Page 25 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 11:36 22. Oct 2009
by Garett
Tak to spadlo v 11:34.

Re: Pady serveru

Posted: 11:43 22. Oct 2009
by monstera
Garett wrote:Tak to spadlo v 11:34.
Proč to zase padá ???
Jesltli to dělají DM, prosím vyhlašte dobu, kdy žádný DM do toho nebude zasahovat a kdy bude možno vyrobit náročné předměty bez rizika ztrát. Mám zakázku na prsten za milion a bojím se začít pracovat !!!

Re: Pady serveru

Posted: 11:50 22. Oct 2009
by jachyra
Bolo to asi mnou, len som sa obyčajne logovala .. ale neboj, teraz sa istý čas logovať nebudem :D temer isto nie dnes

Re: Pady serveru

Posted: 14:36 22. Oct 2009
by monstera
jachyra wrote:Bolo to asi mnou, len som sa obyčajne logovala .. ale neboj, teraz sa istý čas logovať nebudem :D temer isto nie dnes
jo, a naloguje se jinej DM a spadne to zase....

Re: Pady serveru

Posted: 15:02 22. Oct 2009
by tao kan
dneska to padlo jeste drive, kolem 8:40 cca +-15 minut. Bylo nas ve hre pomalu, tusim ze jen ja,sandra a sendys kterej chudak umrel u Yetinu po zpetnem nalogovani (nepřehlednutelné telly)...

Re: Pady serveru

Posted: 20:16 22. Oct 2009
by sendys
tao kan wrote:dneska to padlo jeste drive, kolem 8:40 cca +-15 minut. Bylo nas ve hre pomalu, tusim ze jen ja,sandra a sendys kterej chudak umrel u Yetinu po zpetnem nalogovani (nepřehlednutelné telly)...
Odeme se vždy ceka jen to nejhorši :)))) ale dekuji expymi byli vracene

Re: Pady serveru

Posted: 15:26 28. Oct 2009
by Bahnak
Nepadá ale laguje - děkuji servru za nadhernou smrt, nebot mi v zahryzu zapomel rict ze se ke me riti zastup jetiku.

Lagovalo to šílene i včera ale dnes to vede.

Re: Pady serveru

Posted: 15:45 28. Oct 2009
by kucik
Ja s tom problemy nemel vcera ani dneska. Co treba mrknout na prostupnost linky do netu? :wink:

Re: Pady serveru

Posted: 15:52 28. Oct 2009
by jachyra
No mne to nelagovalo absolútne, išlo to jak po masle a to sme mali Q ;)

Re: Pady serveru

Posted: 15:56 28. Oct 2009
by Krata
taky sem nezaregistroval lag

Re: Pady serveru

Posted: 16:14 03. Nov 2009
by Tretas
Padlo to. Já budu kopat a řvát!! Když konečně v obchodě najdu to co potřebuju tak to padne! Uáááá! :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 17:28 03. Nov 2009
by Tretas
Tretas wrote:Padlo to. Já budu kopat a řvát!! Když konečně v obchodě najdu to co potřebuju tak to padne! Uáááá! :evil:
Hehe tak sem se nezbláznil, ale radoval sem se. Věc kterou jsem chtěl tam po pádu byla ještě o jeden bod lepší. :mrgreen: :mrgreen:

Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré...

Re: Pady serveru

Posted: 21:05 16. Nov 2009
by kucik
Nedopatrenim, ktere nastava jednou za dekanu dneska vecer doslo misto na disku.

Poveril jsem Jaaru uklidem :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 16:00 21. Nov 2009
by Sveneld
21.11.2009

neco pred 15:00

ztrata platinovy rapir s dubovou nasadou - char: Bageshur

Re: Pady serveru

Posted: 16:04 21. Nov 2009
by Esuliams
Taky sháním DM kvůli náhradě stínového amuletu s třemi kameny.
Poslední dobou to padá nějak často, přišla jsem o tenhle amulet už podruhý.