Page 245 of 331

Re: Poděkování

Posted: 05:41 06. Jul 2013
by Toren
Také děkuji za včerejší, i když pro mě ještě dnešní hru :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 13:22 06. Jul 2013
by Paulus
Děkuji Sielencerovi za několik posledních dní stejně tak jako hráčům co se motají kolem Pavla :)

Re: Poděkování

Posted: 16:56 06. Jul 2013
by innfra
Wau gali... no to je něco! Takhle by měli ty města vypadat! Jen směle dál :) pokud by přibyly domy k pronájmu, kožešník a dílna, tak by mě už nikdo nepotkal v Karathe.

Re: Poděkování

Posted: 23:27 06. Jul 2013
by Caehan
Díky dnešní společnosti z dílen! Dělali jste docela přijemnou atmosféru.

Re: Poděkování

Posted: 23:34 06. Jul 2013
by Sithis
Taky díky všem! :) Bylo fajn si zase po nějaké době tak dobře zahrát. Val si dneska zažil zajímavou jízdu na horské dráze a já se skvěle bavil (když z toho odepíšu tu část s návštěvou Astarotha :mrgreen: ).

Re: Poděkování

Posted: 23:54 06. Jul 2013
by D_E_K_A
Také díky, snad Rodal pak neostrouhal, ehm abych tak řekl. :P :) Bavil jsem se.

Re: Poděkování

Posted: 17:40 07. Jul 2013
by Paulus
Mnohokrát děkuji L_Damianovi a Xantipě za dnešní hru.

Re: Poděkování

Posted: 00:25 09. Jul 2013
by Caehan
Dík za dnešní pokec v hostinci! :)

Re: Poděkování

Posted: 10:23 09. Jul 2013
by Barbar321
dodatečně děkuju za úžasný nový Tarten, je to lokace s báječnou atmosférou :wink:

Re: Poděkování

Posted: 16:09 09. Jul 2013
by NesQe
Děkuju Derkenovi za záchranu :))

Re: Poděkování

Posted: 22:40 10. Jul 2013
by Caehan
Díky Pajky, že si dala práci s dněšní přednáškou! :-)

EDIT: A stejně tak všem ostatním za dnešní rozhovory a setkaní.

Re: Poděkování

Posted: 22:46 10. Jul 2013
by -RoF-
Caehan wrote:Díky Pajky, že si dala práci s dněšní přednáškou! :-)
Pajky prosím hodíte to někdy v psané podobě na forum? Já někdy ty termíny nestíhám :)

Re: Poděkování

Posted: 22:49 10. Jul 2013
by Pajule
Neděkujte, uhm ne psaná forma nebude. To by pak na ty přednášky nikdo nechodil. I když já už stejně žádnou nechci CHA! Jinak díky za rozhněvání Nien a tak.. :wink: :)

Re: Poděkování

Posted: 01:56 11. Jul 2013
by Paulus
Děkuji všem co se dnes motali kolem Pavla, za mnoho rozličných her ,situací a v neposlední řadě Pajky za její přednášku.

Re: Poděkování

Posted: 09:22 11. Jul 2013
by Barbar321
Připojuju se k poděkování za přednášku. Byla moc dobře připravená a velmi oceňuju, že jsi s tím Pajky dala tu práci.