Page 244 of 331
Re: Poděkování
Posted: 16:20 04. Jul 2013
by Paulus
Přidávám se k poděkování za Tarten. Již je pochopeno proč to tak dlouho trvalo a rozhodně to stojí za to.
Re: Poděkování
Posted: 00:55 05. Jul 2013
by D_E_K_A
Dík Prasokrálikovi a hráčce "Karrika?" za "výtržnost" a vyvíjející se události okolo toho...
Erm a ještě i ostatním samozřejmě. Co byli u toho.

Re: Poděkování
Posted: 01:57 05. Jul 2013
by Caehan
Tak ještě díky všem za dnešní hru!
Re: Poděkování
Posted: 10:03 05. Jul 2013
by Pajule
Dííky Vejkovi! Už mi to docela chybělo

Re: Poděkování
Posted: 10:11 05. Jul 2013
by Radim
Nemáš zač,zase sem si vychutnal ten nával adroše když jsem tě viděl

Re: Poděkování
Posted: 12:35 05. Jul 2013
by J.F.Payne
Díky drowům za to, že tehdy vypálili Tarten. Jelikož to byla věc, která odstartovala dvě svaté výpravy, rozsáhlou pomoc Tartenu a která nám navíc dala Tarten nový a mnohem krásnější, považuju to za jednu z nejpovedenějších a nejpříběhotvornějších epizod Thalie

) A postava se hlavně cítila, jako že je fakt ve válce.
Když bude v Tartenu dílna a dost hráčskejch domů (a studna ze který se dá nabrat voda), tak z něj asi bude nový hlavní město.... respektive vsadím se, že tam bude pobývat hodně PC. A super je že může sloužit i jako základna pro PC trpajzliky.
Re: Poděkování
Posted: 13:09 05. Jul 2013
by Molly23
Hurááá to by jsme mohli dostat náš domek zpět!

Re: Poděkování
Posted: 13:39 05. Jul 2013
by NesQe
Díky dneska DMku za hru pro Adelku děsivá skušenost

A nezávidím tu práci s ovládáním několika postaviček najednou

Re: Poděkování
Posted: 13:59 05. Jul 2013
by Toren
Také se přidvám s velkým poděkováním zpětně všem, co se kolem mé postavičky motají a zamotávají ji hlavu

Re: Poděkování
Posted: 14:05 05. Jul 2013
by Kathermara
Aby toho nebylo málo, tak chci taky poděkovat všem, se kterými jsem v posledních dnech hrála.
Rien, Calime, Max, Goran, Helen, aspol. Jsem ráda, že už to na Thálii zase začíná žít

Re: Poděkování
Posted: 15:24 05. Jul 2013
by Bruciacullo
J.F.Payne wrote:
Když bude v Tartenu dílna a dost hráčskejch domů (a studna ze který se dá nabrat voda), tak z něj asi bude nový hlavní město.... respektive vsadím se, že tam bude pobývat hodně PC. A super je že může sloužit i jako základna pro PC trpajzliky.
Nejsem stroj na lokace

musite vydržet a všechno bdue, teď je na řadě hostinec a dílny
Jinak, děkuji všem co mě motivovali k tomu lokaci dodělat..
Re: Poděkování
Posted: 17:41 05. Jul 2013
by -darkvision-
J.F.Payne wrote:Díky drowům za to, že tehdy vypálili Tarten. Jelikož to byla věc, která odstartovala dvě svaté výpravy, rozsáhlou pomoc Tartenu a která nám navíc dala Tarten nový a mnohem krásnější, považuju to za jednu z nejpovedenějších a nejpříběhotvornějších epizod Thalie

) A postava se hlavně cítila, jako že je fakt ve válce.
Když bude v Tartenu dílna a dost hráčskejch domů (a studna ze který se dá nabrat voda), tak z něj asi bude nový hlavní město.... respektive vsadím se, že tam bude pobývat hodně PC. A super je že může sloužit i jako základna pro PC trpajzliky.
Já jsem rád za to, že zábava byla na obouch stranách frakcí.

Re: Poděkování
Posted: 00:28 06. Jul 2013
by radekdnb
Chtěl bych poděkovat jednomu nejmenovanému hráči..(aby jste ho zbytečně neprudili)...za tu jeho IC i OOC spolupráci..za zpracování potřebných věcí kolem všeho toho dění...ještě jenou díky!

Re: Poděkování
Posted: 01:11 06. Jul 2013
by soul1
Chci poděkovat všem za včerejši/dnešni hru chvilkama važně zajimave sice to bylo poměrně konfliktni ale aspoň byla docela zabava
Re: Poděkování
Posted: 01:52 06. Jul 2013
by jachyra
Ja chcem veľmi poďakovať za hru obom hráčom postáv elfov Elerethových

pekne hráte