Page 244 of 329
Re: Vtípky
Posted: 21:30 23. Jan 2013
by marii
Tak ta je fakt povedena.)))
Re: Vtípky
Posted: 09:40 24. Jan 2013
by Molly23
Dave Mustaine ala kokr hehe
No a když už jsme u toho, tak má hodně společného i s Bohuslavem Radziwiłłem. (kdo četl nebo viděl Potopu tak jistě ví)

Re: Vtípky
Posted: 22:15 24. Jan 2013
by Molly23
Mám tu jeden vtip... ale musím ho trochu upraviti.
Tak příjde do hospody ženská ,bouchne o pult pazourou a povidá "Chci 10 panáku rumu!"
Číšník jí to naleje a ženská jednoho po druhym do sebe naklopí . Pak se jí zatočí kebule a flákne sebou na zem. Chlapi v hospodě se dohodnou a ***obštastní ji***. Druhej den zase vlítne do hodpody a zas to samý 10 panáku rumu a na ex. Plácne sebou o zem a chlapi si zas daj. Třetí den příjde zas a číšník už nalejvá ale ona se oboří a říká "Nene dnes ne rum ale vodku .Mě po tom rumu nějak pálí ***pipinka***."
Re: Vtípky
Posted: 22:20 24. Jan 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 11:32 25. Jan 2013
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 11:39 25. Jan 2013
by -RoF-

Byla by sranda podobnou rodinku hrát na Thalii. Kdysi jsme o tom aj uvažovali.

Re: Vtípky
Posted: 11:42 25. Jan 2013
by Theogil I
-RoF- wrote:
Byla by sranda podobnou rodinku hrát na Thalii. Kdysi jsme o tom aj uvažovali.

Do toho bych šel, hrál bych strýčka Festra.

Re: Vtípky
Posted: 11:53 25. Jan 2013
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 11:58 25. Jan 2013
by -RoF-
Re: Vtípky
Posted: 12:17 25. Jan 2013
by kucik
Problem je, že oni byli takoví strašně odolný. To by se pořád umíralo.
Re: Vtípky
Posted: 12:53 25. Jan 2013
by Krysak
kucik wrote:Problem je, že oni byli takoví strašně odolný. To by se pořád umíralo.
Hlavně přes všechny plány, by taková rodina nudila a rozpadla se ještě dříve nez Maynoldsovi. Oni jsou stvořeni pro jiný svět.
Re: Vtípky
Posted: 14:53 25. Jan 2013
by Shaman88
Tak kdy to zakládáme?
Re: Vtípky
Posted: 14:59 25. Jan 2013
by kucik
Krysak wrote:
Hlavně přes všechny plány, by taková rodina nudila a rozpadla se ještě dříve nez Maynoldsovi. Oni jsou stvořeni pro jiný svět.
Asi jo.
Re: Vtípky
Posted: 15:00 25. Jan 2013
by Shaman88
Ale kušte... já chci hrát tu ruku...
Re: Vtípky
Posted: 15:35 25. Jan 2013
by Nalkanar