Page 243 of 331

Re: Poděkování

Posted: 18:23 27. Jun 2013
by Toren
Také všem děkuji za hru, bavil jsem se. :)

Re: Poděkování

Posted: 01:30 30. Jun 2013
by D_E_K_A
Díky za hru slencakovi, nemělo chybu celkově tento večer. ;)

Re: Poděkování

Posted: 01:49 30. Jun 2013
by slencak
D_E_K_A wrote:Díky za hru šlencákovi, nemělo chybu celkově tento večer. ;)
Jsem rád , že jsi rád :)

Re: Poděkování

Posted: 21:52 30. Jun 2013
by D_E_K_A
Uff a opět velké poděkování slencakovi a stejnou mírou i Derkenovi. Já myslel, že to nikdy neskončí! :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 22:13 30. Jun 2013
by Derken-
Pěkně jste si poradili :twisted: ale tohle byl teprve začátek té zkázy! :twisted: :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 22:17 30. Jun 2013
by slencak
Já si půjdu pobrečet do polštáře :mrgreen: díky!

Re: Poděkování

Posted: 22:27 30. Jun 2013
by Miell
Děkuju Pajulce za soutěž a taky všem kdo přišli.. alespoň jsem měla po dlouhé době důvod vytáhnout Far do společnosti :D

Re: Poděkování

Posted: 22:44 30. Jun 2013
by Nalkanar
Ač nepřítomen, tak děkuji Pajky, že se toho ujala, Mandosovi za to, že jí zdatně pomohl a tak vůbec. Je fajn vědět, že i když mám jiné povinnosti, tak se najdou schopné spolehlivé osoby :)

Re: Poděkování

Posted: 23:11 30. Jun 2013
by Pajule
Taky moc díky! Sice jsem to nejprv málem zaspala, ale nakonec myslim, že to nebylo tak zlé :D až na to, že jsem vyhlásila 5. místo :wall: pak popletla Arču..:D ale tak stane se. Dííík moc!


P.S. Speciální dík Derkenovi :0* :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 09:12 01. Jul 2013
by Barbar321
Díky moc za znalostní soutěž. Aspoň mě to donutí si opět po roce a půl přečíst reálie světa (i když ta jména si stejně nezapamatuju :lol: )

Speciální dík Pajky, že toto zorganizovala

Re: Poděkování

Posted: 09:31 01. Jul 2013
by -RoF-
Též ode mě pochvala pro pajky a mandose ;). Otázky někdy fakt extrémně těžké, o některých těch potentátech jsem ani netušil, že se tam o nich píše. Popravdě to v hodně případech byla tipovačka, takže bych měl správně tak maximálně 4 odpovědi ;).

Fajnové, jen ty NPC v té hospě bych fakt zabil :twisted: Ať někdo něco poví o atmosféře, tak ho pošlu tam kam slunce nesvítí a nemyslím tím podtemno. :roll:

Re: Poděkování

Posted: 02:58 04. Jul 2013
by D_E_K_A
Uff, díky všem za noční hru v lokále, alespoň to opravdu vypadalo po dlouhé době jako v lokále. Mělo to atmosféru a padaly fajn hlášky. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 12:12 04. Jul 2013
by Pajule
Díííky moc Alimu, Gallimu, KaTovi a Jarrimu za poznavcí vejlet :D
Pak taky Grokovi, Helen a Mir za Nyelu :)

No a obří dík a obdiv Gallimu za bombovej Tarten..nebejt těch malejch pivních koulí, tak se tam odstěhuju :D

Re: Poděkování

Posted: 13:06 04. Jul 2013
by Caehan
Přidávám se k poděkování za nový Tarten, řekl bych, že to čekání stálo nakonec za to, ta lokace je skvělá!

Re: Poděkování

Posted: 13:21 04. Jul 2013
by Diemo
Ta lokace je nadherna, dekujem