Page 25 of 331

Re: Poděkování

Posted: 22:07 23. Jun 2008
by Neithan1
Rad by som podakoval drowskym spionom, ktori sa nevalali smiechom pri pohlade na nasu podarenu expediciu.

+Skutocne rad by som podakoval Nomisovi za ozivenie sveta pomocou pevnych Q.

Re: Poděkování

Posted: 18:36 24. Jun 2008
by Freddy
Ha! Tady se hrnou děkovačky tak rychle že nestíhám reagovat, :wink:
Chtěl bych tedy poděkovat za pozdně noční až ranní delší questík z neděle na pondělí do sídla kultistů hlavně přítomnému DM za hezky vymyšlený příběh a linii hry (efektní vstupy éterického ducha! :shock: ) a dále všem přítomným hráčům za RP hru ,obzvláště Shifterovi za jeho charismaticky zahraného Marice Asena .

:)

Re: Poděkování

Posted: 17:31 25. Jun 2008
by Shifter
Díky Phantorisovi (Adelath Podkova), Pivasovi (Arimus blablabla) a v pozdější fázi i Jonnymu (Nathan Smith) za dnešní :!: SKVĚLOU :!: hru. Čekal jsem cokoliv, ale tohle opravdu ne, jsem z toho úplně na větvi!!! Jestli ještě od někoho uslyšim kecy, že se nemůže zabavit na serveru bez DM, tak si dám tu práci a dojedu mu rozbít hubu ;)

Taky díky DM za krátkodobej vstup a úpravu přesvědčení, bylo to opravdu na místě. Jen škoda, že nemohl vydržet dýl, protože to co následovalo po odvedení zdémonizovaného kněze do chrámu jsem ještě nežral.

2Pivo: Ty šmejde, dlužíš mi metr piv, teď asi přišla "antidrowi" grupa o hodně silnej článek a navíc se stalo tolik věcí, že to bude hlášení jak kráva :arrow: kdo se s tim má potom psát ;)

Ještě jednou díky, dali jste mi (když nepočítám sraz) další impulz do života na Thalii a aspoň jsem se přesvedčil, že i na povrchu jsou hráči s velkým potenciálem do budoucna.
Jen je blbý, že teď bych byl nejraději ve hře, místo abych sepisoval infa k řádu :oops:

Díky celému teamu + Nomisovi za to co dělaj pro server, fakt jste zamakali!

2Freddy: A já tobě za skvělou půlčici, dokážes pobavit ;)

Re: Poděkování

Posted: 18:19 25. Jun 2008
by nomis_b
No ja sem chtel pridat dekovani celemu tymu Thalie, ze pro nas neco delaji.
Kdyz s tim drobnem pomaham, uvedomuju si, jak za nami porad tajtrlikuji a nezamhouri ocka jen abychom si meli kde zahrat.

Moc bych chtel podekovat rejtymu, ze ma nejaky uceleny nazor kam se svet ma ubirat a je akceschopnej kdykoliv odpovedet na sebevetsi blbost.
Kucikovi, diky kteremu bych ty Q asi nedodelal, cele je po mne predelaval, aby slapali rychleji a fungovali jak maj
Melvikovi, ze mame aspon jeden craft a ze v nem muselo byt prace
Photterovy, za hratelne podtemno
Daanrimu, za preposlani knizek o Drizztovi
DM kum ze jde videt jejich prace

No a z dalsima sem jeste nemel cest spolupracovat, ale moc se na to tesim.

No a vsem preju, at u toho vydrzi a dockame se treba i tech dalsich craftu :D

Re: Poděkování

Posted: 18:36 25. Jun 2008
by Phantorris
To Shifter a Pivas: Taky moc díky :!: byla to opravdu parádní hra a doufam, že se zase brzo potkáme. Jenom škoda, že jsem se akorát minul s Johnnym, ale už jsem potřeboval končit, ale přístě snad už nebudu muset zdrhnou :wink:

Jinak pokud jsem to ještě nikde nepsal, tak bych chtěl taky poděkovat celymu tymu(a všem kteří pro thalii něco dělají) a říct, že si moc vážim toho co pro nás, kteří jsme líní a chceme se jenom bavit, dělají bez nároku na jakejkoukoliv odměnu. A upřímně doufám, že Vám chuť do práce ještě dlouho, dlouho vydrží!!

Re: Poděkování

Posted: 19:33 25. Jun 2008
by Pivo
Také děkuji za skvělou hru.Toho podtemna je škoda.Na piva se **** dáme Tequilu :wink:

P.S.Mám nádherný screen z chrámu :D


Velká děkovačka všem co makají a staraji se o Thalii.

Dalši děkovačka za sraz.(moc si toho nepamatuji)

A poslední velké poděkovaní patří DM(specialne pepa48)

Re: Poděkování

Posted: 19:54 25. Jun 2008
by Krata
Jo pod to poděkování týmu se taky podepíšu :wink:

Re: Poděkování

Posted: 21:06 25. Jun 2008
by Phantorris
To Pivas: Tak ten screen někam hoď

Re: Poděkování

Posted: 20:35 27. Jun 2008
by Brantenen
Dekuji za hru posedlemu a vsem zucastnenym.

Re: Poděkování

Posted: 21:44 27. Jun 2008
by Shifter
DÍKY DÍKY DÍKY!!! V poslední době mě thálie dostává víc a víc. Dekuji za dnešní hru Phanantorisov, konečně nebudu v řádu sám. Díky za šílené stvárnění šíleného mága Brantentenovi :D a všem ostatním na které jsem zapoměl.
Díky Matlafouskovi za skvěle odvedenou práci!
Díky hlavně Pivasovi, smekám před ním klobouk. Ať ho kdokoliv nazývá creeperem nebo jinými jmény, ale to co dokázal udělat se svojí postavou Thaalova kněze, to jsem opravdu nečekal!

Dïky Pivas, sice si rád zaexpíš, ale když chceš, zahraješ tak skvěle jako málokdo a hlavně to dokážes dotáhnout až do konce!

Re: Poděkování

Posted: 21:56 27. Jun 2008
by Phantorris
Taky mockrát děkuju Shifterovi, Pivasovi, Matlafouskovi a všem, ktery dnes se učástnily a dopřály mi tu jedninečnou zábavu.

Pivasi opravdu klobouk dolu!

Re: Poděkování

Posted: 22:02 27. Jun 2008
by Žorž
Taky, všem...musím přiznat, že Pivas mě dost příjemně překvapil. Jde zahrát VELICE nebezpečného jedince i bez zbytečných hráčských konfliktů, on je toho důkazem. Omlouvám se, že jsem občas nestíhal řešit několik věci najednou, ale to je problém nás pisálků, že s NPCčkama jednáme půl hodiny. ;)

A vaše asi desetiminutové vzdávání díků Dei-Anangovi nakonec, pánové brzy-rytíři, to je bez diskusí. :) Moc pěkný.

Re: Poděkování

Posted: 22:17 27. Jun 2008
by Pivo
Také děkuji všem.Těším se na výborné finále.Možná bude překvapení :wink:

Re: Poděkování

Posted: 11:18 28. Jun 2008
by Aznar
i ja se velice dobre bavil, diky vsem zucastnenym 8)
skoda ze jsem nemohl zustat az do konce :cry:

Re: Poděkování

Posted: 22:19 30. Jun 2008
by Pivo
Děkuji DM za soudní proces a neuvěřitelnou trpělivostí při ovládání NPC postav.