Page 25 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 09:57 02. May 2012
by de Aers
Puxi ani se jako velitel nehlaš !

Re: World of Tanks
Posted: 10:57 02. May 2012
by -RoF-
de Aers wrote:Puxi ani se jako velitel nehlaš !

Já bych se taky na to víš co

, toho at se ujme někdo jiný

Re: World of Tanks
Posted: 12:48 02. May 2012
by Fryn
Rotu, trénink, určitě bych něco z toho vyzkoušel (první asi možná ten trénink, ať se do té roty trochu sehrajem). Bez TS to ale asi nemá moc cenu.
Re: World of Tanks
Posted: 13:00 02. May 2012
by Nalkanar
Drobná rada, kdybyste nemohli sehnat TS server - darkelf.cz má svůj vlastní TS server, který se využívá nejen pro darkelfa. Až na velice vzácné výjimky funguje TSko 24/7 a stačí si jen založit vlastní místnost, zaheslovat se a máte klid.
Re: World of Tanks
Posted: 13:06 02. May 2012
by zachy
Tak jsem přešel na ten EU server, musel jsem tedy začít znovu, ale nevadí

rozjedu si němčoury
Re: World of Tanks
Posted: 16:56 02. May 2012
by Braenn
Já nemůžu mít Teamspeak.
Když hraju, jsem totiž hrozně sprostá.

Re: World of Tanks
Posted: 17:04 02. May 2012
by KaTo
Re: World of Tanks
Posted: 19:23 02. May 2012
by -RoF-
zachy wrote:Tak jsem přešel na ten EU server, musel jsem tedy začít znovu, ale nevadí

rozjedu si němčoury
Jo to je jedna z nevýhod

.
Braenn wrote:Já nemůžu mít Teamspeak.
Když hraju, jsem totiž hrozně sprostá.

Myslím, že to je asi to poslední, co by mě osobně mohlo vadit. Když hrávám, tak někteří nadávají až až

.
Jinak TS server není problém

.
Re: World of Tanks
Posted: 19:42 02. May 2012
by zachy
Braenn wrote:Já nemůžu mít Teamspeak.
Když hraju, jsem totiž hrozně sprostá.

Nevadí, vypípáme tě

Re: World of Tanks
Posted: 00:47 03. May 2012
by johnny98-G
-RoF- wrote:zachy wrote:Tak jsem přešel na ten EU server, musel jsem tedy začít znovu, ale nevadí

rozjedu si němčoury
Jo to je jedna z nevýhod

.
Braenn wrote:Já nemůžu mít Teamspeak.
Když hraju, jsem totiž hrozně sprostá.

Myslím, že to je asi to poslední, co by mě osobně mohlo vadit.
Když hrávám, tak někteří nadávají až až 
.
Jinak TS server není problém

.
Tedy to jsou nejaci nestydove ze?

Re: World of Tanks
Posted: 00:53 03. May 2012
by Prasokralik
bůh vymyslel skype, aby se TS nemuselo používat
Re: World of Tanks
Posted: 08:37 03. May 2012
by -RoF-
johnny98-G wrote:Tedy to jsou nejaci nestydove ze?

To víš asi se bojí, že je pokoušeme nebo tak
Prasokralik wrote:bůh vymyslel skype, aby se TS nemuselo používat
Taky možnost, ale prý to víc zatěžuje systém a net. Takže je TS lepší

.
Re: World of Tanks
Posted: 10:54 03. May 2012
by Molly23
Dnes večer, rota, trénink?

Re: World of Tanks
Posted: 11:33 03. May 2012
by Braenn
Co je večer? A s jakou třídou?
Re: World of Tanks
Posted: 11:51 03. May 2012
by -RoF-
No uvidím, co bude a jak bude. Jinak jak vás znám, tak zase hezké dvojky no.

hmmm, no nic, tanky myslím.
