Page 25 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:48 02. Feb 2012
by Fryn
Ty první dvě anime jsou mi povědomé. Durarara! neznám, ale vypadá to celkem zajímavě, hodnocení je taky slušný a já už jsem dlouho neviděl nic novějšího (v tuto chvíli jedu spíš v mangách).
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 16:16 02. Feb 2012
by Sielencer
Americký snímek o Svatojakubské pouti (Camino de Santiago) známé také z knih Paula Coelha.
http://www.youtube.com/watch?v=PaFTIGGM ... ture=share
Shlédněte, sbalte krosnu a vydejte se na procházku

.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 01:34 05. Feb 2012
by Sielencer
Velice zajímavý film nevhodný pro zaryté zastánce křestanství.
I jeden Islám vyznávající cizinec mi pověděl, že snímek uráží Ježíše, já jsem však nic takového nezaznamenal.
http://www.csfd.cz/film/235331-pozemstan/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:01 05. Feb 2012
by xxxMajkyxxx
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:11 05. Feb 2012
by Amber
Vím, že to asi nebude vás šálek čaje (můj ostatně taky ne), ale zaujal mě tenhle film:
http://www.csfd.cz/film/277770-cernobily-svet/
Odehrává se v 60. letech v Jacksonu, Mississippi, a... co ještě říct, stejně si to v případě zájmu přečtete sami... jo, užila jsem si jejich jižanskou angličtinu

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:59 07. Feb 2012
by Braenn
Ohledně toho Sherlocka, kdo seriál viděl, jaké máte teorie ohledně jeho "skonu" ?:)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:59 07. Feb 2012
by Práček
Braenn wrote:Ohledně toho Sherlocka, kdo seriál viděl, jaké máte teorie ohledně jeho "skonu" ?:)
jé vidíš..já si to chtěl stáhnout v pořádné kvalitě a kounout na to ještě jednou (mladá to měla v kvalitě asi na mobily )
Ale zatím co je 100% jasný, že zneužil Molly

(respkt, bych se ho zeptal jak to bylo

)
ale jinak bych řekl, že Sherlock přišel na to, jak dokázal Moriarty napodobit Sherlocka (ta unesená holčička zjevně Sherlocka viděla) a přesně to udělal s tou mrtvolou co ležela na chodníku. Ale dosti zásadní bude přijít na to co dělal tu "minutku" než skočil. Je nadmíru jasné co tam ten cyklista dělal, takže Watson doopravdy nic neviděl...ale co ostatní obecenstvo? Pochybuju, že by Sherlock zaplatil tolik lidí(ale zase kámoše napadla sít bezdomovců (která by Sherlockovi určitě pomohla) plus mu v tom mohl pomoct i mycroft...Jen ted nevim co přesně viděl střelec...zda byl taky v tak blbém uhlu jako Watson (a pokud jo, tak jestloi to Sherlock věděl)
a ještě přijít na to jak zbrzdil pád...osobně doufám, že neskočil trapně do toho popelářského auta (jak si většina myslí

)
Ale taky to může být uplně jinak
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:43 07. Feb 2012
by Shaman88
Já myslím že mu pomohla ta doktorka - protože on ji o něco žádal ale nebylo tam upřesněno o co. Tipl bych si že dostal tu substanci po které vypadá člověk jako mrtvý....
Když se přesně podíváš tak v čase 1:21:20 při padání je mnohem dál od domu než výsledně dopadl.
A jako poslední věc při seskoku tam stojí nákladní auto s pytly s odpadky, které ale hned po tom co skočil odjíždí. (což je naprosto nelogické, ten řidič by vyskočil jako první a zkontroloval ho - pokud to teda nebyla Molly

)
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:12 07. Feb 2012
by Braenn
Já taky typuju sherlockova dvojníka, nebo něco velmi podobného. Přeci jen, ta holčička neječela pro nic za nic a už k tomu nebylo nic řečeno!
Molly je samozřejmá, nepožádal by ji o pomoc jen tak. A když volal Moriartimu, sám si vybral místo i čas - na střeše nemocnice s pitevnou, kde Molly pracuje!
Odpadky těžko říct, ale byla tam nějaká zmínka o jakési rostlině, rhodo cosi, která dokáže zpomalit životní funkce. Ale nejvíc stejně sázím na to, že tam prostě kopl toho dvojníka. Byl by toho schopný.

Watson sražený cyklistou je jasný, a to jak si ho Sherlock nasměroval mobilem, kde přesně má stát? Vypadalo to, že kvůli střelci, ale...
Otázkou je - co Moriarty? Opravdu by se zastřelil, jen aby si užil - posmrtně - Sherlockovo dilema? Jestli on to nefingoval taky. Deptá mě délka čekání na další sérii.
x 
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:19 07. Feb 2012
by Prasokralik
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 03:15 08. Feb 2012
by Prasokralik
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:44 08. Feb 2012
by J.F.Payne
Zkouknul jsem to a je to skvělý.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:45 09. Feb 2012
by Molly23
Tak tohle bude total masakr!

Taková sestava!
http://www.youtube.com/watch?v=7rkdTcQLwZ4
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:58 09. Feb 2012
by Prasokralik
Sákra, Chuck přibyl. Tak to to záporáci můžou rovnou zabalit.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:23 09. Feb 2012
by Shaman88
Prasokralik wrote:Sákra, Chuck přibyl. Tak to to záporáci můžou rovnou zabalit.
Ten Chuck není zase až tak dobrá zpráva
Viz:
http://tvavideo.o2active.cz/show.article.aspx?id=107652