Page 25 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:08 02. Aug 2012
by Nalkanar
Jeden mág s "přítelíčkem"
Jedna sexy pirátka
A trojka slečen ze Spellforce (ignorujte nápisy

)
Slečna s dráčkem
Jedna dryáda
A jedna bojovnice mezi zlem a dobrem, mezi ničením a obnovou
BTW: myslím, že Jarri se svými "pravidly" může být rád, že mu tu někdo spamí tolik
mě to většinu času vrcholně sere to nahrávání někam
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:24 02. Aug 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:28 02. Aug 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:56 02. Aug 2012
by XŠevyX
Amber wrote:Zajímalo by mě, jak dlouho ten hosting vydrží. Jestli tady za rok nebo dva nebude prázdná galerie o několika desítkách stran.
No to doufám že ne.. toho by byla velká škoda
Tady jedna Vrahounka

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 01:20 02. Aug 2012
by Absinthorix
XŠevyX wrote:Amber wrote:Zajímalo by mě, jak dlouho ten hosting vydrží. Jestli tady za rok nebo dva nebude prázdná galerie o několika desítkách stran.
No to doufám že ne.. toho by byla velká škoda
To by byla... ale počítejte vždy s nejhorším a budete maximálně mile překvapeni. Které obrázky se vám nejvíce líbí se dají stáhnout, a ostatní... no nic se na internetu nikdy neztratí
Svatá výprava už se blíží, aneb svaté vytržení (extáze?)

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 01:31 02. Aug 2012
by Absinthorix
Balrog

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 01:32 02. Aug 2012
by Absinthorix
A trocha zlodějíčků vražedníčků
Půlelf
Rielf
Exotická tanečnice

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 01:38 02. Aug 2012
by Absinthorix
A všichni jistě máme rádi okaté anděly strážné (ve vysoké kvalitě)
(a velmi vysoké)

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 07:43 02. Aug 2012
by Aulus
Kdopak to asi bude?

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 10:11 02. Aug 2012
by -RoF-
Absinthorix wrote:
Svatá výprava už se blíží, aneb svaté vytržení (extáze?)

Hmmm spíš vzpomínka na předchozí noc, když tak hladí tu..... *píská si*
Aasimarka jde do boje

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 10:28 02. Aug 2012
by Absinthorix
-RoF- wrote:Hmmm spíš vzpomínka na předchozí noc, když tak hladí tu..... *píská si*
To by bylo poněkud netradiční využití
claidheamh mòr neboli claymore (skotský obouručák) ne? Počkat...
Okatá pirátka (těch není nikdy dost)
Modlitební pomůcka

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 11:41 02. Aug 2012
by klobouk
Furt samé ženské. To není na světě nic důležitějšího?
Entí haluzka

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 11:48 02. Aug 2012
by Nalkanar
"Co je to Grál?"
"Je to něco, co hledáme," vysvětloval Galahad a upřel na trubadúra své smutné oči. "To, co je nejdůležitější. To, bez čeho život nemá smysl. To, bez čeho jsme neúplní, nehotoví a nedokonalí."Bard sevřel rty a pohlédl na rytíře svým proslulým pohledem, v němž se nadhled mísil s veselou upřímností.
"Hlupáku," odpověděl, "vedle svého Grálu jsi přece seděl celý večer."
A k entovi je vhodné dodat druida

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 11:50 02. Aug 2012
by KaTo
klobouk wrote:Entí haluzka...
...hmm...postava jak vyšitá z Guild Wars. Tož přihodím taky
enta (na odkazu) a jednu Sylvari (rostlinný humanoid) v "originále" do topicu:
Pozn.: To listo-větvičkaté brnění není svlékatelné, roste Sylvari přímo z "těla".
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 13:32 02. Aug 2012
by Amber
Absinthorix wrote:To by byla... ale počítejte vždy s nejhorším a budete maximálně mile překvapeni. Které obrázky se vám nejvíce líbí se dají stáhnout, a ostatní... no nic se na internetu nikdy neztratí
Já mám většinu z DA, kde si je "zálohuju" přidáním do oblíbených.
Souboj
Edit:
A nepohodnutí povrchňanů s podtemňany
