Page 246 of 329
Re: Vtípky
Posted: 15:27 02. Feb 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 16:58 02. Feb 2013
by Absinthorix
BACONBORN

Re: Vtípky
Posted: 23:50 04. Feb 2013
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 13:40 05. Feb 2013
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 13:50 05. Feb 2013
by KaTo
By mě zajímalo, co naši soudruzi do tý statistiky zase namíchali, aby jim to takhle hezky vyšlo. Jestli je to jako se slaviččí paštikou (na jednoho slavíka jednoho koně), tak potěš koště.
Proč se ptám? Protože "část" smažek mluví slovensky/rusky/atd. Další "část" sexuchtivých turistů německy/atd. Další věc - chlast. Kolik z toho balíku tvoří alkohol (ať už legální/nelegální). Marně to v té statistice hledám.
edit: Zapomněl jsem na tabák. Je to podle "expertů" droga nebo jen čajíček, co se nepočítá?
Re: Vtípky
Posted: 14:06 05. Feb 2013
by Prasokralik
mě by hlavně zajímalo kde by češi vzali 20 miliard na drogy a děvky
Re: Vtípky
Posted: 15:03 05. Feb 2013
by Krysak
Je to hodně o názoru, mne to přišlo bez invence, intelektu. Jedním slovem ubohé až tak, že by se to ani nemělo šířit.
Re: Vtípky
Posted: 15:13 05. Feb 2013
by Braenn
Snad alespoň někoho pobaví tak, jako mne:

)
A nemyslím to, jak si je můj avatar s Edwardem podobný
Re: Vtípky
Posted: 11:24 06. Feb 2013
by Molly23
Něco pro muzikanty

...
Re: Vtípky
Posted: 10:39 07. Feb 2013
by Braenn
Re: Vtípky
Posted: 11:39 07. Feb 2013
by -RoF-
1) choď na
http://www.mapy.cz
2) Až sa ti všetko načíta, tak napíš na klávesnici: iddqd
3) objaví sa ti lietadlo
4) potom napíš: idkfa
5) pomocou klávesy CTRL hádžeš bomby a šípkami ovládaš lietadlo
Re: Vtípky
Posted: 14:34 10. Feb 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 15:23 11. Feb 2013
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 21:44 11. Feb 2013
by Krysak
Tohle chlapi nečtěte, maminy si asi vzpomenou. Mne to úpřímně rozesmálo.
Každý večer úspává moje drahá akciová vetšina 2 letého prcka Matýska. Většinou to dopadne tak, že usne Matýsek i s maminkou. Dnes ovšem slyším cvaknout dveře již po 1 hodině uspávání. Namísto očekávané osoby vytapkala ta malá zrůdička a bezelstně mi oznámila bez ptaní: "maminka pinká" a šla si hrát.
Re: Vtípky
Posted: 10:53 12. Feb 2013
by Molly23
Tak tohle mě pobavilo dneska
