Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Posted: 16:11 04. Aug 2011
No, s rudym jsem se řezal tak nastejno, dávali jsme si stejný mordy. To ad 1. Ad2, proč to říkáš až teď? Proč si to neřekl před tím? Stačilo něco říct... sorry, ale tohle je fakt hloupej přístup, řešit to až když je po všem, pranýřovat, nepranýřovat, měl si mě to říct před tím. Mě přišlo že jsem přiměřenej. Ad3 tu tvou hokejku bych nezlomil o nic, byla fakt tvrdá a měkčení kobercem bylo opravdu malé, takže měkčení té zbraně nebylo jako u jiných. Ad4 neměl jsem nic proti tvé zbrani, vzal sis ji především a tos mi řekl, protože si nechceš zničit zbraně, bylo mi to jedno, souhlasil jsem a taky jsem to dostatečně odnesl. Ten řetěz je fakt nepříjemnej a modřiny mám na krku a kolem loktů. Nefňukám, naopak bavilo mě to.Rejty wrote:Sice to bude pomalej švih, ale jedeme si tam zabojovat a ne se zmrzačit. Nikdo jinej nedával takový děsný mordy. Meč tvrdej nebyl, ať už budeš mlátit s čímkoliv naplno, tak to bude nebezpečný a můžeš někomu zlomit nos nebo ruku, to bys musel mlátit leda nafukovacím kyjem...efu_redo wrote:Ty vole, to musíte říct na místě, že jsem byl moc akční, né takhle zpětně, to už neberuKdyž budu chtít dát malou ránu, bude to pomalej švich a ten tvůj meč byl dost tvrdej sám o sobě, mimochodem, ještě teď cítím ten tvůj řetět kolem krku, bolí to jak kráva.
Taky jsem si bral cep jen z jedinýho důvodu, nechtěl jsem mít zničený kamy nebo zlomenou ruku, potom, co jsem viděl Fredyho ruku, o kterou si mu zlomil hokejku přes železný rukavice.efu_redo wrote:Imho, bud rád, že si nebojoval s rejtym, on možná agresivní nebyl, ale ty jeho řetězy jo!Ještě teď mám flek na krku.
Normálně bych vzal kamy, ale za zmrzačení by mi to nestálo.
Jinak jo, taky jsem se na turnaji bavil a nechci tu nikoho pranýřovat, jen by to chtělo příště více opatrnosti.
Sorry, asi dostatečně nechápu tvé příspěvky, ale řešit si to měl předtím nebo vůbec. Tao mi taky seřezal přítelkyni, která má nateklou ruku a taky to neřeším. Prostě se to stát může. A radimovi jsem se omluvil, praštil jsem ho párkrát špatně, kam jsem nechtěl, to jo.. ale to se stát může. Kdybych chtěl někoho přizabít, věř mi, že to vypadá jinak.... a sobikův nos, stalo se, narazili jsme do sebe, hecoval mě do toho tak jsem mu to dopřál.
Asi to beru moc vážně, to co píšeš a možná na to neadekvátně reaguju, jestli jo, tak sorry.... jen bych se příště rád vyhnul tomu, že když se něco dělá, tak se mají věci řešit na místě a né s odstupem času. Případně příště nepřijedu nebo se nezúčastním her. Prostě jsem byl zapálen do soubojů a takových nás bylo víc.