Page 242 of 329

Re: Vtípky

Posted: 20:16 09. Jan 2013
by Molly23
J.F.Payne wrote:Jéé, co je to za film kde ho trhaj koňma?
nevím...

A tenhle týpek mě taky pobavil :D

http://www.youtube.com/watch?v=vXv8Dk78r0k

Re: Vtípky

Posted: 20:21 09. Jan 2013
by Bhaall
Twe na tu jeho nálož, docela obratnej :?

Re: Vtípky

Posted: 20:28 09. Jan 2013
by J.F.Payne
Mně se zas líbilo tohle, jen škoda že za ním není česká vlajka:

Re: Vtípky

Posted: 21:18 09. Jan 2013
by drake127
Jedna opožděná (ale pravá) :-)

Image

Re: Vtípky

Posted: 21:45 09. Jan 2013
by Molly23
:lol: :lol: :lol:
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:21 09. Jan 2013
by Molly23
Jé a tohle je taky roztomilý!!!

http://www.youtube.com/watch?v=myGHfKFjCEU

Re: Vtípky

Posted: 12:25 11. Jan 2013
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 16:41 11. Jan 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:54 11. Jan 2013
by XŠevyX
:mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 06:16 12. Jan 2013
by Absinthorix
Ti Češi jsou úplně vylízaní, nepřipadá v úvahu, aby si sami volili protektora!

Další povedená předělávka Pádu
Mladýho Masaryka si vyhodili z okna a ještě se tomu smáli. Gottwalda si ti retardi taky zvolili sami!

Re: Vtípky

Posted: 19:34 14. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:05 14. Jan 2013
by Prasokralik
chudáák :D

Re: Vtípky

Posted: 02:56 15. Jan 2013
by Molly23
Image

Re: Vtípky

Posted: 07:16 15. Jan 2013
by -RoF-
Šel jsem se svým 70tiletým otcem koupit nové boty.Z běhání po obchodech jsme vyhládli a rozhodli se zajít do restaurace najíst. U stolu jsem zpozoroval, že otec nemůže spustit oči z vedle sedící dívky.
Měla vysoko natupírovaného kohouta, nabarveného do zelena, oranžova, červena a modra.
Kdykoliv k němu dívka obrátila oči, viděla, že na ni stále civí a když už toho měla dost, tak se ho sarkasticky zeptala:
"Co máš za problém, dědo? Tys v životě neudělal nic divokýho!?"
Protože otce znám, tak jsem raději rychle polkl sousto, co jsem měl v puse, aby mě při jeho odpovědi nezaskočilo.
Otec nezklamal a s důstojným klidem a bez mrknutí oka odvětil: "Jedenkrát v životě jsem si vzal drogu a přefiknul pak páva. Teď se ptám, jestli ty nejseš moje dcera?".

Re: Vtípky

Posted: 13:56 15. Jan 2013
by Shaman88
-RoF- wrote:Šel jsem se svým 70tiletým otcem koupit nové boty.Z běhání po obchodech jsme vyhládli a rozhodli se zajít do restaurace najíst. U stolu jsem zpozoroval, že otec nemůže spustit oči z vedle sedící dívky.
Měla vysoko natupírovaného kohouta, nabarveného do zelena, oranžova, červena a modra.
Kdykoliv k němu dívka obrátila oči, viděla, že na ni stále civí a když už toho měla dost, tak se ho sarkasticky zeptala:
"Co máš za problém, dědo? Tys v životě neudělal nic divokýho!?"
Protože otce znám, tak jsem raději rychle polkl sousto, co jsem měl v puse, aby mě při jeho odpovědi nezaskočilo.
Otec nezklamal a s důstojným klidem a bez mrknutí oka odvětil: "Jedenkrát v životě jsem si vzal drogu a přefiknul pak páva. Teď se ptám, jestli ty nejseš moje dcera?".
To je vtip nebo nám to vyprávíš? (vtipy jsou obvykle v třetí osobě)