Page 241 of 329
Re: Vtípky
Posted: 11:48 07. Jan 2013
by karolina
Aulus wrote:Co že vám vyjede jako první video na youtube.com, když zadáte
"Rien"?
Rien ve francouzštině znamená "nic".

No, zpívá tam, že Riena nelituje

Re: Vtípky
Posted: 11:50 07. Jan 2013
by Aulus
karolina wrote:Aulus wrote:Co že vám vyjede jako první video na youtube.com, když zadáte
"Rien"?
Rien ve francouzštině znamená "nic".

No, zpívá tam, že Riena nelituje

Dobrá připomínka, to by mohla zpívat jistá zlatoočka.
Ale zrovna od tebe jsem čekal spíše kritiku toho mého předchozího příspěvku na tomhle vláknu.

Re: Vtípky
Posted: 11:56 07. Jan 2013
by karolina
Nemám co kritizovat... Jistě, že mají muži dva mozky... a ten spodní je dokonce důležitěší! Pro zachování rodu přece

Re: Vtípky
Posted: 13:18 07. Jan 2013
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 18:11 07. Jan 2013
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 18:20 07. Jan 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 12:33 08. Jan 2013
by xxxMajkyxxx

to je tsk výstižný, že to snad ani není parodie. Jedinkrát kdy jsem sebou někam vzal Lydii, bylo při q hledání meče pro Whiterunskýho redguarda. Lydia tasila meč, vlítla do dungu a když jsem celý dung prolez našel jsem ji mrtvou pod skálou na konci dungu

.
Re: Vtípky
Posted: 13:21 08. Jan 2013
by Bhaall
Mladý urostlý princ najde v lese opuštěnou věž. Vleze dovnitř a uvidí asi pět dalších princů jak na střídačku klátí Šípkovou Růženku. Tasí meč a povídá "Co to tu děláte?!" Jeden z nich mu odpoví. "Buď zdráv a přidej se k nám, dělej si s ní co chceš, můžeš ji klátit jak chceš...ale HLAVNĚ ji nelíbej!"

Re: Vtípky
Posted: 14:37 08. Jan 2013
by Prasokralik
Modří Kazišuci Tohle mě rozsekalo
Re: Vtípky
Posted: 15:17 08. Jan 2013
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 21:25 08. Jan 2013
by Molly23
I když je na vozíku tak to má v sobě! Je to drifter!

Re: Vtípky
Posted: 10:30 09. Jan 2013
by Molly23
Substituce!

Re: Vtípky
Posted: 17:22 09. Jan 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 20:10 09. Jan 2013
by Molly23
No možná už to tady bylo, ale hrozně jsem se u toho nasmál... ikdyž je to vlastně smutné.
http://www.youtube.com/watch?v=zJODirze5EM
Re: Vtípky
Posted: 20:15 09. Jan 2013
by J.F.Payne
Jéé, co je to za film kde ho trhaj koňma?