Page 25 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:00 27. Oct 2011
by kokosak
No tak to si náhodou trefila, že se mi tam asi nebude moc líbit.. kde je moje horká čokoládka? Kde je moje večeře?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:08 27. Oct 2011
by Molly23
Snad příští týden :).

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:38 27. Oct 2011
by -darkvision-
Tedy pro shrnutí.
Tento pátek (28.10.)
U Vystřeleného oka.
Od 18.00, 19.00 (100%) ?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:37 27. Oct 2011
by Bahnak
Budu tam možná i dříve, záleží na okolnostech, telefon mám tak kdyby něco tak budu za Braenn dělat telefoní ústřednu.
(Číslo mají jen vyvolení, na požádání ho po zvážení můžu poslat po PM, ale chraň vás ruka páně volat mi pak jako na support linku!)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:40 27. Oct 2011
by Braenn
Kokos - vaří tam náhodou dobře:) A sakra levně!

Dark - tak. Když vedení říká, že i dřív, tak i dřív, ale prostě od 18:00 ofiško.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:49 27. Oct 2011
by J.F.Payne
A děje se něco dneska?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:07 27. Oct 2011
by Braenn
Jo, budu si k večeři dělat kynuté knedlíky. Víc moc nevím :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 11:33 28. Oct 2011
by Derken-
jsem ted mimo Prahu, nevim jestli dorazim, dam jeste vedet. Neslo by to sebou spoustu neprijemnosti, jako treba zitra rano v 5 MHD do prace a tak :) Ale myslim zze by to stalo za to :)

Takze jeste dam vedet. Ani nevim jestli mi odsud dnes jede bus do Prahy :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:29 28. Oct 2011
by J.F.Payne
Já přijdu!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:14 28. Oct 2011
by Derken-
Tak dorazim, ale vidim to asi az na sedmou tak. :)A Bahnacku.. Dneska ti koupim pivko co ti dluzim a zahrajem ten dracak ;)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 04:31 29. Oct 2011
by J.F.Payne
Dlužim Derkenovi asi 102 000 piv, kurnik.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:33 29. Oct 2011
by -darkvision-
Kvalitu omluvte. (foceno mobilem, špatné světlo a vynechával mi blesk)
Ps. Spešl fotku ma Derken, ta bude až k večeru.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:34 29. Oct 2011
by -darkvision-
..

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 09:35 29. Oct 2011
by -darkvision-
.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:08 29. Oct 2011
by Bahnak
Inu, jak říkám, pěkný večírek...
Těším se na komenty nově vzniklé paladinsko-drowí koalice :mrgreen: