Page 25 of 33

Re: Váš portret

Posted: 17:44 22. Feb 2012
by Maya
Miell wrote:
Pajule wrote::D hahaha nemůžou být obě děti hodné ..mladší je vždycky větší evilák :D
Nějak mám pocit, že u nás jsou na tom obě na stejno, jen Saší se umí tvářit jak anděl. Někde se musela stát chyba :biggrin:
Saší jistě zdědila Katovo geny *rozumbradovsky přikyvuje* Po mamince to být nemůže, ta nezlobí! :)

Re: Váš portret

Posted: 17:46 22. Feb 2012
by Desmond
*zakucká se*

Re: Váš portret

Posted: 17:48 22. Feb 2012
by Miell
Aby ses neudávil *Andělsky se usměje na Mayušku* :biggrin:

Re: Váš portret

Posted: 17:56 22. Feb 2012
by Absinthorix
Mně přišly obě jako dvá andílci. Jedna taková spokojeně rozvalená v náručí a druhá nadšeně snášející poklady z celého širokého okolí :D
co víc si ještě přát

Re: Váš portret

Posted: 17:58 22. Feb 2012
by Nalkanar
Naučit krom pokladů nosit i pivo? :lol:

Re: Váš portret

Posted: 18:00 22. Feb 2012
by Miell
Nalkanar wrote:Naučit krom pokladů nosit i pivo? :lol:
Pěkně prosím.. to už Sašenka umí! Eveli zatím chce ty lahve jen olizovat. :biggrin:

Re: Váš portret

Posted: 18:01 22. Feb 2012
by jachyra
U nás pivo nosia všetky tri deti :D ale hlavne preto, že tie svoje nosíky pchajú komplet všade a vyšťúrajú čo sa dá

Re: Váš portret

Posted: 18:02 22. Feb 2012
by Absinthorix
Miell wrote:
Nalkanar wrote:Naučit krom pokladů nosit i pivo? :lol:
Pěkně prosím.. to už Sašenka umí! Eveli zatím chce ty lahve jen olizovat. :biggrin:
http://youtu.be/sdn-0ji21c8 asi tak...

Re: Váš portret

Posted: 18:06 22. Feb 2012
by -darkvision-
No, byl jsem příslušníky drowí koalice jmenován na gaymastra.


Edit Maya: *Drží výgeb, je strašně nenápadná* Ach zoo

Re: Váš portret

Posted: 21:38 22. Feb 2012
by FroziKk
Molly23 wrote:Ty vole! Tak abych nebyl honem OUT!!! Moje fotka s naprosto nejdrsnějším výrazem jakej sem snad dokázal vyplodit!
Image

Re: Váš portret

Posted: 02:43 24. Feb 2012
by J.F.Payne
-darkvision- wrote:No, byl jsem příslušníky drowí koalice jmenován na gaymastra.
Haha, oblíkáš se jak paladin v létě :)))

Re: Váš portret

Posted: 09:17 24. Feb 2012
by Derken-
Hustý, jsem se hrabal fotkama a našel jsem fotku ve svý true evil formě :twisted: :twisted: :twisted:

PS: Derken jde strašit děti :twisted: :twisted:

Re: Váš portret

Posted: 11:29 24. Feb 2012
by Molly23
Vypadá to jako by jsi měl hovno na nose.

Re: Váš portret

Posted: 12:24 24. Feb 2012
by Bruciacullo
...doufejme, že jen vypadá... :laugh_12:

Re: Váš portret

Posted: 13:09 24. Feb 2012
by marii
a ze jen na nose.))))