Page 248 of 329

Re: Vtípky

Posted: 01:02 22. Feb 2013
by Molly23
Kočičky hlídající barák před řáděním cyber skřítků!
http://www.youtube.com/watch?v=wTaXI9LUugc

Re: Vtípky

Posted: 22:39 22. Feb 2013
by xxxMajkyxxx
Image

Image

Re: Vtípky

Posted: 00:06 23. Feb 2013
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 00:19 23. Feb 2013
by Absinthorix

Re: Vtípky

Posted: 00:53 23. Feb 2013
by Amber
Image

Re: Vtípky

Posted: 01:02 23. Feb 2013
by Aulus
Předmět: SPAM
KaTo wrote:
Pajule wrote:Co to zase je..? :roll:
To je taková hra na téma TITS or GTFO, nic čemu bys měla věnovat pozornost :twisted: :twisted: :twisted: .
Image

Re: Vtípky

Posted: 01:46 23. Feb 2013
by Aulus
Jarrin nebo KaTouš? :twisted:
Image

Re: Vtípky

Posted: 01:55 23. Feb 2013
by KaTo
Aulus wrote:Jarrin nebo KaTouš? :twisted:
Image
Jsou tam samozřejmně oba :twisted: :twisted: a ty hádej, který z nich je pod stolem :P :mrgreen: !

Re: Vtípky

Posted: 09:38 23. Feb 2013
by Aulus
Tak ten, který jde na obrázku vidět, mi připomíná spíš Jarriho. Takže místo pod stolkem bohužel připadne tobě. :twisted: :lol:

Re: Vtípky

Posted: 10:41 23. Feb 2013
by Aulus
INZERÁT:
Je mi 38 let, hledám ženu k vážnému seznámení.
Profese: 9 let člen parlamentu ČR
Vlastnosti: usilovnost, ochota těžce pracovat, cit pro spravedlnost, pravdomluvnost, neúplatnost, boj za práva chudých

ODPOVĚĎ:
Je mi 30 let.
Profese: 15 let prostitutka
Vlastnosti: panna

Re: Vtípky

Posted: 17:53 23. Feb 2013
by KaTo
Aulus wrote:Jarrin nebo KaTouš? :twisted:
Image
Aulus wrote:Tak ten, který jde na obrázku vidět, mi připomíná spíš Jarriho. Takže místo pod stolkem bohužel připadne tobě. :twisted: :lol:
Pro příště, na obrázku je zachycen jednoznačně Kato.
Samozřejmně se jedná čistě o akademickou diskuzi, kdo na obrázku momentálně je, protože my se s Jarrim u klávesnice pravidelně střídáme! :P :twisted:
Tím bych tvůj mizerný rozlišovací a pozorovací talent dál nerozpitvával! Koneckonců *podívá se na Amber* :mrgreen: ...ale dyť ty to víš taky! :twisted: :twisted:

Důkazní materiál A: Jarriho (učesaná vlasatá) velikost:
Image

Důkazní materiál B: Moje (rozvrkočená krátkosrstá) maličkost:
vlasy.jpg

Re: Vtípky

Posted: 18:13 23. Feb 2013
by Aulus
Tak pokud zakládáš rozlišovací a pozorovací talent jen na vlasech, tak myslím, že je jasné, kde se stala chyba. :lol: Prostě z výrazu je to jasně Jarri.

Můj problém je zase barvoslepost, každý máme něco. :twisted: S mými rozlišovacími schopnostmi ohledně holek není například v nepořádku nic. :lol:

Re: Vtípky

Posted: 20:18 23. Feb 2013
by marii
Muž sleduje televizi a najednou začne křičet.
"...... nechoď tam!!!! nechoď do toho kostela ty kok.te,......... nechooooooooooď!!"
"Miláčku, co sleduješ za film?"
"Ále naše video ze svatby!" :) :) :)

Re: Vtípky

Posted: 16:37 24. Feb 2013
by Molly23
Nářez! Nejvíc se mi líbí ta gradace v jeho choreografii :D

http://www.stream.cz/uservideo/173290-h ... -vas-znici

Re: Vtípky

Posted: 23:18 24. Feb 2013
by Braenn
:)