poděkovat Aulovi za vyřešení mých problémů se zmizelou holí.

Díky všem!
Já se pod tohle také podepisuji! :) Byl to hezky završený den a tou diskuzí jsme se opravdu bavil.

Celkově bych poděkoval všem, s kým se mé postavy v posledních pár dnech potkaly - bez Vás by to byla opravdu nuda. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:35 05. May 2013
by Aillen
Děkuji knihovníkovi karathské knihovny za podnětný rozhovor o tajuplném místě, Fiona má pár nápadů a od bádání se odradit nenechá :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 21:16 06. May 2013
by Toren
Děkuji za dnešní hru :)

Re: Poděkování

Posted: 22:09 06. May 2013
by D_E_K_A
Taky díky za účast a trénink, chce to ještě dopilovat.