Page 246 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:27 02. Feb 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 16:58 02. Feb 2013
by Absinthorix
Image

BACONBORN
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:50 04. Feb 2013
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 13:40 05. Feb 2013
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 13:50 05. Feb 2013
by KaTo
Prasokralik wrote:sex drugs and rocknrolla cz style
By mě zajímalo, co naši soudruzi do tý statistiky zase namíchali, aby jim to takhle hezky vyšlo. Jestli je to jako se slaviččí paštikou (na jednoho slavíka jednoho koně), tak potěš koště.
Proč se ptám? Protože "část" smažek mluví slovensky/rusky/atd. Další "část" sexuchtivých turistů německy/atd. Další věc - chlast. Kolik z toho balíku tvoří alkohol (ať už legální/nelegální). Marně to v té statistice hledám.
edit: Zapomněl jsem na tabák. Je to podle "expertů" droga nebo jen čajíček, co se nepočítá?

Re: Vtípky

Posted: 14:06 05. Feb 2013
by Prasokralik
mě by hlavně zajímalo kde by češi vzali 20 miliard na drogy a děvky

Re: Vtípky

Posted: 15:03 05. Feb 2013
by Krysak
J.F.Payne wrote:Geniální:

http://www.youtube.com/watch?v=TCDZ0y2DTrY

Je to hodně o názoru, mne to přišlo bez invence, intelektu. Jedním slovem ubohé až tak, že by se to ani nemělo šířit.

Re: Vtípky

Posted: 15:13 05. Feb 2013
by Braenn
Snad alespoň někoho pobaví tak, jako mne: :))
Image
A nemyslím to, jak si je můj avatar s Edwardem podobný

Re: Vtípky

Posted: 11:24 06. Feb 2013
by Molly23
Něco pro muzikanty :)...

Re: Vtípky

Posted: 10:39 07. Feb 2013
by Braenn

Re: Vtípky

Posted: 11:39 07. Feb 2013
by -RoF-
1) choď na http://www.mapy.cz
2) Až sa ti všetko načíta, tak napíš na klávesnici: iddqd
3) objaví sa ti lietadlo
4) potom napíš: idkfa
5) pomocou klávesy CTRL hádžeš bomby a šípkami ovládaš lietadlo

Re: Vtípky

Posted: 14:34 10. Feb 2013
by Molly23
:lol:
Image
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:23 11. Feb 2013
by xxxMajkyxxx
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Re: Vtípky

Posted: 21:44 11. Feb 2013
by Krysak
Tohle chlapi nečtěte, maminy si asi vzpomenou. Mne to úpřímně rozesmálo.

Každý večer úspává moje drahá akciová vetšina 2 letého prcka Matýska. Většinou to dopadne tak, že usne Matýsek i s maminkou. Dnes ovšem slyším cvaknout dveře již po 1 hodině uspávání. Namísto očekávané osoby vytapkala ta malá zrůdička a bezelstně mi oznámila bez ptaní: "maminka pinká" a šla si hrát.

Re: Vtípky

Posted: 10:53 12. Feb 2013
by Molly23
Tak tohle mě pobavilo dneska :)