Page 25 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:28 18. Apr 2012
by Bahnak
Tak jsem koukal že jsem měl asi vážně smůlu a ty rukavice tam v krámě jsou, sice nevím kdy je tam znovu najdu, ale já budu trpělivý.
Ale opasek ne a ne... takže v tuto chvíli jsem zvědavý zda v nabídce obchodu vůbec je či nikoliv.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:30 18. Apr 2012
by Nalkanar
Opasek 100% vím, že tam jsou +1 a +2, nevím zda vyšší.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:25 18. Apr 2012
by D_E_K_A
+3 jsem tam nikdy neviděl... dle mého jsou tam maximálně +2 a to platí i pro pláště. Kromě pláštů přímo proti jednomu typu přesvědčení...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:01 24. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Slabej scimitar.... Prakticky nejhorsi zbran co si muzete vybrat, kdyz na nej nejedete WM.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:24 24. Apr 2012
by artaxas
xxxMajkyxxx wrote:Slabej scimitar.... Prakticky nejhorsi zbran co si muzete vybrat, kdyz na nej nejedete WM.
to jest pravda, ale tady jde o design! (taky toho lituju že jsem si ho zvolil) :wall:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:34 24. Apr 2012
by J.F.Payne
Vaděj vám kritiky každou druhou ranou?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:38 24. Apr 2012
by de Aers
Udělejte ho silnější a WMka ho pojedou ještě víc :D 8)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:58 24. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
J.F.Payne wrote:Vaděj vám kritiky každou druhou ranou?
vadi mi tohle:

Meteoricky scimitar: +5vylepseni, 1d6element, 2magicke zraneni
Meteoricky dlouhy mec: +5vylepseni, 1d8elemnt, 3magice zraneni, 1d4massive critical

Scimitar na draky: +5vylepseni, 2d4positive, 4magicky, 1tupe
Dlouhy mec na draky jsem nevidel, ale jde nakouzlit na +6

Budu-li pocitat maximalni dmg z
meteorickeho scimitaru vyjde mi cislo 19 s rozsahem na kritik 12-20x2 (bez WM a bez devastu, s ostrosti), to se dostavame na cislo 38 kritikem
meteorickeho, dlouheho mece vyjde mi cislo 24 s rozsahem 15-20x2 (bez WM a bez devastu, s ostrosti) + ma navic az 4dmg do kritiku, coz se dostavame na cislo 52.

At se divam jak se divam......mec z toho vychazi sakra lip a rozda vic dmg i pres mensi rozsah, nehlede na fakt ze +6 ze savle nedostanes jako z jedine nemale zbrane.

Jestli je tu nekdo borec pres pravdepodobnost, budu rad kdyz si s tim pohraje :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:01 24. Apr 2012
by Nalkanar
To jsou hlavně ty nenadálé úpravy kovařiny :roll:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:09 24. Apr 2012
by D_E_K_A
de Aers wrote:Udělejte ho silnější a WMka ho pojedou ještě víc :D 8)

Mno, něco na tom bude asi... ale na druhou stranu to budou pak už jen snad čistě pb, kteří tohle pojedou. :wall:

A s tou šavlí by se mělo něco vážně udělat nebo nejlépe se všemi ostatními zbraněmi, u kterých to nejde dát na +6.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:19 24. Apr 2012
by Prasokralik
cena za kritiky je holt menší dmg a aspon na thalii se to projevilo, na jiných serverech díky stejné možnosti elementu nemá cenu stavet jinou zbran nez scimitar jako jednoruč

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:20 24. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Prasokralik wrote:cena za kritiky je holt menší dmg a aspon na thalii se to projevilo, na jiných serverech díky stejné možnosti elementu nemá cenu stavet jinou zbran nez scimitar jako jednoruč
Jsi si jisty, ze ty kritiky to alespon dorovnaji? Ja vubec

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:34 24. Apr 2012
by Absinthorix
xxxMajkyxxx wrote:...
¨
Scim +5 má taky 1k4 silná kritická

Edit: a +5 běžné jde 1d6 (120%) takže aspoň 2d4 když nic
Edit2: na cep (1d8 zbraň) jde dát jen 100% 1d4 element
Edit3: jo úpravy kovařiny za běhu jsou sranda... hlavně překopávat staré objednávky co najednou nefungujou za nové... ale jo, jde to

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:44 24. Apr 2012
by xxxMajkyxxx
Absinthorix wrote:
xxxMajkyxxx wrote:...
¨
Scim +5 má taky 1k4 silná kritická

Edit: a +5 běžné jde 1d6 (120%) takže aspoň 2d4 když nic
Edit2: na cep (1d8 zbraň) jde dát jen 100% 1d4 element
meh.....a proc ma cep jen 1d4?
Pokud opravdu jde i massive critical na scim, pak by se ten rozdil trochu srovnal, ale porad by bylo fajn mit moznost ho naenchatnout na tech +6.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:53 24. Apr 2012
by Absinthorix
Na to nekoukej na mě :( já si tak prošustroval jeden horko těžko získaný kámen