Page 248 of 329
Re: Vtípky
Posted: 01:02 22. Feb 2013
by Molly23
Kočičky hlídající barák před řáděním cyber skřítků!
http://www.youtube.com/watch?v=wTaXI9LUugc
Re: Vtípky
Posted: 22:39 22. Feb 2013
by xxxMajkyxxx
Re: Vtípky
Posted: 00:06 23. Feb 2013
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 00:19 23. Feb 2013
by Absinthorix
Re: Vtípky
Posted: 00:53 23. Feb 2013
by Amber
Re: Vtípky
Posted: 01:02 23. Feb 2013
by Aulus
Re: Vtípky
Posted: 01:46 23. Feb 2013
by Aulus
Jarrin nebo KaTouš?

Re: Vtípky
Posted: 01:55 23. Feb 2013
by KaTo
Re: Vtípky
Posted: 09:38 23. Feb 2013
by Aulus
Tak ten, který jde na obrázku vidět, mi připomíná spíš Jarriho. Takže místo pod stolkem bohužel připadne tobě.

Re: Vtípky
Posted: 10:41 23. Feb 2013
by Aulus
INZERÁT:
Je mi 38 let, hledám ženu k vážnému seznámení.
Profese: 9 let člen parlamentu ČR
Vlastnosti: usilovnost, ochota těžce pracovat, cit pro spravedlnost, pravdomluvnost, neúplatnost, boj za práva chudých
ODPOVĚĎ:
Je mi 30 let.
Profese: 15 let prostitutka
Vlastnosti: panna
Re: Vtípky
Posted: 17:53 23. Feb 2013
by KaTo
Aulus wrote:Jarrin nebo KaTouš?

Aulus wrote:Tak ten, který jde na obrázku vidět, mi připomíná spíš Jarriho. Takže místo pod stolkem bohužel připadne tobě.

Pro příště, na obrázku je zachycen jednoznačně Kato.
Samozřejmně se jedná čistě o akademickou diskuzi, kdo na obrázku momentálně je, protože my se s Jarrim u klávesnice pravidelně střídáme!
Tím bych tvůj mizerný rozlišovací a pozorovací talent dál nerozpitvával! Koneckonců *podívá se na Amber*

...ale dyť ty to víš taky!
Důkazní materiál A: Jarriho (
učesaná vlasatá) velikost:
Důkazní materiál B: Moje (
rozvrkočená krátkosrstá) maličkost:
Re: Vtípky
Posted: 18:13 23. Feb 2013
by Aulus
Tak pokud zakládáš rozlišovací a pozorovací talent jen na vlasech, tak myslím, že je jasné, kde se stala chyba.

Prostě z výrazu je to jasně Jarri.
Můj problém je zase barvoslepost, každý máme něco.

S mými rozlišovacími schopnostmi ohledně holek není například v nepořádku nic.

Re: Vtípky
Posted: 20:18 23. Feb 2013
by marii
Muž sleduje televizi a najednou začne křičet.
"...... nechoď tam!!!! nechoď do toho kostela ty kok.te,......... nechooooooooooď!!"
"Miláčku, co sleduješ za film?"
"Ále naše video ze svatby!"

Re: Vtípky
Posted: 16:37 24. Feb 2013
by Molly23
Nářez! Nejvíc se mi líbí ta gradace v jeho choreografii
http://www.stream.cz/uservideo/173290-h ... -vas-znici
Re: Vtípky
Posted: 23:18 24. Feb 2013
by Braenn