Page 240 of 329

Re: Vtípky

Posted: 01:17 02. Jan 2013
by Braenn

Re: Vtípky

Posted: 13:02 02. Jan 2013
by Molly23
cheche, velkej fanda KISS
Image

Re: Vtípky

Posted: 13:05 02. Jan 2013
by Aulus
Molly23 wrote:cheche, velkej fanda KISS
Image
Murgond je fanoušky doslova přeplněn. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 19:30 02. Jan 2013
by Molly23
Náš pohřebák zase u Krause :D. Jednou jsem ho viděl při práci... stále stylovej! Nedá na 30. léta dopustit. Image

http://www.youtube.com/watch?v=no_P-1M7yYg

Re: Vtípky

Posted: 23:29 02. Jan 2013
by Krysak
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:33 02. Jan 2013
by Aulus
Hlavně že to neustále vytahoval na Havla, jak to bylo špatné. Ale pokud jsou za tím miliónky, tak proč ne, že? On přeci žádné špinavé peníze nezná (ani propisky :) ).

Re: Vtípky

Posted: 07:06 03. Jan 2013
by -RoF-
Aulus wrote:Hlavně že to neustále vytahoval na Havla, jak to bylo špatné. Ale pokud jsou za tím miliónky, tak proč ne, že? On přeci žádné špinavé peníze nezná (ani propisky :) ).
Tak nějak :wink:

Re: Vtípky

Posted: 12:02 04. Jan 2013
by marii
:))

Re: Vtípky

Posted: 00:37 05. Jan 2013
by Molly23
Zuřivý emoter vs. plivník...

Image

Re: Vtípky

Posted: 21:43 05. Jan 2013
by XŠevyX

Re: Vtípky

Posted: 14:20 06. Jan 2013
by innfra

Re: Vtípky

Posted: 15:56 06. Jan 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 16:15 06. Jan 2013
by Aulus
marii wrote:Image
Malá technická...

Mělo by tam být: "I druhý mozek je potřeba chránit!" :mrgreen: Muži mají totiž, jak známo, dva, ale byli dost inteligentní na to, aby odhadli, který je zranění náchylnější a nepostradatelnější pro zdravý život. :twisted: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 20:17 06. Jan 2013
by xxxMajkyxxx

Re: Vtípky

Posted: 11:44 07. Jan 2013
by Aulus
Co že vám vyjede jako první video na youtube.com, když zadáte "Rien"?

Rien ve francouzštině znamená "nic". :twisted: