Page 248 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:09 21. Jul 2013
by Amber
mandos wrote:Ještě jednou díky moc Amber a Aulovi za questík fakt jsem se moc bavil a té zubní vílce (možná díky únavě i) jsem se smál ještě nějakou tu minutku potm

Prý zoubková víla

ještě že to byl jen vtip. Taky díky za hru, snad se bručoun líbil.

Re: Poděkování
Posted: 01:16 21. Jul 2013
by D_E_K_A
Mhm..., taky díky za skvělou hru hráčce Karrika, sic jsem prvně myslel, že její postavička je tak nedočkavá a rychle se dere vpřed, že z toho bude nakonec rychlovka. Přesto jsem byl mile překvapen a rád, že to se mnou dál udržela.

Bavil jsem se a opravdu doufám, že ona se mnou a mělo to atmosféru.
Stejně tak díky Amber a Aulovi, některé rady si beru k srdci a stejně tak díky za nové podněty a nápady a i hru.
Nakonec věnování obecné všem, se kterými se mé postavy setkaly za posledních pár dní.
Budu se těšit na další.
Re: Poděkování
Posted: 05:25 22. Jul 2013
by soul1
Děkuji zpětně ke včerejšku Aulusovy za senzačni hru před branou a nasledně v chramu

Re: Poděkování
Posted: 06:08 22. Jul 2013
by Aulus
soul1 wrote:Děkuji zpětně ke včerejšku Aulusovy za senzačni hru před branou a nasledně v chramu

Taky díky, bavil jsem se.

Ale nehrál jsem to sám, byla u toho i Amber, tak rychle přepínat mezi NPCčky zase nestíhám.

Re: Poděkování
Posted: 07:56 22. Jul 2013
by soul1
ah ja si to myslel takže děkuji i amber byla to vážně zábava

Re: Poděkování
Posted: 13:05 25. Jul 2013
by zachy
Velké díky Berserkovi, že svolil použití jeho fotky v připravovaných ikonkách pro NT

Re: Poděkování
Posted: 17:37 25. Jul 2013
by Lord_Berserk
zachy wrote:Velké díky Berserkovi, že svolil použití jeho fotky v připravovaných ikonkách pro NT

Sem zvedavej, kdo tu ikonu pozna ... dobre si to upravil.

Re: Poděkování
Posted: 23:49 09. Aug 2013
by Barbar321
Děkuju Amber za dvojí vytažení z nehostinného terénu

Re: Poděkování
Posted: 16:54 10. Aug 2013
by Bahnak
Díky za hru chlapi
EDIT: A též za dnešní kajícný pochod.
Re: Poděkování
Posted: 00:36 12. Aug 2013
by J.F.Payne
Díky moc všem za hru, snad se líbilo!
Fajn pocit, když člověk pořádá akci, a z postav co jsou loglé na serveru, tam nejsou jen dvě...
Dík zúčastněným za zájem a účast, dík DM za politiku, dík družiníkům a otci Tomášovi... a mohl bych pokračovat... Prostě jsem se skvěle bavil.
Re: Poděkování
Posted: 00:51 12. Aug 2013
by innfra
Také dík. Jen jsem čekal, že přijde nějaké zakvílení

Re: Poděkování
Posted: 00:57 12. Aug 2013
by Amber
innfra wrote:Také dík. Jen jsem čekal, že přijde nějaké zakvílení

Třeba "dupl jsi na zmiji v trávě a ta se po tobě ohnala"?

To by bylo kvílení!
Jinak taky děkuju všem zúčastněným, byla to povedená akce. Zvlášť zakončení mě pobavilo.

Re: Poděkování
Posted: 08:17 12. Aug 2013
by tao kan
Vcerejsi pochod byl vytecny i kdyz jsem se trochu brzy prozradil s Gs bez odporu a plan bal tutam

. Kazdopadne vytecna hra ze strany poradatelu, diky.
Re: Poděkování
Posted: 08:52 12. Aug 2013
by Braenn
No stihla jsem jen závěr, ale k tomu dohra v sídle - velmi zábavné.

Re: Poděkování
Posted: 00:37 16. Aug 2013
by Braenn
Díky, Díky, Díky! Perfektní Q! Poprvé jsem viděla, že jedno DM hraje hlavní linii a druhé se soustředí hlavně na NPC. Ty se tak můžou plnohodnotně projevit a hrát, aniž by zdržovaly, takže si užijem i vedlejší linky. Výborně provedeno, krásná lokace, parádní atmosféra, a tak vůbec.
A já mohla konečně pustit bouřící hormony toho chudáka na procházku, když s PC nemá štěstí .
Jen to vstávání...