Page 240 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:11 15. May 2013
by Toren
Také děkuji za výpravu, bylo to poučné :) Jsem se držel vzadu no... Vím, že jste chtěli abych se sám předvedl, ale já se hrozně styděl :oops:

Re: Poděkování

Posted: 22:13 15. May 2013
by D_E_K_A
Ano, bylo to zábavné, škoda těch prvních odpadlíků... :)

Re: Poděkování

Posted: 22:58 16. May 2013
by Larin
Děkuji Dekovi a Nathanielovi za hezký rituál/obřad :)

Re: Poděkování

Posted: 23:02 16. May 2013
by Larin
A ještě děkuji Goranovi, že nám tohle všechno umožnil :D

Re: Poděkování

Posted: 23:05 16. May 2013
by D_E_K_A
Také se přidávám a jsem rád, že se líbilo. Díky všem zúčastněným a i Elverin, bez které by na to zřejmě nedošlo, i když nebyla přítomna.

Zvláštní dík Thurmosovi za všechny jeho postavy, se kterými jsme měl kdy co do činění. Tento moment byl nezapomenutelný. ;)

Re: Poděkování

Posted: 23:54 16. May 2013
by Goran
Chtěl bych se přidat k poděkováním. Děkuji Larin, Niretě, které "přetrpěly" vše od začátku do konce, a samozřejmě D_E_K_Ovi, Nathanielovi a Elverin, bez kterých by bylo úspěšné dokončení stále v nedohlednu. Díky všem, vážně jsem si to užil :-).

Re: Poděkování

Posted: 00:03 17. May 2013
by Thurms
Taktéž se přidám k poděkování, pěkná akce to byla :D.

Re: Poděkování

Posted: 01:59 17. May 2013
by Toren
Také děkuji za hru, zvláště pak za to jak se to vyvinulo... :) Dnes už víc nevydržím, melu z posledního... Dobrou noc :P

Re: Poděkování

Posted: 11:55 18. May 2013
by Niareta
Také bych ráda poděkovala mnoha lidem, ktří mi zpříjemňují večery a někdy i odpoledne, takže to vezmu rovnou všechno najednou :lol:

D_E_K_A - děkuji za veškerou hru s Kiriem, za vymyšlený rituál a ze včera ze Eze schovaného ve stínech :biggrin:

Goran - děkuji, že jsi tak hezky rozehrál zápletku s Gideonem a těším se na pokračování příběhu :D

Karolina - děkuji za tréninky, pivo s Rori a veškerou tvou ochotu pomoci :D

DM Sielencer - za zajímavé hry :lol:

Dále děkuji všem hráčům účastnících se tréninků, ať už spolu erpíme více či méně, Thurmsovi za podílení se na rituálu a také všem, kteří se mi snažili nějak pomoci a poradit, moc si toho vážím.

Zvláštní poděkování bych chtěla vyjádřit
Larin - bez tvých technických schopností bych tuhle hru nikdy nezprovoznila a nikdy si tu nemohla zahrát :biggrin:

Toren - děkuji za moc fajn rp táhnoucí se do brzkých ranních hodin :wink:

Tak to je snad vše, mějte se hezky a těším se na Vás ve hře :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 21:40 18. May 2013
by Larin
Niareta wrote: Zvláštní poděkování bych chtěla vyjádřit
Larin - bez tvých technických schopností bych tuhle hru nikdy nezprovoznila a nikdy si tu nemohla zahrát

Určitě by sis nějak poradila ;)

A jinak tobě taky musím poděkovat, protože kdyby si mě k téhle hře nenavedla tak tu nejsem taky ;)

Re: Poděkování

Posted: 00:34 19. May 2013
by J.F.Payne
Díky moc dneska za hru Deidře, aasimarům a Aulovi... bylo to napínavé a trochu jsem se bál :)

A pak Zarunze za výpravu.

Re: Poděkování

Posted: 01:50 19. May 2013
by Caehan
Také se přidám, byla to pěkná hra, ale neodvažoval bych se přisuzovat si za to jakékoliv zásluhy. :P

Tentokrát spíš komparz, ale bylo fajn tam být a poslouchat. :)

Re: Poděkování

Posted: 16:29 19. May 2013
by D_E_K_A
Díky hráči Bezzubka a doufám, že ho to bavilo stejně jako mě. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 13:28 20. May 2013
by Pajule
Díky Sielencerovi a Bezzubce :)

Re: Poděkování

Posted: 13:56 20. May 2013
by Bezzubka
Taky díky moc, byla sranda :)

Taky chci poděkovat hráčům D_E_K_A a lordaladar za rady a pomoc :)