Page 25 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:29 21. Mar 2010
by Bahnak
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:42 21. Mar 2010
by sandoftime
mi to připomnělo tohle, nic proti gibsonovi ale tuhle melodii mám radši
last of the mohycans
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:11 21. Mar 2010
by Bahnak
sandoftime wrote:mi to připomnělo tohle, nic proti gibsonovi ale tuhle melodii mám radši
last of the mohycans
trefa do černého, moje druhá srdcovka, ty smyčce jsou užasne... prvni polovinu songu se ti ta melodie dere pod kuži aby pak explodovala v užasnem orchestru tonu. Člověk není schopen ničeho, jen poslouchat a obdivovat nádheru.
K tomu songu z braveheart mam bohužel ještě jinou vazbu takže prostě mam rad oboje...
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:26 22. Mar 2010
by marii
Bahnak wrote:sandoftime wrote:mi to připomnělo tohle, nic proti gibsonovi ale tuhle melodii mám radši
last of the mohycans
trefa do černého, moje druhá srdcovka, ty smyčce jsou užasne... prvni polovinu songu se ti ta melodie dere pod kuži aby pak explodovala v užasnem orchestru tonu. Člověk není schopen ničeho, jen poslouchat a obdivovat nádheru.
K tomu songu z braveheart mam bohužel ještě jinou vazbu takže prostě mam rad oboje...
Souhlasim...jsou tam uzasne skladby..Poslední Mohykán je i moc pekný film,jeden z mých nejoblíbenějších,byť neodpovída přesně knížce:)..ale to se dá odpustit...
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:47 22. Mar 2010
by Sobik
Brutální vymejvárna:
Cardiak - Ovni trip 
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:07 27. Mar 2010
by -RoF-
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:20 27. Mar 2010
by Luelle
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:51 27. Mar 2010
by Xantipa
jé, mám od ní ráda Taši delé

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:06 27. Mar 2010
by -RoF-
Nevím jestli někdo zná film Piano, ale tohle tam hrávalo, sem si na to vzpoměl, sice se mten film viděl tak před 15 lety, ale je fajn.
The Sacrifice - Michael Nyman
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:11 27. Mar 2010
by marii
-RoF- wrote:Nevím jestli někdo zná film Piano, ale tohle tam hrávalo, sem si na to vzpoměl, sice se mten film viděl tak před 15 lety, ale je fajn.
The Sacrifice - Michael Nyman
To si byl jeste maly kluk...nosil jsi pero,sip a luk ..co?

))
btw...hudba je to krasna...
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:15 27. Mar 2010
by -RoF-
marii wrote:-RoF- wrote:Nevím jestli někdo zná film Piano, ale tohle tam hrávalo, sem si na to vzpoměl, sice se mten film viděl tak před 15 lety, ale je fajn.
The Sacrifice - Michael Nyman
To si byl jeste maly kluk...nosil jsi pero,sip a luk ..co?

))
btw...hudba je to krasna...
Ne já vždy střílel z podomácku vyrobené kuše a jako šipky sloužily špilky (to co se dává na jitrnice a tak

)
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:38 27. Mar 2010
by sandoftime
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:14 31. Mar 2010
by -RoF-
Tohle sem si dnes pustil při cestě do práce, jako dost drsné. Na to deštivé počasí jak dělané.
Ale mají skvělé kytary a ten zpěv..uff pěkné.
My Dying Bride - A Sea to Suffer In
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:18 31. Mar 2010
by Ikstremist
malinkata reklama našeho soundsytemu
http://www.drtek.cz hledejte ID Ixtremist .)
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:19 03. Apr 2010
by -RoF-
Pohodovka na sobotní odpoledne
Lou Reed - Perfect Day