Page 25 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:08 02. Aug 2012
by Nalkanar
Jeden mág s "přítelíčkem"
Image

Jedna sexy pirátka
Image

A trojka slečen ze Spellforce (ignorujte nápisy :D )
Slečna s dráčkem
Image

Jedna dryáda
Image

A jedna bojovnice mezi zlem a dobrem, mezi ničením a obnovou
Image

BTW: myslím, že Jarri se svými "pravidly" může být rád, že mu tu někdo spamí tolik :D mě to většinu času vrcholně sere to nahrávání někam :lol:

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:24 02. Aug 2012
by Amber
Nalkanar wrote:BTW: myslím, že Jarri se svými "pravidly" může být rád, že mu tu někdo spamí tolik :D mě to většinu času vrcholně sere to nahrávání někam :lol:
Bojíš se hněvu šéfíka Jarriho, tak píšeš "potichu"? :P
To nahrávání není tak strašné, pokud nemáš šnečí internet :wink:

Image

Image

PS: Zajímalo by mě, jak dlouho ten hosting vydrží. Jestli tady za rok nebo dva nebude prázdná galerie o několika desítkách stran.

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:28 02. Aug 2012
by Amber
Křídláci :)

Image

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 00:56 02. Aug 2012
by XŠevyX
Amber wrote:Zajímalo by mě, jak dlouho ten hosting vydrží. Jestli tady za rok nebo dva nebude prázdná galerie o několika desítkách stran.
No to doufám že ne.. toho by byla velká škoda :shock:

Tady jedna Vrahounka
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 01:20 02. Aug 2012
by Absinthorix
XŠevyX wrote:
Amber wrote:Zajímalo by mě, jak dlouho ten hosting vydrží. Jestli tady za rok nebo dva nebude prázdná galerie o několika desítkách stran.
No to doufám že ne.. toho by byla velká škoda :shock:
To by byla... ale počítejte vždy s nejhorším a budete maximálně mile překvapeni. Které obrázky se vám nejvíce líbí se dají stáhnout, a ostatní... no nic se na internetu nikdy neztratí :)


Svatá výprava už se blíží, aneb svaté vytržení (extáze?)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 01:31 02. Aug 2012
by Absinthorix
Balrog
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 01:32 02. Aug 2012
by Absinthorix
A trocha zlodějíčků vražedníčků

Půlelf
Image

Rielf
Image

Exotická tanečnice
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 01:38 02. Aug 2012
by Absinthorix
A všichni jistě máme rádi okaté anděly strážné (ve vysoké kvalitě)
Image

(a velmi vysoké)
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 07:43 02. Aug 2012
by Aulus
Kdopak to asi bude? :wink:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:11 02. Aug 2012
by -RoF-
Absinthorix wrote: Svatá výprava už se blíží, aneb svaté vytržení (extáze?)
Image
Hmmm spíš vzpomínka na předchozí noc, když tak hladí tu..... *píská si* :oops: :roll:

Aasimarka jde do boje
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 10:28 02. Aug 2012
by Absinthorix
-RoF- wrote:Hmmm spíš vzpomínka na předchozí noc, když tak hladí tu..... *píská si* :oops: :roll:
To by bylo poněkud netradiční využití claidheamh mòr neboli claymore (skotský obouručák) ne? Počkat... :shock:

Okatá pirátka (těch není nikdy dost)
Image

Modlitební pomůcka
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:41 02. Aug 2012
by klobouk
Furt samé ženské. To není na světě nic důležitějšího?

Entí haluzka
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:48 02. Aug 2012
by Nalkanar
"Co je to Grál?"
"Je to něco, co hledáme," vysvětloval Galahad a upřel na trubadúra své smutné oči. "To, co je nejdůležitější. To, bez čeho život nemá smysl. To, bez čeho jsme neúplní, nehotoví a nedokonalí."Bard sevřel rty a pohlédl na rytíře svým proslulým pohledem, v němž se nadhled mísil s veselou upřímností.
"Hlupáku," odpověděl, "vedle svého Grálu jsi přece seděl celý večer."


Image

A k entovi je vhodné dodat druida
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 11:50 02. Aug 2012
by KaTo
klobouk wrote:Entí haluzka...
...hmm...postava jak vyšitá z Guild Wars. Tož přihodím taky enta (na odkazu) a jednu Sylvari (rostlinný humanoid) v "originále" do topicu:
Image
Pozn.: To listo-větvičkaté brnění není svlékatelné, roste Sylvari přímo z "těla".

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 13:32 02. Aug 2012
by Amber
Absinthorix wrote:To by byla... ale počítejte vždy s nejhorším a budete maximálně mile překvapeni. Které obrázky se vám nejvíce líbí se dají stáhnout, a ostatní... no nic se na internetu nikdy neztratí :)
Já mám většinu z DA, kde si je "zálohuju" přidáním do oblíbených. :wink:

Souboj :viking:
Image

Edit:
A nepohodnutí povrchňanů s podtemňany
Image