Page 25 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 09:57 02. May 2012
by de Aers
Puxi ani se jako velitel nehlaš ! :D

Re: World of Tanks

Posted: 10:57 02. May 2012
by -RoF-
de Aers wrote:Puxi ani se jako velitel nehlaš ! :D
Já bych se taky na to víš co :P , toho at se ujme někdo jiný :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 12:48 02. May 2012
by Fryn
Rotu, trénink, určitě bych něco z toho vyzkoušel (první asi možná ten trénink, ať se do té roty trochu sehrajem). Bez TS to ale asi nemá moc cenu.

Re: World of Tanks

Posted: 13:00 02. May 2012
by Nalkanar
Drobná rada, kdybyste nemohli sehnat TS server - darkelf.cz má svůj vlastní TS server, který se využívá nejen pro darkelfa. Až na velice vzácné výjimky funguje TSko 24/7 a stačí si jen založit vlastní místnost, zaheslovat se a máte klid.

Re: World of Tanks

Posted: 13:06 02. May 2012
by zachy
Tak jsem přešel na ten EU server, musel jsem tedy začít znovu, ale nevadí :) rozjedu si němčoury

Re: World of Tanks

Posted: 16:56 02. May 2012
by Braenn
Já nemůžu mít Teamspeak.

Když hraju, jsem totiž hrozně sprostá. :(

Re: World of Tanks

Posted: 17:04 02. May 2012
by KaTo
Braenn wrote:Já nemůžu mít Teamspeak.

Když hraju, jsem totiž hrozně sprostá. :(
Ale to víš, že ho můžeš mít. Nemáš totiž mluvit, ale poslouchat :P . Mikrofon se dá vypnout :wink: :lol: (taky ho v PvP hrách místy vypínám, když nadávám spoluhráčům :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: ).

Re: World of Tanks

Posted: 19:23 02. May 2012
by -RoF-
zachy wrote:Tak jsem přešel na ten EU server, musel jsem tedy začít znovu, ale nevadí :) rozjedu si němčoury
Jo to je jedna z nevýhod ;).
Braenn wrote:Já nemůžu mít Teamspeak.

Když hraju, jsem totiž hrozně sprostá. :(
Myslím, že to je asi to poslední, co by mě osobně mohlo vadit. Když hrávám, tak někteří nadávají až až :D .

Jinak TS server není problém ;).

Re: World of Tanks

Posted: 19:42 02. May 2012
by zachy
Braenn wrote:Já nemůžu mít Teamspeak.

Když hraju, jsem totiž hrozně sprostá. :(
Nevadí, vypípáme tě :D

Re: World of Tanks

Posted: 00:47 03. May 2012
by johnny98-G
-RoF- wrote:
zachy wrote:Tak jsem přešel na ten EU server, musel jsem tedy začít znovu, ale nevadí :) rozjedu si němčoury
Jo to je jedna z nevýhod ;).
Braenn wrote:Já nemůžu mít Teamspeak.

Když hraju, jsem totiž hrozně sprostá. :(
Myslím, že to je asi to poslední, co by mě osobně mohlo vadit. Když hrávám, tak někteří nadávají až až :D .

Jinak TS server není problém ;).
Tedy to jsou nejaci nestydove ze? ;)

Re: World of Tanks

Posted: 00:53 03. May 2012
by Prasokralik
bůh vymyslel skype, aby se TS nemuselo používat

Re: World of Tanks

Posted: 08:37 03. May 2012
by -RoF-
johnny98-G wrote:Tedy to jsou nejaci nestydove ze? ;)
To víš asi se bojí, že je pokoušeme nebo tak :D
Prasokralik wrote:bůh vymyslel skype, aby se TS nemuselo používat
Taky možnost, ale prý to víc zatěžuje systém a net. Takže je TS lepší ;).

Re: World of Tanks

Posted: 10:54 03. May 2012
by Molly23
Dnes večer, rota, trénink? :)

Re: World of Tanks

Posted: 11:33 03. May 2012
by Braenn
Co je večer? A s jakou třídou?

Re: World of Tanks

Posted: 11:51 03. May 2012
by -RoF-
No uvidím, co bude a jak bude. Jinak jak vás znám, tak zase hezké dvojky no. :roll: hmmm, no nic, tanky myslím. :oops: