Page 239 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:38 06. May 2013
by karolina
D_E_K_A wrote:Taky díky za účast a trénink, chce to ještě dopilovat.
Díky, že jste přišli.. díky Orrinovi, že převzal velení a omlouvám se, že jsem přišla tak pozdě. Netušila jsem že vyřídit jednoducou patnáctiminutovku trvá dvě a půl hodiny.
Re: Poděkování
Posted: 23:47 06. May 2013
by Caehan
Také díky! Tímto se také omlouvám za své odskakování a ke konci i za OOC.
Re: Poděkování
Posted: 08:25 07. May 2013
by Barbar321
...i já se připojím k poděkování. Takové akce jsou vždy vítanou vzpruhou

Re: Poděkování
Posted: 01:56 12. May 2013
by J.F.Payne
Díky moc Sielencerovi za skvělá zpestření - z nevinného setkání se vyklubalo něco epického

)
A taky díky Deidře, Lotharovi, Berian Hall.... za mandragoru, za setkání karathské učené společnosti.... za pokusy s magií... skvěle jsem se bavil!
Re: Poděkování
Posted: 04:05 12. May 2013
by Caehan
Díky oběma okřídlencům za ranní lov ve hvozdu a velký dík všem zúčastněným za dnešní rozpravy ohledně magie. Moc jsem se bavil!
Re: Poděkování
Posted: 11:41 12. May 2013
by Toren
Také děkuji všem za včerejší hru, škoda, že jsme se nestihli přidat...
Re: Poděkování
Posted: 00:31 13. May 2013
by karolina
Díky Sielencerovi za dnešní zpestření hry... na lovu jsem se fakt bála.
Re: Poděkování
Posted: 01:47 13. May 2013
by J.F.Payne
Zas musím poděkovat Sielencerovi a Deidře... zase jsem se strašně dobře bavil .)
Re: Poděkování
Posted: 01:56 13. May 2013
by Sielencer
Já také všem hráčům děkuju. Vážím si vašich reakcí.
Ty zaporné prosím jen do PM

.
Re: Poděkování
Posted: 03:00 13. May 2013
by Caehan
Také děkuji za hru! Tedy, díky Mračenovi a zvláštní poděkování pak patří Sielencerovi - jednak za oživování hry a pak i za pomoc při nerovném souboji s mojí wi-fi...
Re: Poděkování
Posted: 09:21 13. May 2013
by Toren
Také se přidávám

Re: Poděkování
Posted: 23:44 14. May 2013
by Nalkanar
Díky za účast
Re: Poděkování
Posted: 01:31 15. May 2013
by Toren
Děkuji za dnešní hru

Re: Poděkování
Posted: 13:42 15. May 2013
by karolina
Nalkanar wrote:Díky za účast
Díky, že pro to alespoň někdo něco dělá...
I když jsem teda v průběhu hry chtěla několikrát odlognout a musela jsme celkem dlouho rozdejchávat Ariino chování.
Re: Poděkování
Posted: 22:07 15. May 2013
by karolina
Děkuji za hojnou účast i za pomoct shůry
