Page 25 of 48

Re: Par dotazu novacka

Posted: 23:18 15. May 2012
by Barbar321
Bahnak wrote:Tedy meditace ne, ale co spánek?
teď jsem to nezkoušel, ale dřív to nešlo také. Jen si vzpomínám, že se mi tenkrát možnost přivolání obnovila, ale po vyzkoušení se neobjevil přítelíček také. Vždy to jen napsalo, že ho povolává, gesta vyvolávání postava udělá také, ale přítelíček se neobjeví

Re: Par dotazu novacka

Posted: 06:18 16. May 2012
by Bahnak
Bude třeba vyzkoušet oboje, takže logni, vyhajej se v hospodě a zkus.
Dále může být chyba ve zvoleném přítelíčkovi, sice si nemyslím že by tam byla chyba, protože by se na ni za ty roky prostě přišlo, ale stejně.
Dále mě zajímá co se objeví ve výpisu?
Mělo by to hodit hlášku, něco na způsob "povolává přítelíčka" nebo něco takového. Píše to něco?
Výpis bude nejspíše k vyřešení klíčový. Řešit toto přes DM je defakto zhola nemožné, předpoklad že bude DM ve hře kdykoliv budeš chtít přítelíčka vyvolat je poměrně optimistické.
Ještě na Kucika: Nedělala se nějaká featura na povolávání friendů? Něco se tenkrát řešilo s přčesvědčením tak jestli se to nějak neppodebíralo systémově...?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 12:06 16. May 2012
by Barbar321
Bahnak wrote:Bude třeba vyzkoušet oboje, takže logni, vyhajej se v hospodě a zkus.
Dále může být chyba ve zvoleném přítelíčkovi, sice si nemyslím že by tam byla chyba, protože by se na ni za ty roky prostě přišlo, ale stejně.
Dále mě zajímá co se objeví ve výpisu?
Mělo by to hodit hlášku, něco na způsob "povolává přítelíčka" nebo něco takového. Píše to něco?
Výpis bude nejspíše k vyřešení klíčový. Řešit toto přes DM je defakto zhola nemožné, předpoklad že bude DM ve hře kdykoliv budeš chtít přítelíčka vyvolat je poměrně optimistické.
Ještě na Kucika: Nedělala se nějaká featura na povolávání friendů? Něco se tenkrát řešilo s přčesvědčením tak jestli se to nějak neppodebíralo systémově...?
Tak jsem vyzkoušel oboje. Možnost vyvolání se obnoví, ale při použití napíše jen "povolávám zvířecího společníka", gesta povolávání udělá také, ale přítelíček se neobjeví.

Teď se mi to stalo asi po čtvrté a jen jednou z důvodu pro mě neidentifikovatelného. Zbývající tři byly vždy po zvýšení levelu.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:30 31. May 2012
by zachy
Jak se mám dívat na lokace nastavené jako žádné CvC (např. Eranina zahrada)?
kdyby se tam třeba Azhael válel a najednou přišla inkvizice, mohli by mu něco provést nebo by prostě byli...
Třeba omámeni krásou té zahrady a nechali ho odejít (třeba jen do druhé lokace :D)?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 20:12 31. May 2012
by davidsoft
zachy wrote:Jak se mám dívat na lokace nastavené jako žádné CvC (např. Eranina zahrada)?
kdyby se tam třeba Azhael válel a najednou přišla inkvizice, mohli by mu něco provést nebo by prostě byli...
Třeba omámeni krásou té zahrady a nechali ho odejít (třeba jen do druhé lokace :D)?
To už se jednou diskutovalo a nedořešilo.

Můj názor je takový, že by si inkvizice musela postavit stan u mostu, postavit tam stráže a čekat, než přes něj Azhael dobrovolně přejde. V Eranině zahradě není možné žádné násilí, ale týká se to jen ostrůvku a možná přístupového mostu. Zbytek lokace je "no-PvP" jen ze systémových důvodů, protože NWN neumožňuje nastavit jako "no-PvP" jen část oblasti.

Na druhou stranu Eranina zahrada není vhodné místo k životu. Dříve nebo později by se inkvizice dočkala.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 20:29 31. May 2012
by Prasokralik
Bylo by vhodné non pvp lokace zrušit

Re: Par dotazu novacka

Posted: 21:17 31. May 2012
by G-ladiator
Taky si myslím.
Jak by fungovala Eranina zahrada, kdyby došlo k dálkovému ostřelování lukem nebo bombardování trebuchetem či něčím podobným?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 21:20 31. May 2012
by Krysak
A co kdyby jste nevymysleli blbosti a nechali tu krásnou poctu jedné staré hře být tak jak je..... skoro dokonalá.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 21:26 31. May 2012
by Bruciacullo
G-ladiator wrote:Taky si myslím.
Jak by fungovala Eranina zahrada, kdyby došlo k dálkovému ostřelování lukem nebo bombardování trebuchetem či něčím podobným?
imho by střela narazila na barieru a rozprskla se :P

Image

Re: Par dotazu novacka

Posted: 21:29 31. May 2012
by G-ladiator
Vzhledem k tomu, že možnost ukrytí se tam je zcela reálná mi přijde na místě vyřešit tyto věci rovnou, aby z toho nebyl potom flame.

Bruciacullo: Něco takového jsem čekal :)

Re: Par dotazu novacka

Posted: 22:37 31. May 2012
by Caehan
Možná není z dálky vůbec vidět, protože je tam zakřivený prostor i čas... a celá ta anomálie je řízena kontrolními krystaly shovanými pod Eraninou sochou, která je ve skutečnosti android, který onu zahradu hlídá.

To dává smysl, ne?

Nebo možná kámen, který proletí bariérou, se zastaví ve vzduchu, na chvíli se zamyslí, proč to vlastně dělá, a protože myslící kámen je blbost, za chvíli mu dojde nesmyslnost vlastní existence a vypaří se v obláčku logiky.

Edit: No, to je asi SPAM, hmm...

Re: Par dotazu novacka

Posted: 22:44 31. May 2012
by D_E_K_A
Caehan wrote:Možná není z dálky vůbec vidět, protože je tam zakřivený prostor i čas... a celá ta anomálie je řízena kontrolními krystaly shovanými pod Eraninou sochou, která je ve skutečnosti android, který onu zahradu hlídá.

To dává smysl, ne?

Nebo možná kámen, který proletí bariérou, se zastaví ve vzduchu, na chvíli se zamyslí, proč to vlastně dělá, a protože myslící kámen je blbost, za chvíli mu dojde nesmyslnost vlastní existence a vypaří se v obláčku logiky.
Hm... ty máš nápady taky... ale třeba na tom něco bude. *pokrčí rameny*

Re: Par dotazu novacka

Posted: 23:16 31. May 2012
by zachy
Solidně zaspamováno, ale nějak bych očekával vyjádření od týmu, oni jsou ti, kteří tam tu lokaci dali. :idea:

Re: Par dotazu novacka

Posted: 06:56 01. Jun 2012
by davidsoft
Bruciacullo wrote:
G-ladiator wrote:Taky si myslím.
Jak by fungovala Eranina zahrada, kdyby došlo k dálkovému ostřelování lukem nebo bombardování trebuchetem či něčím podobným?
imho by střela narazila na barieru a rozprskla se :P
To je jedna možnost. Já bych si to představoval spíš tak, že šípy, kameny, střely apod. tam budou létat v souladu s běžnými fyzikálními zákony do momentu, než by měly někomu či něčemu ublížit. V takovém případě by se zastavily v jednom okamžiku a neškodně dopadly na zem. (Případnou časovanou bombu si představuji tak, že sice exploduje, ale nikomu se nic nestane. Zbývá vyřešit otravu plynem...)

zachy: Nemyslím si, že diskuse o Eranině zahradě je spam; nanejvýš by si zasloužila samostatné téma.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 08:58 01. Jun 2012
by G-ladiator
Nebo to funguje jako Trissin štít