Page 25 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:25 03. Sep 2012
by Molly23
Výborná animačka :) chlápek odvedl dobrou práci...

http://www.youtube.com/watch?v=jf4ba72k ... =g-all-lik

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 08:56 05. Sep 2012
by Barbar321
Caehan wrote:Dwarf Fortress... už to tu někdo zmiňoval, pořád tu hru moc neumím hrát, ale ta propracovanost mě vždycky dostává...

...teď zkouším založit nějaké osady na místech s podzemní vodou a učím se, jak se přes ní dostat a případně ji i využít bez toho, ze se mi zatopí půlka pevnosti a s ní i mí dělníci, dokonce jsem se ubránil prvnímu skřetímu obléhání, i když to byl jen jeden větší oddíl.

To jsou takové ty drobné radosti, co vám udělají den...
...a znáš Pernangband? Má to stejnou grafiku jen se jedná o jednu postavu ve fantasy světě (dost podobné Tolkienovské Středozemi). Výběr ras a postav je ohromný, stejně jako ohromný je i svět.

Pokaždé po opuštění patra nějakkého levelu v dungu se vygeneruje nový s novými věcmi i potvorami.

Zábava dosti chytlavá (aspoň pro mě, když jsem na tom ulítával permanentně pár let) a i pohodně dlouhé době se dá narazit na novinku, která byla doteď neznámá.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:14 05. Sep 2012
by Caehan
Neznám, možná potom zkusím :-)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:20 05. Sep 2012
by Fryn
G-ladiator wrote: Ono si ještě počkáš. Za těch 12 vyjde pouze "1. část", protože ještě nemají hotový Xen (a Deathmatch), ty vyjdou později.
Já už měl za to, že tento projekt skončil, takže stále je to potěšující zpráva.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 09:51 06. Sep 2012
by pavad
Dwarf Fortress
Lidé co se s ní baví mají výborný smysl pro humor. Z jednoho reportu hry, kdy se střídali různí hráči ve vedení pevnosti, každý vždy jeden rok. Došlo pak k situaci, kdy si nástupník (B) stěžoval na nedostatek jídla a předchozí vládci (A, C) mu situaci ozřejmili:

A: Dude! We have FIVE METRIC FUCKTONS of prepared food! We're not low on food!
B: Oh. Prepared food? So these are some kind of dainty fancypants dwarves that don't sit in the dark and gnaw on cold mushrooms? That seems undwarflike.
C: It's dwarf bread, man. The cat peed on it, and it doubles as a lethal throwing weapon.
B: That makes sense. I bet it menaces with spikes of bread too.

Zdroj: http://dwarffortresswiki.org/index.php/Boatmurdered

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:42 06. Sep 2012
by Caehan
Zajímavé, že jsi si citoval zrovna vtip z díla Terryho Pratchetta. Trpasličí chleba je jeho výmysl.

...to s tou vrhací zbraní je ale už čistě DF záležitost, to je fakt :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:29 06. Sep 2012
by pavad
Caehan wrote:Zajímavé, že jsi si citoval zrovna vtip z díla Terryho Pratchetta. Trpasličí chleba je jeho výmysl.

...to s tou vrhací zbraní je ale už čistě DF záležitost, to je fakt :D
Nu, hráči DF jsou... ehm... specifičtí. Na druhou stranu, to co jim hra předkládá taktéž není zcela běžné. Příklad za všechny:

Občas je některý trpaslík puzen touhou vytvořit NĚCO. Něco úchvatného, úžasného, něco, co povznese celou trpasličí rasu nad běžnou úrověn. Něco, na co budou další trpaslící ještě za stovky let hledět, zapomínaje na kořalku a pivo! Prostě chce vytvořit ARTEFAKT.

Jenže, všechno má své jenže. Daný trpaslík naprosto přesně ví, co chce. Jenže je v tak děsivém stavu, že s ostatními komunikuje buď v hádankách, nebo občas něco vyjekne... Nebo si drmolí celý seznam tak rychle za sebou, že to zní jako mantra sebevražedného islámisty těsně před odpálením.

Bohužel, pokud tento tvůrce nedostane co chce, čeká jej smutný osud. Pokud je bůh milostivý, dopřeje mu rychlou smrt (kupříkladu se trpaslík rozběhne k propasti a život svůj ukončí pádem do hlubiny). Někdy je konec daného téměř-tvůrce delší, s větší agónií pro něj i okolí. Posuďte sami:

Also due to laziness and poor time management skills on the part of the workdwarves, no clear glass was ever produced, and As Urdimanil (poznámkaAs Urdimanil=téměř-tvůrce) went insane. He started babbling at dwarves nearby, then ran halfway across the bridge, dove into the channel, removed his pants, and went streaking haphazardly across the hallways until he reached his room. He has been locked in to prevent his lack of garb from upsetting the more sensitive ladydwarves. Note - he later died of thirst.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 03:07 09. Sep 2012
by Shaman88
Právě jsem dohrál celou trilogii Mass Effect a jsem z toho neskutečně nadšenej.
I když... celý týden v čudu :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:08 09. Sep 2012
by XŠevyX

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:57 13. Oct 2012
by J.F.Payne
Dishonored. Geniální.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:00 13. Oct 2012
by Prasokralik
J.F.Payne wrote:Dishonored. Geniální.
koukal jsem na trailery... přemýšlím o steam verzi, říkáš že se opravdu vyplatí ju?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:57 13. Oct 2012
by J.F.Payne
Je to super. Prostředí je dobře zpracovaný a originální, hra má atmosféru, komba co můžeš dělat s pomocí různejch nadpřirozenejch schopností neuvěřitelný... můžeš se tam třeba na krátko do někoho vtělit (i do ryby nebo krysy, třeba)... je to hodně chytlavý a zábavný. NPC nejsou tupci, je to celkem těžký. Příběh takovej typicky bethesďáckej, ale zatím nemám v podstatě co vytknout.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:57 16. Oct 2012
by Prasokralik
TES online jedeeeeem už se to blíží

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:33 16. Oct 2012
by Snekoun

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:50 16. Oct 2012
by radekdnb
J.F.Payne wrote:Dishonored. Geniální.

souhlas pařim!!....akorád někdy musim přemejšlet u toho :D než se rozhodnu co a jak dál :)