Page 25 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:36 10. Feb 2011
by Lord_Berserk
V pondeli sem videl na Prima Cool jeden strasnej odpad horor, ale musel sem ho dokoukat do konce pac tam byl nekdo, kdo me byl povedomej (trochu) :twisted:

KRVAVE VYKOUPENI (2008) - uz nikdy vic :mrgreen:

Image
Image
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:40 10. Feb 2011
by Czech_Luthor
Jo, tak tu volovinu jsem taky viděl, jak jsem zahlédl toho týpka, hned jsem si vzpomněl na Berse :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:27 11. Feb 2011
by Molly23
Kdo pozná o koho jde :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:30 11. Feb 2011
by -speck-
Molly23 wrote:Kdo pozná o koho jde :D
Israel de Aers

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 02:25 11. Feb 2011
by Molly23
Vedle :) jde hlavně o tu emoci... :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 07:14 11. Feb 2011
by -RoF-
Thuereg wrote:Tak tu se taky přidám. Sanad alespoň trochu Aria. Je to trochu obšlehlí a upravený tak pardon.

Ariu tam mám tedaještě párkrát, ale mám pocit, že jí sem asi nemužu napostovat :twisted:
Hehe jo to by tu musela být sekce od 18 :twisted: :twisted: :roll:

Ale i tak je hezká, ikdyž já bych na ní pár věcí upravil hehe, ale je to tvá představa :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:44 11. Feb 2011
by Molly23
Vil řádící v aréně s nějakým pohledným mladíkem :P.
A hned pod ní mladičký Lehir se svými copánky.
vil.jpg
Lehir.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:42 11. Feb 2011
by Pajule
Molly23 wrote:Kdo pozná o koho jde :D
Pajky?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:44 11. Feb 2011
by Molly23
Pajky uhádla :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:04 11. Feb 2011
by Pajule
nojono..

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:06 11. Feb 2011
by slencak
Gorhunk za 250 let

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:57 11. Feb 2011
by Práček
Molly23 wrote:Vil řádící v aréně s nějakým pohledným mladíkem :P.
Vil je blond? :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:31 12. Feb 2011
by Molly23
Vil je černovláska. :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:00 14. Feb 2011
by Pajule
mi připomněla Elenë
hvězda.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 02:53 14. Feb 2011
by Prasokralik
Tahle má ale hlavu navíc