Page 245 of 329

Re: Vtípky

Posted: 13:33 26. Jan 2013
by Molly23
První verze autopilota :lol:

Re: Vtípky

Posted: 16:02 26. Jan 2013
by Absinthorix

Re: Vtípky

Posted: 16:49 26. Jan 2013
by Caehan
Absinthorix wrote:http://oglaf.com/tool/1/
To je moc vytržené z kontextu... to chce číst ty předchozí komiksy s ledovou královnou a gnómama.

Re: Vtípky

Posted: 17:07 26. Jan 2013
by Absinthorix
No já naivně předpokládám, že to většina lidí tady stejně zná a proto je zrovna tohle pobaví :lol: každej kousek s "trpaslíkama" je prostě skvělej

Re: Vtípky

Posted: 19:38 26. Jan 2013
by Aulus
Stupnice délky sukně a ženskosti. :mrgreen:
Image

Re: Vtípky

Posted: 00:15 29. Jan 2013
by Braenn
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:13 29. Jan 2013
by karolina
Zajímavé jméno :D

Re: Vtípky

Posted: 14:31 30. Jan 2013
by Absinthorix
Ten asi není moc oblíbeným milencem

Re: Vtípky

Posted: 22:10 30. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 09:25 31. Jan 2013
by Diemo

Re: Vtípky

Posted: 13:46 31. Jan 2013
by kucik

Re: Vtípky

Posted: 15:04 31. Jan 2013
by XŠevyX
Diemo wrote:http://www.ceskatelevize.cz/porady/10154855310-taxik/212522161200148/

20. minuta a dál :D
Ono by se nemělo smát cizímu neštěstí, ale co je moc to je moc :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 22:10 31. Jan 2013
by xxxMajkyxxx
Image

Re: Vtípky

Posted: 00:06 01. Feb 2013
by Caehan
Image

Re: Vtípky

Posted: 20:30 01. Feb 2013
by Absinthorix
Image
Image