Page 241 of 329

Re: Vtípky

Posted: 11:48 07. Jan 2013
by karolina
Aulus wrote:Co že vám vyjede jako první video na youtube.com, když zadáte "Rien"?

Rien ve francouzštině znamená "nic". :twisted:
No, zpívá tam, že Riena nelituje :D

Re: Vtípky

Posted: 11:50 07. Jan 2013
by Aulus
karolina wrote:
Aulus wrote:Co že vám vyjede jako první video na youtube.com, když zadáte "Rien"?

Rien ve francouzštině znamená "nic". :twisted:
No, zpívá tam, že Riena nelituje :D
Dobrá připomínka, to by mohla zpívat jistá zlatoočka. :mrgreen:

Ale zrovna od tebe jsem čekal spíše kritiku toho mého předchozího příspěvku na tomhle vláknu. :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 11:56 07. Jan 2013
by karolina
Nemám co kritizovat... Jistě, že mají muži dva mozky... a ten spodní je dokonce důležitěší! Pro zachování rodu přece :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 13:18 07. Jan 2013
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 18:11 07. Jan 2013
by kucik

Re: Vtípky

Posted: 18:20 07. Jan 2013
by Molly23
Chachá!!!! Ted jsem vyhrál já!!!

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 06#p172306

Re: Vtípky

Posted: 12:33 08. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
:D to je tsk výstižný, že to snad ani není parodie. Jedinkrát kdy jsem sebou někam vzal Lydii, bylo při q hledání meče pro Whiterunskýho redguarda. Lydia tasila meč, vlítla do dungu a když jsem celý dung prolez našel jsem ji mrtvou pod skálou na konci dungu :lol: .

Re: Vtípky

Posted: 13:21 08. Jan 2013
by Bhaall
Mladý urostlý princ najde v lese opuštěnou věž. Vleze dovnitř a uvidí asi pět dalších princů jak na střídačku klátí Šípkovou Růženku. Tasí meč a povídá "Co to tu děláte?!" Jeden z nich mu odpoví. "Buď zdráv a přidej se k nám, dělej si s ní co chceš, můžeš ji klátit jak chceš...ale HLAVNĚ ji nelíbej!" :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 14:37 08. Jan 2013
by Prasokralik
Modří Kazišuci Tohle mě rozsekalo

Re: Vtípky

Posted: 15:17 08. Jan 2013
by Absinthorix

Re: Vtípky

Posted: 21:25 08. Jan 2013
by Molly23
I když je na vozíku tak to má v sobě! Je to drifter!
Image

Re: Vtípky

Posted: 10:30 09. Jan 2013
by Molly23
Substituce! :D
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:22 09. Jan 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:10 09. Jan 2013
by Molly23
No možná už to tady bylo, ale hrozně jsem se u toho nasmál... ikdyž je to vlastně smutné.

http://www.youtube.com/watch?v=zJODirze5EM

Re: Vtípky

Posted: 20:15 09. Jan 2013
by J.F.Payne
Jéé, co je to za film kde ho trhaj koňma?