Page 25 of 33
Re: Váš portret
Posted: 17:44 22. Feb 2012
by Maya
Miell wrote:Pajule wrote:
hahaha nemůžou být obě děti hodné ..mladší je vždycky větší evilák

Nějak mám pocit, že u nás jsou na tom obě na stejno, jen Saší se umí tvářit jak anděl. Někde se musela stát chyba

Saší jistě zdědila Katovo geny *rozumbradovsky přikyvuje* Po mamince to být nemůže, ta nezlobí!

Re: Váš portret
Posted: 17:46 22. Feb 2012
by Desmond
*zakucká se*
Re: Váš portret
Posted: 17:48 22. Feb 2012
by Miell
Aby ses neudávil *Andělsky se usměje na Mayušku*

Re: Váš portret
Posted: 17:56 22. Feb 2012
by Absinthorix
Mně přišly obě jako dvá andílci. Jedna taková spokojeně rozvalená v náručí a druhá nadšeně snášející poklady z celého širokého okolí
co víc si ještě přát
Re: Váš portret
Posted: 17:58 22. Feb 2012
by Nalkanar
Naučit krom pokladů nosit i pivo?

Re: Váš portret
Posted: 18:00 22. Feb 2012
by Miell
Nalkanar wrote:Naučit krom pokladů nosit i pivo?

Pěkně prosím.. to už Sašenka umí! Eveli zatím chce ty lahve jen olizovat.

Re: Váš portret
Posted: 18:01 22. Feb 2012
by jachyra
U nás pivo nosia všetky tri deti

ale hlavne preto, že tie svoje nosíky pchajú komplet všade a vyšťúrajú čo sa dá
Re: Váš portret
Posted: 18:02 22. Feb 2012
by Absinthorix
Miell wrote:Nalkanar wrote:Naučit krom pokladů nosit i pivo?

Pěkně prosím.. to už Sašenka umí! Eveli zatím chce ty lahve jen olizovat.

http://youtu.be/sdn-0ji21c8 asi tak...
Re: Váš portret
Posted: 18:06 22. Feb 2012
by -darkvision-
No, byl jsem příslušníky drowí koalice jmenován na gaymastra.
Edit Maya: *Drží výgeb, je strašně nenápadná* Ach zoo
Re: Váš portret
Posted: 21:38 22. Feb 2012
by FroziKk
Molly23 wrote:Ty vole! Tak abych nebyl honem OUT!!! Moje fotka s naprosto nejdrsnějším výrazem jakej sem snad dokázal vyplodit!

Re: Váš portret
Posted: 02:43 24. Feb 2012
by J.F.Payne
-darkvision- wrote:No, byl jsem příslušníky drowí koalice jmenován na gaymastra.
Haha, oblíkáš se jak paladin v létě

))
Re: Váš portret
Posted: 09:17 24. Feb 2012
by Derken-
Re: Váš portret
Posted: 11:29 24. Feb 2012
by Molly23
Vypadá to jako by jsi měl hovno na nose.
Re: Váš portret
Posted: 12:24 24. Feb 2012
by Bruciacullo
...doufejme, že jen vypadá...

Re: Váš portret
Posted: 13:09 24. Feb 2012
by marii
a ze jen na nose.))))