Page 240 of 329
Re: Vtípky
Posted: 01:17 02. Jan 2013
by Braenn
Re: Vtípky
Posted: 13:02 02. Jan 2013
by Molly23
cheche, velkej fanda KISS

Re: Vtípky
Posted: 13:05 02. Jan 2013
by Aulus
Molly23 wrote:cheche, velkej fanda KISS

Murgond je fanoušky doslova přeplněn.

Re: Vtípky
Posted: 19:30 02. Jan 2013
by Molly23
Náš pohřebák zase u Krause

. Jednou jsem ho viděl při práci... stále stylovej! Nedá na 30. léta dopustit.
http://www.youtube.com/watch?v=no_P-1M7yYg
Re: Vtípky
Posted: 23:29 02. Jan 2013
by Krysak
Re: Vtípky
Posted: 23:33 02. Jan 2013
by Aulus
Hlavně že to neustále vytahoval na Havla, jak to bylo špatné. Ale pokud jsou za tím miliónky, tak proč ne, že? On přeci žádné špinavé peníze nezná (
ani propisky 
).
Re: Vtípky
Posted: 07:06 03. Jan 2013
by -RoF-
Aulus wrote:Hlavně že to neustále vytahoval na Havla, jak to bylo špatné. Ale pokud jsou za tím miliónky, tak proč ne, že? On přeci žádné špinavé peníze nezná (
ani propisky 
).
Tak nějak

Re: Vtípky
Posted: 12:02 04. Jan 2013
by marii

)
Re: Vtípky
Posted: 00:37 05. Jan 2013
by Molly23
Zuřivý emoter vs. plivník...

Re: Vtípky
Posted: 21:43 05. Jan 2013
by XŠevyX
Re: Vtípky
Posted: 14:20 06. Jan 2013
by innfra
Re: Vtípky
Posted: 15:56 06. Jan 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 16:15 06. Jan 2013
by Aulus
marii wrote:
Malá technická...
Mělo by tam být: "I druhý mozek je potřeba chránit!"

Muži mají totiž, jak známo, dva, ale byli dost inteligentní na to, aby odhadli, který je zranění náchylnější a nepostradatelnější pro zdravý život.

Re: Vtípky
Posted: 20:17 06. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 11:44 07. Jan 2013
by Aulus
Co že vám vyjede jako první video na youtube.com, když zadáte
"Rien"?
Rien ve francouzštině znamená "nic".
