Page 245 of 329
Re: Vtípky
Posted: 13:33 26. Jan 2013
by Molly23
První verze autopilota

Re: Vtípky
Posted: 16:02 26. Jan 2013
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 16:49 26. Jan 2013
by Caehan
Absinthorix wrote:http://oglaf.com/tool/1/
To je moc vytržené z kontextu... to chce číst ty předchozí komiksy s ledovou královnou a gnómama.
Re: Vtípky
Posted: 17:07 26. Jan 2013
by Absinthorix
No já naivně předpokládám, že to většina lidí tady stejně zná a proto je zrovna tohle pobaví

každej kousek s "trpaslíkama" je prostě skvělej
Re: Vtípky
Posted: 19:38 26. Jan 2013
by Aulus
Stupnice délky sukně a ženskosti.

Re: Vtípky
Posted: 00:15 29. Jan 2013
by Braenn
Re: Vtípky
Posted: 21:13 29. Jan 2013
by karolina
Zajímavé jméno

Re: Vtípky
Posted: 14:31 30. Jan 2013
by Absinthorix
Ten asi není moc oblíbeným milencem
Re: Vtípky
Posted: 22:10 30. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 09:25 31. Jan 2013
by Diemo
Re: Vtípky
Posted: 13:46 31. Jan 2013
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 15:04 31. Jan 2013
by XŠevyX
Diemo wrote:http://www.ceskatelevize.cz/porady/10154855310-taxik/212522161200148/
20. minuta a dál

Ono by se nemělo smát cizímu neštěstí, ale co je moc to je moc

Re: Vtípky
Posted: 22:10 31. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 00:06 01. Feb 2013
by Caehan
Re: Vtípky
Posted: 20:30 01. Feb 2013
by Absinthorix