Page 25 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:12 02. Aug 2013
by Fryn
Omlouvám se za svou menší neaktivitu, týkající se "dirigování" turnaje. Výsledky dopsány. Pokud jsem se díval dobře, tak mezi chybějící zápasy patří tyto:
Kucik vs Molly
Kucik vs Vracas
Darkvision vs Vracas
Molly vs Vracas
Kucik je nejspíš ještě pořád na dovolené, takže bych rád poprosil zbylé účastníky, kteří mají tu možnost, aby si své zápasy dohráli. Dále bych poprosil všechny účastníky, aby si zkontrolovali své výsledky a pokud by došlo k nějakým nesrovnalostem, ať mi dají vědět.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 09:47 06. Aug 2013
by kucik
Takže Mollyšák a Vracas? Kdy máte čas?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 09:48 06. Aug 2013
by Diemo
Dnes večer, kolem deváté?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:02 06. Aug 2013
by kucik
OK.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:10 06. Aug 2013
by Molly23
Okej, to bych měl mít čas. Jen doufám, že nebude na tanky moc horko.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:11 06. Aug 2013
by kucik
Aby se ti neupekla posádka?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:12 06. Aug 2013
by Molly23
kucik wrote:Aby se ti neupekla posádka?
Ani né posádka jako motor mého tanku DELL INSPIRON
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:58 06. Aug 2013
by -darkvision-
Kolem devátý bych měl taky stihnout tu být. Tak to pak odjedu s Vracasem.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:03 06. Aug 2013
by Diemo
vracas je online a net je v pohode, pojdme toho vyuzit

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:51 06. Aug 2013
by kucik
Ehm... stredoevropsky cas, nebo UTC

? Moc se omlouvam, chyba planovani.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:06 06. Aug 2013
by Molly23
Pardon pánové, já nakonec nemohl dorazit

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 07:58 07. Aug 2013
by -RoF-
Děs s váma. Takhle se snad ani k turnaji 5.tier nedostaneme.

Frynééé příště dej pevný termín, do kdy se odehrají zápasy a jinak kontumacéééé.

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 09:04 07. Aug 2013
by kucik
Co čtvrtek 21h?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 09:15 07. Aug 2013
by Molly23
zkusím se dostavit. To budu na chalupě.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:48 07. Aug 2013
by de Aers
Jo, jestli mají být v budoucnu nějaké turnaje, tak ale s nějakym časovym limitem pro jednotlivý bitvy mezi hráčema.