Page 25 of 67

Re: League of Legends

Posted: 23:20 29. Oct 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Dneska 2x tripl :lol: Kaktus je skvělej
umím si tě živě představit jak dřepíš v bázi s prstem na R a čekáš až budeš moct někomu vystealovat kill

Re: League of Legends

Posted: 23:28 29. Oct 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:
Absinthorix wrote:Dneska 2x tripl :lol: Kaktus je skvělej
umím si tě živě představit jak dřepíš v bázi s prstem na R a čekáš až budeš moct někomu vystealovat kill
8)

Re: League of Legends

Posted: 19:03 01. Nov 2012
by Prasokralik
Image

Re: League of Legends

Posted: 17:29 11. Nov 2012
by Prasokralik
Trydna a Ashe, královský pár....Image

Re: League of Legends

Posted: 02:14 13. Nov 2012
by Absinthorix
Nalkova aura :wall: :wall: :wall:

Re: League of Legends

Posted: 02:36 13. Nov 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Nalkova aura :wall: :wall: :wall:
copak?

Re: League of Legends

Posted: 03:19 13. Nov 2012
by Nalkanar
Krom jednoho winu jsem od pátku (po krátké pauze v hraní) nedal ani jeden win (boti se nepočítají). Jako bonus, když jsem šel do hry vybrat si na botech aspoň first win, tak jim spadl server.

Aneb má pověstná aura strachu. :lol:

Re: League of Legends

Posted: 03:27 13. Nov 2012
by Prasokralik
nepadl, však je maintenanca kvůli novému patchi


preseason 3 začíná

Re: League of Legends

Posted: 03:35 13. Nov 2012
by Nalkanar
Vyhodilo nás to uprostřed hry :D to je pád!

Re: League of Legends

Posted: 14:39 13. Nov 2012
by Prasokralik
Ne to je maintenance

Re: League of Legends

Posted: 14:40 13. Nov 2012
by Absinthorix
DAFUQ?
tak proč vůbec nechají ty hry zakládat?

Re: League of Legends

Posted: 15:38 13. Nov 2012
by Prasokralik
Absinthorix wrote:DAFUQ?
tak proč vůbec nechají ty hry zakládat?
ranked hry nenechají

Re: League of Legends

Posted: 17:32 14. Nov 2012
by Welvlin
Na tribunálu jsou někdy dobrý perly.. Mě choděj jen průměrný ale tohle jsem našel na fóru..
Case #5659082

Intentionally Feeding

Reported by: Enemy

I believe this man to be of African-American descent. Please keep him oppressed by banning his league of legends account. Thank you, brothers. White kingdom.

Re: League of Legends

Posted: 02:22 15. Nov 2012
by Nalkanar
Finally!

Re: League of Legends

Posted: 03:14 15. Nov 2012
by Absinthorix
:D