Page 247 of 331

Re: Poděkování

Posted: 11:13 15. Jul 2013
by -RoF-
Hej, taky děkuju za skvělý nápad s tema novinama Bílý Brk. Je to velice dobře vymyšlené a doufám, že to bude dále pokračovat. Tonda asi bude mít finačního sponzora, Arulce se tohle bude líbit :).
Pak pořešíme IC ;)

Re: Poděkování

Posted: 20:37 15. Jul 2013
by Paulus
Děkuji Aulovi a Amber za dnešní hru.

Re: Poděkování

Posted: 23:12 15. Jul 2013
by LDamian
Děkuji za hru hráčům/kám postav: Johaness Aldering, Nikodém a Ryudern Tann. A velké díky i Aulovi.

Re: Poděkování

Posted: 23:44 15. Jul 2013
by J.F.Payne
Díky dnes za hru všem, se kterýma jsem měl co do činění. Ryudernovi, Pavlovi, Tomášovi, Deidře, Merakhovi za vynikajícně hraného a skvěle zvrhlého tieflinga, Nikodemovi, Rodalovi... taky šamanovi co nás sešikanoval a "lůze" na náměstí, co na nás pokřikovala.... díky vám svět žije! Dík!

Re: Poděkování

Posted: 00:18 16. Jul 2013
by Amber
Děkuju všem hráčům, na které jsem dneska ve hře narazila. Na první zaučovací den to bylo celkem rušné. :)
A děkuju Aulovi za rady. ;)

Re: Poděkování

Posted: 00:32 16. Jul 2013
by Aulus
Taky se přidávám a děkuji zúčastněným hlavně za vstřícnost, trpělivost, představivost, dobrou a lehkým humorem často prošpikovanou hru a v neposlední řadě také za příjemný mimoherní pokec.

Re: Poděkování

Posted: 00:43 16. Jul 2013
by Caehan
Za dnešek mé díky Aulovi, Ezdrijášovi, Johannovi, Tomášovi, Gideonovi a v neposlední řadě všem ostatním, se kterými měla má postava tu čest (a v poslední řadě tedy logicky těm, které nepotkala) ...dobrá hra, pěkně se rozmlouvalo. :-)

Re: Poděkování

Posted: 01:09 16. Jul 2013
by innfra
Také děkuji, za hru všem, které jsem dnes potkal a hlavně velký dík, tomu, kdo mi zvedl náladu a pomohl se povznést nad věci :)
A také, za to, že jsem si uvědomil, že zde mám kamarády. Díky

Re: Poděkování

Posted: 23:20 16. Jul 2013
by D_E_K_A
Tak hezky popořadě. Díky za hru Caehanovi, Goranovi, Larin a Niaretě (i Paulusovi ke konci, že se zastával :D). Doufám, že se líbilo, sic nemám ponětí, co se přesně dělo později.

Velký dík Amber a nejspíše i Derkenovi, za rychlost a zpestření hry, jenž bezpochyby část hráčů a jejich postavičky provázelo. ;)

Budu se těšit na další. :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 23:50 16. Jul 2013
by Larin
Děkuji DMkům a všem účastněným na dnešní výpravě do hlubin země...sice to probíhalo jinak než bylo asi v plánu, ale bylo to fajn.

Re: Poděkování

Posted: 00:30 17. Jul 2013
by Niareta
Přidávám se s poděkováním ke Kalie, dneska to byla to moc fajn akce a všem za ní velký díky :biggrin:

Dále bych chtěla poděkovat:
Pualusovi za několik skvělých herních dní
Innfrovi - ty víš :wink:

A také všem ostatním za to, že tento svět tvoříte vysoce návykovým :lol:

Re: Poděkování

Posted: 00:57 20. Jul 2013
by Koninho87
Díky neznámemu DM za hru (Nalku ty jsi to nebyl)...počkej..(Díky bohu, že nejsi DM) :D

Re: Poděkování

Posted: 01:57 20. Jul 2013
by mandos
Díky Amber za Kordulku a Diemovi s Vruugem za bezva rozhovor :D

Re: Poděkování

Posted: 02:40 20. Jul 2013
by DarK_cz
Taky děkuji Diemovi za vtipný rozhovor :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 00:40 21. Jul 2013
by mandos
Ještě jednou díky moc Amber a Aulovi za questík fakt jsem se moc bavil a té zubní vílce (možná díky únavě i) jsem se smál ještě nějakou tu minutku potm :lol: