Page 25 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:36 10. Feb 2011
by Lord_Berserk
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:40 10. Feb 2011
by Czech_Luthor
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:27 11. Feb 2011
by Molly23
Kdo pozná o koho jde

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:30 11. Feb 2011
by -speck-
Molly23 wrote:Kdo pozná o koho jde

Israel de Aers
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 02:25 11. Feb 2011
by Molly23
Vedle

jde hlavně o tu emoci...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 07:14 11. Feb 2011
by -RoF-
Thuereg wrote:Tak tu se taky přidám. Sanad alespoň trochu Aria. Je to trochu obšlehlí a upravený tak pardon.
Ariu tam mám tedaještě párkrát, ale mám pocit, že jí sem asi nemužu napostovat

Hehe jo to by tu musela být sekce od 18
Ale i tak je hezká, ikdyž já bych na ní pár věcí upravil hehe, ale je to tvá představa

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 19:44 11. Feb 2011
by Molly23
Vil řádící v aréně s nějakým pohledným mladíkem

.
A hned pod ní mladičký Lehir se svými copánky.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:42 11. Feb 2011
by Pajule
Molly23 wrote:Kdo pozná o koho jde

Pajky?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:44 11. Feb 2011
by Molly23
Pajky uhádla

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 21:04 11. Feb 2011
by Pajule
nojono..
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:06 11. Feb 2011
by slencak
Gorhunk za 250 let
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:57 11. Feb 2011
by Práček
Molly23 wrote:Vil řádící v aréně s nějakým pohledným mladíkem

.
Vil je blond?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:31 12. Feb 2011
by Molly23
Vil je černovláska.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:00 14. Feb 2011
by Pajule
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 02:53 14. Feb 2011
by Prasokralik
Tahle má ale hlavu navíc