Page 25 of 35
Re: Portréty postav
Posted: 20:24 20. Jul 2013
by Matejniz
Mohl bych poprosit někoho ze zdejší vyšší moci aby mi změnil portrét na postavě Andreas Jämtin na tento, který je mnohem přesnější pro mou postavu?
edit: na NT již neaktuální
Re: Portréty postav
Posted: 22:10 02. Aug 2013
by Molly23
Rodrigo Enviar
Re: Portréty postav
Posted: 23:17 22. Nov 2013
by karolina
Re: Portréty postav
Posted: 01:18 24. Nov 2013
by Braenn
Ryouš.
P.S. Nemá příliš zúženou tvář? Na každém monitoru to vidím jinak.

Re: Portréty postav
Posted: 01:20 24. Nov 2013
by Mourisson1
Morn
Re: Portréty postav
Posted: 16:05 24. Nov 2013
by Puxina
Terehasa

Re: Portréty postav
Posted: 18:31 24. Nov 2013
by Temnastrana
Re: Portréty postav
Posted: 12:23 25. Nov 2013
by G-ladiator
Nový Daeren
Re: Portréty postav
Posted: 22:33 25. Nov 2013
by soul1
Adriel
Re: Portréty postav
Posted: 13:38 26. Nov 2013
by mandos
Nová Mai.
Re: Portréty postav
Posted: 18:00 26. Nov 2013
by Lord_Berserk
Edna "Kazisvětka"
Re: Portréty postav
Posted: 22:27 26. Nov 2013
by J.F.Payne
Johannes Aldering, NT verze:
Re: Portréty postav
Posted: 00:50 27. Nov 2013
by Lord_Berserk
Portraits Pack (25.11.2013)
Obsahuje:
- vsechny prilozene portrety na forum do 25.11.2013 (mimo tech s diakritikou v nazvu obrazku *.tga a duplicitnich portretu - nahrazujici puvodni)
- vsechny baliky portretu z webu (
tuten +
tuten +
tuten )
- puvodni NWN portrety (muzete klidne celou slozku \portraits smazat)
- par dalsich baliku z NWN Vault
- smazane infantilni japonske anime a ty co se do fantasy nehodi
- opravene portrety otocene o 180°
- celkem to je 3200 portretu (16 000 souboru)
innfra wrote:Ahoj, narazil jsem na problém s tím balíkem portrétů...když zkouším založit novou postavu a kliknu na výběr portrétů, tak hra spadne...Nevíš co za portréty by to mohlo dělat?
Tohle se nijak vosetrit asi neda. Je to u kazdyho ruzny, jak se to chova - me to treba normalne nabehne (sice to trva dyl tech 16000 tga obrazku), ale nespadne to.
Reseni (jak uz tu nekdo psal):
- prohlidni si portrety v externim prohlizeci obrazku a vyber si ten co pouzijes u novy postavy
- u vybranyho si zapamatuj nazev
- docasne presun vsechny portrety ze slozky \portraits krome 5-ti souboru *.tga se stejnym nazvem - (tvuj vybranej portret)
- po vytvoreni novy postavy muzes presunout soubory zpatky
PS: Kuciku sosni to a hod ten muj balik i na web, kdyz uz sem se s tim tak sral. At to neni jen na Uloz.to

Re: Portréty postav
Posted: 00:59 27. Nov 2013
by Bruciacullo
když jsou portrety ve složce portraits tak by to hru shazovat nemělo
Re: Portréty postav
Posted: 21:03 27. Nov 2013
by Bahnak
Mno, osobně už nějaký ten rok funguju takto:
Tisíce a tisíce portrétů mám uloženy v NWN ve složce "PortretyNWN". K jejich prohlížení požívám libovolný software který podporuje formát TGA, díky tomu se v tom hejbe hezky a můžu si vybrat portrét dle libosti.
Do složky "Portraits" - kterou jedinou bere hra samotná v potaz - vkládám jen ty obrázky, které používám u svých postav, případně do ní dávám i obrázky lidí se kterými hraji či Thalijské hráče obecně.
(A abych nemysel pokaždé prohledávat oněch tisíc portrétů ve složce, tak obrázky lidí co chci sosám vždy přes tu skvělou funkci na webu - jak najedeš myšítkem na něčí portrét v seznamu hrajících lidí, vykoukne portrét a klikneš na "uložit". Je to dokonale prosté a mám díky tomu ve složce "Portraits" pořádek a skutečně jen to co chci.
Když pak vybírám ve hře portrét, je to rychlé a neseká se to. A hlavně si nezadělám paměť načítáním a zobrazováním tisíce TGAček.
Rozjet hru se všemi portréty jsem zkusil jen jednou, paměť to chvíli zkoušela, pak to vzdala a i s windowsem odešla do kšá. Od té doby to řeším takto a nemám problém.