Page 249 of 329

Re: Vtípky

Posted: 03:42 25. Feb 2013
by Absinthorix
KaTo wrote: Důkazní materiál A: Jarriho (učesaná vlasatá) velikost:
Image
Image

Re: Vtípky

Posted: 11:13 25. Feb 2013
by KaTo
Absinthorix wrote:Image
Mnoo...tak jo, taky mám fotku...s přilbou plnou vlasů! :twisted: :twisted:
P1080538.JPG
5671128540_ebc86c024a.jpg
5671128540_ebc86c024a.jpg (19.91 KiB) Viewed 2881 times

Re: Vtípky

Posted: 13:22 25. Feb 2013
by Braenn
Pánové, na osobní fotky tu máte přímo zaměřený topik. Máte-li potřebu mi/si/komukoli odpovědět, využijte k tomu raději SPAM.

Re: Vtípky

Posted: 14:22 25. Feb 2013
by J.F.Payne
Project manager is a person who thinks that nine women can deliver a baby in one month.

Re: Vtípky

Posted: 14:49 25. Feb 2013
by KaTo
Kokosáku, ať hraješ cokoli...podařilo se mi sehnat screen animace "the most gay item in the game" (game = GW2). Zvaž, zda si nerozjet kariéru v Guildovních válkách! :twisted: Btw - jedná se o legendární krátký luk.

Re: Vtípky

Posted: 00:30 27. Feb 2013
by Molly23
Kdyby vám byla při hraní zima :D
Image

Re: Vtípky

Posted: 01:08 27. Feb 2013
by Absinthorix
Zrovna ten zdroj nevím nevím... ale zajímavý nápad :D

Re: Vtípky

Posted: 15:27 27. Feb 2013
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 10:10 28. Feb 2013
by -RoF-
Učitel vykládá svým studentům o dobrých mravech a ptá se jednoho po druhém:
„Tak Michaeli, kdybyste byl na schůzce s děvčetem a seděli byste v restauraci, jak byste jí řekl, že potřebujete na toaletu?”
„No tak já bych jí řekl: Počkej, musím se jít vyčůrat.”
„No, to by ale bylo velice nezdvořilé, řekl bych i hrubé, že? Co vy Honzo, co byste řekl vy?”
„No, tak já bych řekl: Omlouvám se, ale opravdu musím na záchod.”
„Tak to už je o hodně lepší, ale přece jen není vhodné používat slovo záchod u stolu, že? A co vy Petře, jak byste se zachoval vy?”
„Řekl bych: Miláčku, prosím tě, můžeš mě na chvilku omluvit? Musím si jít potřást rukou se svým velice dobrým přítelem, se kterým se, jak doufám, po večeři seznámíš.”

Re: Vtípky

Posted: 13:37 28. Feb 2013
by Bahnak
-RoF- wrote::D
http://www.drsnysvet.cz/obycejna-nudna-zastavka/

Bacha reklamy 18+ :roll:
Jo, psí spřežení bych taky bral :-)
Jinak ty samé stránky:
http://www.drsnysvet.cz/best-of-jackass/
Klasické "best-of" Jackass - ti chlapi jsou magoři...

Re: Vtípky

Posted: 18:30 28. Feb 2013
by Molly23
Bahnak wrote:
-RoF- wrote::D
http://www.drsnysvet.cz/obycejna-nudna-zastavka/

Bacha reklamy 18+ :roll:
Jo, psí spřežení bych taky bral :-)
Jinak ty samé stránky:
http://www.drsnysvet.cz/best-of-jackass/
Klasické "best-of" Jackass - ti chlapi jsou magoři...
Kdyby jsi si chtěl zajezdit na psím spřežení tak manžel sestřenky tohle provozuje, že vozí lidi pro zážitek. :)

Re: Vtípky

Posted: 22:13 28. Feb 2013
by igor
Igor a Hassan v televizi! Teda pokud si nás ještě někdo pamatuje... tímto děkuji Kráťovi za upozornění (jestli si ho taky ještě někdo pamatuje) :D
vlcsnap-2013-02-28-21h01m38s62.jpg
vlcsnap-2013-02-28-21h02m01s37.jpg

Re: Vtípky

Posted: 22:19 28. Feb 2013
by Pajule
Hm a pak mam chodit na srazy, když si chodíte na plastiky :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 22:43 28. Feb 2013
by Molly23
Cheche... prostě Terry Crews
http://www.youtube.com/watch?v=iq_850iz14U

Re: Vtípky

Posted: 08:40 01. Mar 2013
by Hassan
Autogramy az na letisti :-)