Page 243 of 331
Re: Poděkování
Posted: 18:23 27. Jun 2013
by Toren
Také všem děkuji za hru, bavil jsem se.

Re: Poděkování
Posted: 01:30 30. Jun 2013
by D_E_K_A
Díky za hru slencakovi, nemělo chybu celkově tento večer.

Re: Poděkování
Posted: 01:49 30. Jun 2013
by slencak
D_E_K_A wrote:Díky za hru šlencákovi, nemělo chybu celkově tento večer.

Jsem rád , že jsi rád

Re: Poděkování
Posted: 21:52 30. Jun 2013
by D_E_K_A
Uff a opět velké poděkování slencakovi a stejnou mírou i Derkenovi. Já myslel, že to nikdy neskončí!

Re: Poděkování
Posted: 22:13 30. Jun 2013
by Derken-
Pěkně jste si poradili

ale tohle byl teprve začátek té zkázy!

Re: Poděkování
Posted: 22:17 30. Jun 2013
by slencak
Já si půjdu pobrečet do polštáře

díky!
Re: Poděkování
Posted: 22:27 30. Jun 2013
by Miell
Děkuju Pajulce za soutěž a taky všem kdo přišli.. alespoň jsem měla po dlouhé době důvod vytáhnout Far do společnosti

Re: Poděkování
Posted: 22:44 30. Jun 2013
by Nalkanar
Ač nepřítomen, tak děkuji Pajky, že se toho ujala, Mandosovi za to, že jí zdatně pomohl a tak vůbec. Je fajn vědět, že i když mám jiné povinnosti, tak se najdou schopné spolehlivé osoby

Re: Poděkování
Posted: 23:11 30. Jun 2013
by Pajule
Taky moc díky! Sice jsem to nejprv málem zaspala, ale nakonec myslim, že to nebylo tak zlé

až na to, že jsem vyhlásila 5. místo

pak popletla Arču..

ale tak stane se. Dííík moc!
P.S. Speciální dík Derkenovi :0*

Re: Poděkování
Posted: 09:12 01. Jul 2013
by Barbar321
Díky moc za znalostní soutěž. Aspoň mě to donutí si opět po roce a půl přečíst reálie světa (i když ta jména si stejně nezapamatuju

)
Speciální dík Pajky, že toto zorganizovala
Re: Poděkování
Posted: 09:31 01. Jul 2013
by -RoF-
Též ode mě pochvala pro pajky a mandose

. Otázky někdy fakt extrémně těžké, o některých těch potentátech jsem ani netušil, že se tam o nich píše. Popravdě to v hodně případech byla tipovačka, takže bych měl správně tak maximálně 4 odpovědi

.
Fajnové, jen ty NPC v té hospě bych fakt zabil

Ať někdo něco poví o atmosféře, tak ho pošlu tam kam slunce nesvítí a nemyslím tím podtemno.

Re: Poděkování
Posted: 02:58 04. Jul 2013
by D_E_K_A
Uff, díky všem za noční hru v lokále, alespoň to opravdu vypadalo po dlouhé době jako v lokále. Mělo to atmosféru a padaly fajn hlášky.

Re: Poděkování
Posted: 12:12 04. Jul 2013
by Pajule
Díííky moc Alimu, Gallimu, KaTovi a Jarrimu za poznavcí vejlet

Pak taky Grokovi, Helen a Mir za Nyelu
No a obří dík a obdiv Gallimu za bombovej Tarten..nebejt těch malejch pivních koulí, tak se tam odstěhuju

Re: Poděkování
Posted: 13:06 04. Jul 2013
by Caehan
Přidávám se k poděkování za nový Tarten, řekl bych, že to čekání stálo nakonec za to, ta lokace je skvělá!
Re: Poděkování
Posted: 13:21 04. Jul 2013
by Diemo
Ta lokace je nadherna, dekujem