Page 242 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:03 09. Jun 2013
by Pajule
Taky díík, škoda jen, že mi to padlo a pak to prostě nešlo :/ ale Diemo je frajéér

Re: Poděkování
Posted: 00:33 09. Jun 2013
by Bezzubka
Já dneska dík za hru hráčům ... D_E_K_A, diablo, ajax a toren... je s váma fajn hra
A dík moc DM Derkenovi

Re: Poděkování
Posted: 00:59 09. Jun 2013
by Toren
Také děkuji všem, se kterými v poslední době hraji , už se těším na pokračování

Jen škoda, že jsem neměl důvod na té tancovačce zůstávat, tak jsem jen zpovzdálí přes plot šmíroval...
Re: Poděkování
Posted: 23:31 09. Jun 2013
by D_E_K_A
Díky za kratičkou hru Osianovi, Arthonovi a Cyantre.

Re: Poděkování
Posted: 23:10 11. Jun 2013
by Nalkanar
Tak dnes to byl myslím dobrý den
Díky za krátké hovory v dílnách a delší hovor u Racka o umění

Re: Poděkování
Posted: 00:41 18. Jun 2013
by Toren
Děkuji všem za hru. Jsem rád, že to zas ožívá a potkávám staré nové postavy

Re: Poděkování
Posted: 23:53 18. Jun 2013
by Thurms
Tak díky všem za dnešní akci, bavil jsem se od začátku až do konce.
Re: Poděkování
Posted: 23:54 18. Jun 2013
by Aillen
Připojuji se k poděkování, bylo to vydařené.
Re: Poděkování
Posted: 08:24 19. Jun 2013
by Toren
Také děkuji za akci, bohužel mi do toho ještě vlítl jeden call z práce, tak jsem byl trochu mimo

Re: Poděkování
Posted: 23:14 19. Jun 2013
by D_E_K_A
Díky Gideonovi za hru, sice jsme to děsně zveličovali podle mě, ale mně se to líbilo a bavilo.

Re: Poděkování
Posted: 02:04 20. Jun 2013
by Goran
Za dnešní skvělou hru bych chtěl poděkovat hráčům J.F.Payne a D_E_K_A. Vážně jsem si to užíval

Re: Poděkování
Posted: 21:37 23. Jun 2013
by D_E_K_A
Díky za akci, samotný název byl zajímavý a někteří opět nezklamali s hláškami.

V neposlední řadě chci poděkovat hráči Goran91, za pár uplynulých dní. (snad toho tvá postava
(zne)využije 
)
Re: Poděkování
Posted: 06:34 24. Jun 2013
by Pajule
Dík, že jste všichni včera dorazili v takovém počtu, bylo to příjemný překvapení
edit: trpslíkovic nikdy nezklamou s těma hláškama

Re: Poděkování
Posted: 07:42 27. Jun 2013
by Pajule
Dík RORI a Gallišovi + všem co byli včera randit na stavbě

byla to legranda

Re: Poděkování
Posted: 07:48 27. Jun 2013
by Bruciacullo
díky všem zúčastněným včera!