Page 246 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:48 11. Jul 2013
by D_E_K_A
Díky za hru Goranovi a omlouvám se, že se má postava nechala strhnout ve víru vzpomínek a rozvyprávěla se. Příště dořešíme zbytek.

Stejně tak díky ostatním, jež byli zaúkolováni a jistě si to užívají po svém.

Re: Poděkování
Posted: 22:58 11. Jul 2013
by -darkvision-
Já bych rád poděkoval všem, s kterými jsem se za poslední dny setkal a zbaběle neutekli, za hru.
Anirrinths Zau'ndar
Re: Poděkování
Posted: 01:14 12. Jul 2013
by Goran
Chtěl bych poděkovat za dnešní opravdu zajímavé hry, všem hráčům a hráčkám, kteří se jich s Gideonem účastnili. Doufám, že se líbilo

Re: Poděkování
Posted: 01:32 12. Jul 2013
by Paulus
Goran wrote:Chtěl bych poděkovat za dnešní opravdu zajímavé hry, všem hráčům a hráčkám, kteří se jich s Gideonem účastnili. Doufám, že se líbilo

Tak jest! Nápodobně děkuji tobě a také ostatním hráčům.....kurňa dneska to mělo šťávu.
Re: Poděkování
Posted: 02:07 12. Jul 2013
by Toren
Já bych rád poděkoval Niaret za dnešní hru

Také jednomu poběhlíkovi, že nám zavdal pár příležitostí o něm v hospodě mluvit a nezabil náš

Dodatečně ještě Páje za přednášku. A také všem ostatním, co se kolem mé postavy motají... Je to celkem zapeklité... Jsem zvědav co bude dále.
A Galimu za zbroj!
Re: Poděkování
Posted: 10:31 13. Jul 2013
by Larin
Chtěla bych poděkovat všem, díky kterým jsem se do něčeho připletla nebo mě do něčeho zasvětili a i těm s kterýma se dál vyvíjel jejich obyčejný každodenní život
Osobní poděkování bych chtěla věnovat:
Gideonovi/Goranovi - za posledních pár dnů, které byli opravdu, ale opravdu emotivní

, a dost mi to pomohlo i v realu
Tomovi - za jeho dlouhodobé hraní se mnou a Niarret a že to s námi tak dlouho vydržel a ještě drží
DEKOvi - který s námi sice tak často nehraje, ale vždycky na nás něco vymyslí a když se po dlouhé době dopátráme konce najde si něco nového
Niarrete (Naz) - protože bez ní by to prostě nešlo
A samozřejmě děkuji všem ostatním hráčům, kteří přede mnou neutíkají a RPí a RPí a RPí ... i když se některé naše postavičky nemají rády, neznamená to, že nemám ráda ty, kteří za ně hrají

, tak že se nebojte a přijďte se zas někdy pohádat

Re: Poděkování
Posted: 16:23 13. Jul 2013
by radekdnb
Mimo Thálii....
Chtěl bych poděkovat Vejkovi za Luxusní obřad, za luxusní oběd.....a děkuji mu předem za luxusní alkoholové napájení!!!..tím bych chtěl poděkovat i celé Drowské Společnosti!!!
Díky, díky a ještě jednou díky!!
Re: Poděkování
Posted: 01:49 14. Jul 2013
by Caehan
Rád bych opožděně poděkoval hráčům Fiony a Salliase za "dnešní" výpravu. Byla to docela zábava.

Re: Poděkování
Posted: 19:15 14. Jul 2013
by Aillen
Děkuji Tondu Pozornému za vydávání Novinek z království - to tu opravdu chybělo!

Re: Poděkování
Posted: 19:44 14. Jul 2013
by innfra
Také děkuji za skvelý nápad *držím prst*
Re: Poděkování
Posted: 19:46 14. Jul 2013
by Barbar321
Opravdu vynikající nápad. Díky za noviny

Re: Poděkování
Posted: 20:10 14. Jul 2013
by LDamian
Přidávám se. Skvělý nápad! Doufám, že ti vydrží elán!
Re: Poděkování
Posted: 20:26 14. Jul 2013
by Caehan
Souhlas! Upletl sis na sebe pro ostatní moc zajímavou metlu. Ať to vydrží!
EDIT: A díky Aulovi za dnešek, to chtělo fakt hodně trpělivosti. S NPC se pěkně mluvilo. Škoda jen, že dělali tolik potíží.

Re: Poděkování
Posted: 02:15 15. Jul 2013
by innfra
Děkuji Aulovi, Deirdře, Nalkovi, Barbarovi, Logrosovi, Alimu, Paulovi, Kallii, Johanovi, Matějovi, Drusildě, Goranovi, i Niaret.
Za hru v posledních dvou dnech. Někdy je to pěkně na houby a je mi z toho smutno a někdy se díky vám dokážu usmívat na svět, který vidím černě.
Děkuji vám všem, že máte trpělivost se mnou vydržet a držíte mě tu, jinak bych to už zabalil

Re: Poděkování
Posted: 09:27 15. Jul 2013
by Aulus
Taky děkuji za hru v posledních dnech všem zúčastněným.
