Page 241 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:11 22. May 2013
by J.F.Payne
Díky moc čarodějům a Eritaiovi a taky aasimarům a Sielencerovi. Geniální!
A zároveň se omlouvám, že se na mě muselo čekat, zdržel jsem se v práci... :P

Re: Poděkování

Posted: 01:13 22. May 2013
by D_E_K_A
Pěkný rituál, noční atmosféra bezvadná. Jen se to trošku táhlo..., přesto bezva akce a dík všem zúčastněným. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 01:14 22. May 2013
by Caehan
Díky (vezmu to abecedně) Dece, Diemovi, J.F.Paynovi, Karolině, Majkymu a Sielencerovi za dnešní quest! Škoda toho načasování (datum) a zdržení. Rád bych si myslel, že to byla zábava i pro ostatní, a omlouvám se těm, kterým jsem to dneska třeba moc neulehčoval a kteří to možná brali spíš jako nepříjemnou povinnost.

Tak díky za vaší trpělivost. Snad to příště bude mít hladší průběh a proběhne ke spokojenosti všech stran.

Re: Poděkování

Posted: 01:58 24. May 2013
by Toren
Děkuji dnes všem za hru, skvěle jsem se bavil :)

Re: Poděkování

Posted: 21:20 26. May 2013
by J.F.Payne
Díky všem, kdo dorazili na svatbu. A těm, kdo zůstali na afterparty :)) Škoda že nebyla účast, jakou jsem čekal, ale i tak tam občas padly luxusní hlášky :))

A díky Gallimu za odehrání. Dostal mě sir Hildeburg, jak zaparkoval u sudu se slivovicí :D

Re: Poděkování

Posted: 22:21 26. May 2013
by Caehan
Díky za dnešní akci, musel jsem sice odskakovat, ale i tak bylo fajn pro jednou vytáhnout tu přívětivější z mých postav. :)

Re: Poděkování

Posted: 06:15 27. May 2013
by -RoF-
J.F.Payne wrote:Díky všem, kdo dorazili na svatbu. A těm, kdo zůstali na afterparty :)) Škoda že nebyla účast, jakou jsem čekal, ale i tak tam občas padly luxusní hlášky :))

A díky Gallimu za odehrání. Dostal mě sir Hildeburg, jak zaparkoval u sudu se slivovicí :D
Dobré bylo, jak chtěl provdat Johanku :D

Spíš mi přišlo blbé jak hodně lidí odloglo a nebo přeloglo na jiné postavy.

Re: Poděkování

Posted: 16:19 27. May 2013
by Kathermara
Taky děkuji návštěvníkům svatby za pěknou hru. Pohoršené pohledy jsem očekávala, jen mě trochu mrzelo, že se Johannes opomněl přežehnat a pověsit nevěstě na krk amulet proti uhranutí. Tak snad příště :D

Re: Poděkování

Posted: 13:06 30. May 2013
by Caehan
Hrálo se mi tu s vámi moc pěkně, omlouvám se těm, se kterými jsem měl něco rozehrané - zvlášť DM, pokud by se jim hodila nějaká moje postava, klidně jí mohou obětovat temným bohům, nebo tak. Přinejmenším nějaký ten pátek mě tu teď nepotkáte, budu mít povinnosti vůči sobě. :-)

Tak si tu moc nelezte na nervy a přeji, ať se máte co nejlépe. :)

Re: Poděkování

Posted: 13:09 30. May 2013
by innfra
Taky dík, pak se ukaž ;)

Re: Poděkování

Posted: 01:43 04. Jun 2013
by Toren
Děkuji všem za hru v poslední době a dnes... na námku to konečně jednou zas vypadalo, jako ve městě :)
A taky komandu očí, za zásah v pravý okamžik *sleduji tě* :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 11:52 04. Jun 2013
by Barbar321
Děkuju za včerejší hru Zachymu. Bavil jsem se. Škoda jen té tečky na konci, ale logicky to jinak dopadnout nemohlo.

Re: Poděkování

Posted: 22:04 08. Jun 2013
by Nalkanar
Takže díky Aulovi (a Gallimu za zemana) při organizaci.

A pak těm pár, kteří přišli a rozjeli to. Hlavně Diemovi :D

Re: Poděkování

Posted: 22:20 08. Jun 2013
by Miell
Taky díky.. i za neočekávaný výsledek dražby.. a Diemo vskutku rozvířil vody klidně plynoucího večera :)

Re: Poděkování

Posted: 22:24 08. Jun 2013
by Diemo
Taky dekuju za prijemnou akci :) Skoda ze v te fontane neslo sedet :D a dik Nien :twisted: