Page 25 of 329
Re: Vtípky
Posted: 20:43 23. Apr 2009
by nomis_b
marii wrote:
Ja Kratu znam..se nepotrebuju seznamovat:DD
to je fakt. ja ho znam taky.. mu uz nepomuze nic

Re: Vtípky
Posted: 09:46 24. Apr 2009
by Krata
to řikáš ty mě? Právě sis udělal nepřítele smrtelníku
Re: Vtípky
Posted: 10:16 24. Apr 2009
by Theogil I
Ajejejejééé bude sekec mazec
Re: Vtípky
Posted: 12:40 24. Apr 2009
by marii
Krata wrote:to řikáš ty mě? Právě sis udělal nepřítele smrtelníku
Nechas ho:)))
Re: Vtípky
Posted: 13:11 24. Apr 2009
by Theogil I
marii wrote:Krata wrote:to řikáš ty mě? Právě sis udělal nepřítele smrtelníku
Nechas ho:)))
A jejej druhej sekec mazec
Re: Vtípky
Posted: 13:13 24. Apr 2009
by nomis_b
Krata wrote:to řikáš ty mě? Právě sis udělal nepřítele smrtelníku
hm, no asi je na case si ukazat kdo je opravdu lepsi pro hru, zda DM, ci scripter
no uvidime, co se s tim da udelat ... ale jedno ti rikej, utok cekej odkudkoliv

Re: Vtípky
Posted: 13:17 24. Apr 2009
by marii
nomis_b wrote:Krata wrote:to řikáš ty mě? Právě sis udělal nepřítele smrtelníku
hm, no asi je na case si ukazat kdo je opravdu lepsi pro hru, zda DM, ci scripter
no uvidime, co se s tim da udelat ... ale jedno ti rikej, utok cekej odkudkoliv

Tvuj cas se krati Kraato:)))
Re: Vtípky
Posted: 14:48 24. Apr 2009
by Marvin
Nechte Kratu napokoji! Dost dlho som mlcal, ale uz je toho prilis! Kdo si zacne s Kratou, zacne si i so mnou

Re: Vtípky
Posted: 14:54 24. Apr 2009
by nomis_b
Marvin wrote:Nechte Kratu napokoji! Dost dlho som mlcal, ale uz je toho prilis! Kdo si zacne s Kratou, zacne si i so mnou

vono je stejne jednodusi do skriptu psat:
ToAllDms();
než:
object player = GetFirstPlayer();
while GetObjectValid( Player) {
if player == "krata" continue;
player = GetNextPlayer();
}

Re: Vtípky
Posted: 14:59 24. Apr 2009
by Marvin
Myslim, ze jednoduchsie je stlacit F5 nad postavou Okor ...
Re: Vtípky
Posted: 15:08 24. Apr 2009
by nomis_b
Marvin wrote:Myslim, ze jednoduchsie je stlacit F5 nad postavou Okor ...
hm, no utocit na DM jde aniz bych byl logly. staci to dat na heartbeat

Re: Vtípky
Posted: 15:12 24. Apr 2009
by Marvin
Na to aby som sa zacal bat by som musel vobec pochopit o com rozpravas

... ta scripterska hantyrka mi nic nehovori
Re: Vtípky
Posted: 18:47 24. Apr 2009
by Krata
Schválně sem čekal kdo se mě zastane, jedinej Marv?! To sem váš bůh když chcete vyměnit oblečení, zvednout z posdvětí, nahradit expi po pádu a vyřešit problém.. ale jak by se mě měl někdo zastat na foru, to neeee... všechno si pamatuju a hněv Kratoslava Mocného zvaného Vznešeného vás nemine
Nomis:
ToAllDms();
než:
object player = GetFirstPlayer();
while GetObjectValid( Player) {
if player == "krata" continue;
player = GetNextPlayer();
Pěkný ale nepochopil sem, co mi to provede

Re: Vtípky
Posted: 18:50 24. Apr 2009
by Tretas
Krata wrote:Schválně sem čekal kdo se mě zastane, jedinej Marv?! To sem váš bůh když chcete vyměnit oblečení, zvednout z posdvětí, nahradit expi po pádu a vyřešit problém.. ale jak by se mě měl někdo zastat na foru, to neeee... všechno si pamatuju a hněv Kratoslava Mocného zvaného Vznešeného vás nemine
ještě že už nejsi náš DM

Re: Vtípky
Posted: 18:52 24. Apr 2009
by Krata
Ještě s váma dodělávám serii posledního Q.. a za tohle si tě vychutnám
