Page 248 of 331

Re: Poděkování

Posted: 01:09 21. Jul 2013
by Amber
mandos wrote:Ještě jednou díky moc Amber a Aulovi za questík fakt jsem se moc bavil a té zubní vílce (možná díky únavě i) jsem se smál ještě nějakou tu minutku potm :lol:
Prý zoubková víla :wall: ještě že to byl jen vtip. Taky díky za hru, snad se bručoun líbil. ;)

Re: Poděkování

Posted: 01:16 21. Jul 2013
by D_E_K_A
Mhm..., taky díky za skvělou hru hráčce Karrika, sic jsem prvně myslel, že její postavička je tak nedočkavá a rychle se dere vpřed, že z toho bude nakonec rychlovka. Přesto jsem byl mile překvapen a rád, že to se mnou dál udržela. ;) Bavil jsem se a opravdu doufám, že ona se mnou a mělo to atmosféru. :)

Stejně tak díky Amber a Aulovi, některé rady si beru k srdci a stejně tak díky za nové podněty a nápady a i hru. :D

Nakonec věnování obecné všem, se kterými se mé postavy setkaly za posledních pár dní.
Budu se těšit na další.

Re: Poděkování

Posted: 05:25 22. Jul 2013
by soul1
Děkuji zpětně ke včerejšku Aulusovy za senzačni hru před branou a nasledně v chramu :)

Re: Poděkování

Posted: 06:08 22. Jul 2013
by Aulus
soul1 wrote:Děkuji zpětně ke včerejšku Aulusovy za senzačni hru před branou a nasledně v chramu :)
Taky díky, bavil jsem se. :) Ale nehrál jsem to sám, byla u toho i Amber, tak rychle přepínat mezi NPCčky zase nestíhám. :D :wink:

Re: Poděkování

Posted: 07:56 22. Jul 2013
by soul1
ah ja si to myslel takže děkuji i amber byla to vážně zábava ;)

Re: Poděkování

Posted: 13:05 25. Jul 2013
by zachy
Velké díky Berserkovi, že svolil použití jeho fotky v připravovaných ikonkách pro NT :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 17:37 25. Jul 2013
by Lord_Berserk
zachy wrote:Velké díky Berserkovi, že svolil použití jeho fotky v připravovaných ikonkách pro NT :mrgreen:
Sem zvedavej, kdo tu ikonu pozna ... dobre si to upravil. :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:49 09. Aug 2013
by Barbar321
Děkuju Amber za dvojí vytažení z nehostinného terénu :ewink:

Re: Poděkování

Posted: 16:54 10. Aug 2013
by Bahnak
Díky za hru chlapi :-D

EDIT: A též za dnešní kajícný pochod.

Re: Poděkování

Posted: 00:36 12. Aug 2013
by J.F.Payne
Díky moc všem za hru, snad se líbilo!

Fajn pocit, když člověk pořádá akci, a z postav co jsou loglé na serveru, tam nejsou jen dvě...

Dík zúčastněným za zájem a účast, dík DM za politiku, dík družiníkům a otci Tomášovi... a mohl bych pokračovat... Prostě jsem se skvěle bavil.

Re: Poděkování

Posted: 00:51 12. Aug 2013
by innfra
Také dík. Jen jsem čekal, že přijde nějaké zakvílení :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:57 12. Aug 2013
by Amber
innfra wrote:Také dík. Jen jsem čekal, že přijde nějaké zakvílení :twisted:
Třeba "dupl jsi na zmiji v trávě a ta se po tobě ohnala"? :D To by bylo kvílení! :twisted:


Jinak taky děkuju všem zúčastněným, byla to povedená akce. Zvlášť zakončení mě pobavilo. :D

Re: Poděkování

Posted: 08:17 12. Aug 2013
by tao kan
Vcerejsi pochod byl vytecny i kdyz jsem se trochu brzy prozradil s Gs bez odporu a plan bal tutam :-) . Kazdopadne vytecna hra ze strany poradatelu, diky.

Re: Poděkování

Posted: 08:52 12. Aug 2013
by Braenn
No stihla jsem jen závěr, ale k tomu dohra v sídle - velmi zábavné. :lol:

Re: Poděkování

Posted: 00:37 16. Aug 2013
by Braenn
Díky, Díky, Díky! Perfektní Q! Poprvé jsem viděla, že jedno DM hraje hlavní linii a druhé se soustředí hlavně na NPC. Ty se tak můžou plnohodnotně projevit a hrát, aniž by zdržovaly, takže si užijem i vedlejší linky. Výborně provedeno, krásná lokace, parádní atmosféra, a tak vůbec.

A já mohla konečně pustit bouřící hormony toho chudáka na procházku, když s PC nemá štěstí .:D

Jen to vstávání...