Page 243 of 329

Re: Vtípky

Posted: 14:11 15. Jan 2013
by Bahnak
Shaman už trolí i fóry!
Ať nejsem OOT tak tu máme hodinku plnou failů:
http://www.youtube.com/watch?v=nAVp_pGjNy8

Re: Vtípky

Posted: 14:23 15. Jan 2013
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 15:15 15. Jan 2013
by Molly23
ta kočka je úžasná :D

Re: Vtípky

Posted: 19:14 16. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:39 18. Jan 2013
by Molly23
Hehehe jestli znáte Děsivé dějiny tak oni dělají i do hudby :D

http://www.youtube.com/watch?v=P2kyNbZc7oc

Re: Vtípky

Posted: 16:12 18. Jan 2013
by Molly23
Tak tohle mě rozsekalo :D Angličtí králové a královny
http://www.youtube.com/watch?v=aJd4lKYlpRs

Re: Vtípky

Posted: 19:36 18. Jan 2013
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 00:33 20. Jan 2013
by Xullfryn

Re: Vtípky

Posted: 16:15 20. Jan 2013
by Absinthorix

Re: Vtípky

Posted: 16:15 21. Jan 2013
by marii
Žena: Dala bych si chipsy.
Muž: Nejez to, zase budeš brečet, jak vypadáš.
Z: Jak vypadám?
M: No jak bys vypadala.
Z: To se tě právě ptám. Ptal ses mě, jak vypadám.
... M: Já že se tě ptal? Mne je to přece jedno.
Z: Tobě je jedno jak vypadám?
M: Ale není mi to jedno, co furt mas?
Z: Já nic nemam, jen ze jsi říkal, že blbě vypadám.
M: Cože jsem říkal?
Z: No že blbě vypadám.
M: To jsem neříkal, vždyť víš, že se mi líbíš.
Z: Jak moc?
M: Co jak moc?
Z: Jak moc se ti líbím?
M: No normálně - moc.
Z: Tak normálně nebo moc?
M: No moc, no.
Z: A jak moc?
M: Šmarjá moc moc. Necháš mě dívat?
Z: Já tě rušim? Tak já tě rušim a blbě vypadám, že jo. Já tady taky nemusím byt.
M: mlčí (Nemusíš)
Z: Ty mlčíš? Takže tu nemusím byt?
M: Cože? Ale jistě, že tu musíš byt.
Z: Musím? Tak já musim? Jistěže musim! Kdo by ti pral a vařil, že?
M: Ale přece vis, že tě miluju.
Z: Nevim. Jak to mam vědět? Jak mě miluješ?
M: (Montoya se tlačí na Schumachera) Co? Cože? Jo, miláčku, určitě máš pravdu?
Z: Jak cože? Ty mě vůbec neposloucháš!
M: Počkej prosim tě chvíli. Jedou 49. kolo, ještě tři a budeme si povídat.
Z: Musim ještě žehlit.
M: Tak běž žehlit.
Z: Jistěže, já můžu jít žehlit a ty se budeš dívat.
M: (úpění) Tři kola miláčku, tři kola, potom klidně vyžehlim já.
Z: Jistě, ty určitě vyžehlíš. Ty něco uděláš. To bych se dočkala. Kdy jsi tady naposled něco udělal? C-O-K-O-L-I-V.
M: Nikdy.
Z: No jistě, to jsi celej ty.
M: Dáš už pokoj, prosim tě? Za chvíli bude konec.
Z: Ne za chvíli. Hned je konec. Mam toho dost. Jdu pryč. Nebudu utrácet své mládí s někým, jako seš ty.
M: Cože nebudeš utrácet? Mohla bys prosim tě chvilku mlčet?

Muž odevzdaně vstává, přináší z kuchyně chipsy a podává je ženě. Žena naštvaně bere pytlík a cpe si do pusy plnou hrst chipsu.

Z: Myslíš, že jsem tlustá? Asi bych to neměla jist, co?
M: Zoufale chytá hlavu do dlani... :-D

Re: Vtípky

Posted: 16:26 21. Jan 2013
by -RoF-
Ano typické!!! :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 09:10 22. Jan 2013
by Theogil I
To mi vzdáleně připomíná:
Theogil si takhle hoví v srpnu ve špitále, protože si na letním srazu zlomil levou ruku a čeká na operaci (která se díky bohu nekonala).
Televize je v nemocničním pokoji (třílůžkovém) na 10,-Kč/30 min.
Osazenstvo pokoje se složí, naláduje krabičku 40,-Kč (ládoval jsem já, protože ostatní spolutrpitelé měli poškozené dolní končetiny - takže já jsem jim nosil věci a oni mi krájeli jídlo atd.) a těší se na finále LOH 2012 vodních slalomářů mužů.
Ve chvíli kdy svou poslední finálovou jízdu rozjíždí Vavřinec Hradílek vchází staniční sestra a se slovy stejně u toho spíte, ukliďte si tady trošku bude vizita nám tu televizi (za bezmovného chrčení tří hrdel a vykulených očí) vypne.
Ve chvíli, kdy viděla naše obličeje s výrazy "vážený soude no nezabil by jste ji taky" omluvně prohlásila: "Nebojte se, ta krabička si to pamatuje a večer vám to vyjde i na VKVčka".
Nepochopila.
Dodnes lituji, že měl soused právě vyneseného bažanta.
Všechno zlé je ale pro něco dobré, na té následující vizitě mě pustili bez operace domů, takže jsem Vavřince viděl už v klidu doma ze záznamu. :wink:

EDIT: Teď jsem si uvědomil, že mi FN Brno Bohunice dluží 10,-Kč, které jsem neprokoukal na televizi, tak to mám předplacené do další zlomeniny. :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 11:07 22. Jan 2013
by Absinthorix
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:52 23. Jan 2013
by Molly23
řídící letového provozu: USA353 (označení letadla) kontaktujte Cleveland Center 135.6.
.
řídící letového provozu: USA353 kontaktujte Cleveland Center 135.6.
.
.
.
řídící letového provozu: USA353 jste jako moje žena! Nikdy neposlouchá!!!


Pilit: Věži, tady USA553, možná kdyby jste jí říkal správným jménem tak by jste pořídil líp.

Re: Vtípky

Posted: 20:30 23. Jan 2013
by -RoF-