Page 25 of 28

Re: World of Planes

Posted: 12:15 11. Oct 2013
by Molly23
Kdo ještě neviděl doporučuju! A právě kvůli takovým příběhům čtu knížky o válce.

http://warthunder.com/en/news/290-SPECI ... e-Storm-en

Re: World of Planes

Posted: 13:01 11. Oct 2013
by radekdnb
nooooo obě videjka jsou hodně luxusní, ale to druhé mi přišlo o něco lepšejší :)

Re: World of Planes

Posted: 13:19 11. Oct 2013
by Molly23
radekdnb wrote:nooooo obě videjka jsou hodně luxusní, ale to druhé mi přišlo o něco lepšejší :)
To druhé se mi zas tak nelíbilo. To první je podle skutečné události a ještě když si k tomu přečteš ten text. Prostě masakr! U druhého mi chyběla nějaká pointa. Strašně moc letadel, strašně moc sestřelených letadel, které se vůbec nebrání. Prostě takové Bčko :D.

Re: World of Planes

Posted: 13:21 11. Oct 2013
by radekdnb
no právě :) a mě se takovýdle filmy líbí :), mě se tam hlavně líbí jak tam manévruje a pak prostě stejně jde k zemi :D

Re: World of Planes

Posted: 10:45 14. Oct 2013
by Molly23
Tak pánové, trénujeme formace! :D http://www.youtube.com/watch?v=K4kZO7-3kJY#t=

Re: World of Planes

Posted: 11:55 14. Oct 2013
by Theogil I
Budete dneska v podvečer někdo protáčet vrtule?

Re: World of Planes

Posted: 12:31 14. Oct 2013
by Diemo
uvidim kolik bude prace, muzeme

Re: World of Planes

Posted: 14:28 14. Oct 2013
by Molly23
Já to nevidím moc slavně, musím se naučit na zítra prezentaci a navíc mám večer střelecký trénink.

Re: World of Planes

Posted: 23:47 14. Oct 2013
by Molly23
Tak takhle se nahrávaj zvuky když vám jde o reálnost :)

http://www.youtube.com/watch?v=oZ8foF7bktQ

Re: World of Planes

Posted: 11:18 16. Oct 2013
by Puxina

Re: World of Planes

Posted: 14:01 16. Oct 2013
by radekdnb
Molly23 wrote:Přidávám nové videjko přímo ze hry. Moc pěkné a těším se. Jediné co mi vadí jsou ty venkovní pohledy, ty ale snad na simulačních serverech nebudou.

http://www.youtube.com/watch?v=J4tUEVoW ... tu.be&hd=1

PS: Nemohl by to tu někdo promozat ten topic, aby tu nebyl spam? Díky moc...
SPamujte si ve SPAMu spameři a nezasírejte ostatní topicy.
Tohle vypada hodně dobře :)

Re: World of Planes

Posted: 15:02 16. Oct 2013
by Molly23
Oj ted koukám, že mi tenkrát ulítlo od prstů nevhodné slovo, snad mě zpětně nepotrestají! :x

Re: World of Planes

Posted: 15:32 16. Oct 2013
by Molly23
:lol:
Image

Re: World of Planes

Posted: 21:01 20. Oct 2013
by Molly23
Image

Re: World of Planes

Posted: 23:50 21. Oct 2013
by Molly23
Zajímavý Lets Play od Hrej.cz (webová odnož časopisu LEVEL). Padla tam i informace, že tanky do WarThunderu vyjdou 4. listopadu. Co je na tom pravdy ale fakt netuším.

http://www.youtube.com/watch?v=G-eE5vykyhk