Page 239 of 329
Re: Vtípky
Posted: 12:01 29. Dec 2012
by innfra
*koukne kam se dopočítá a tlemí se*
Heh a ten jeden, co ještě nebyl je azhar, že?

Re: Vtípky
Posted: 13:24 29. Dec 2012
by klobouk
Uf, souložíte na kamnech?
Re: Vtípky
Posted: 14:19 29. Dec 2012
by Molly23
7 z 12.... když teda beru broušení meče jako broušení meče

Re: Vtípky
Posted: 14:24 29. Dec 2012
by Braenn
A to znásilnění, stačí se ehm... účastnit, nebo musím být i aktivní? Jinak totiž pokořím za postavu Dei Ananga i Gordula zaráz.

Re: Vtípky
Posted: 14:33 29. Dec 2012
by Molly23
Já získal taky několik achievmentů najednou
Re: Vtípky
Posted: 14:38 29. Dec 2012
by Braenn
No tak zas jako ne zaráz, jako zaráz. Dohromady.

Ale možná se příště domluvím, a budu s sebou do ošemetných situací nosit brousek jen tak pro jistotu.
Re: Vtípky
Posted: 14:48 29. Dec 2012
by Molly23
Já chci kočičků!

Re: Vtípky
Posted: 15:00 29. Dec 2012
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 15:15 29. Dec 2012
by Molly23
Taky poklad toto... Vlastík Plamínek u Krause.
http://www.youtube.com/watch?v=cXIpG8m6kdc
Re: Vtípky
Posted: 15:23 29. Dec 2012
by Molly23
Se někdo snažil přepsat text české písničky a místo "Kdo není vyvolen, sklidí můj hněv." napsal "kdo neni vyholen, sklidi muj hniv."
http://www.youtube.com/watch?v=vVXE012CoJQ
Re: Vtípky
Posted: 13:10 30. Dec 2012
by Braenn
Přijde žena za doktorem. Doktor dopisuje papíry po předchozím pacientovi. Lehce zvedne oči, podívá se na pacientku a povídá:
"Tak co, mladá paní, jak pokračuje naše hormonální léčba? Vidím, že máte trochu chlupatá ňadra."
Žena odpoví: "No, pane doktor, táhne se to až dolů ke koulím a to je věc, o které bych s vámi chtěla mluvit."
Re: Vtípky
Posted: 17:43 31. Dec 2012
by karolina
Re: Vtípky
Posted: 18:58 31. Dec 2012
by sendys
Po stěně se plazil hlen
byl jsem z něho okouzlen,
ach ta zeleň, ach ta žluť,
hned jsem na něj dostal chuť.
Jak byl krásně zelený,
slíznul jsem ho ze stěny.
A po krátké přeměně
byl hlen zpátky na stěně.
Re: Vtípky
Posted: 22:00 31. Dec 2012
by Molly23
Talismany pro štěstí... nebo náboženské předměty?

Re: Vtípky
Posted: 04:04 01. Jan 2013
by Molly23