Page 249 of 331
Re: Poděkování
Posted: 00:47 16. Aug 2013
by J.F.Payne
Taky moc děkuju za fajn výpravu do dalekých končin! A za jedno zlé morální dilema

)
Re: Poděkování
Posted: 08:44 16. Aug 2013
by Amber
Děkuju za včerejší hru, skvěle jsem se bavila a doufám, že vy taky.
Nejlepší šok mi teda udělal Aulus, když se v půlce questu najednou odpojil a po chvilce mi volal, že mu nejde se připojit...

naštěstí to ale zvládal.

Re: Poděkování
Posted: 10:01 16. Aug 2013
by Goran
Přidávám se k poděkováním. Velice jsem se bavil a opět si posunul obzory o něco dále. Moc hezky připravené, doufám že ty hezké lokace ještě "párkrát" uvidím

. Díky!

Re: Poděkování
Posted: 13:33 16. Aug 2013
by Bahnak
Díky VŠEM kdo se podíleli i podílí na vývoji NT, teď po dlouhé době vývoje vykoukly na svět "první malé růžky" všech těch obřích a šílených změn, děkuji za ně a i když vím že lidé budou chvíli (no, možná i delší chvíli) zmateni, držím palce aby to dopadlo vše dobře.
Díky všem za trpělivost, Rejtymu a Shamanovi v dnech nadcházejících obzvlášť

Re: Poděkování
Posted: 13:35 16. Aug 2013
by Pajule
Přidávám se k děkovačce! I přes veškeré zmatení, to vypadá fakt supr

Jste pašáci, všichni co se jakkoliv podíleli

Re: Poděkování
Posted: 16:07 16. Aug 2013
by -RoF-
Bahnak wrote:Díky VŠEM kdo se podíleli i podílí na vývoji NT, teď po dlouhé době vývoje vykoukly na svět "první malé růžky" všech těch obřích a šílených změn, děkuji za ně a i když vím že lidé budou chvíli (no, možná i delší chvíli) zmateni, držím palce aby to dopadlo vše dobře.
Díky všem za trpělivost, Rejtymu a Shamanovi v dnech nadcházejících obzvlášť

Tak tak, taky děkuju, mě se tyhle změny hodně líbí. Sice některé postavy to odvařilo, ale dalo to děsně moc nových možností k tvorbě nových postav a tak.

Re: Poděkování
Posted: 17:21 16. Aug 2013
by Caehan
Také se přidávám k poděkování... nejspíš se bude muset ještě něco doladit (pokud jste to tedy ještě neprovedli), ale u dost z těch povolání poznávám můzu, která vás políbila, a tak mám nějaké takové mlhavé tušení, že by to snad mohlo fungovat, jak má.

Re: Poděkování
Posted: 17:58 16. Aug 2013
by radekdnb
taky se přidávám je to supr, povolání, bonusy....Epické kouzla vše...Díky Díky a ještě jednou Díky...

Re: Poděkování
Posted: 11:12 17. Aug 2013
by Kathermara
Já bych chtěla poděkovat za včerejší lekci psaní. Trochu jsem od toho odbíhala a chvílemi to asi bylo poznat, ale i tak jsem si to užila

Re: Poděkování
Posted: 16:58 17. Aug 2013
by innfra
Děkuji za uveřejněné info, jsou to kruté úpravy, líbí se mi, až na pár věcí
Jsem zvědav, jak se poperete s provázáním IC stránky celého přechodu.
Re: Poděkování
Posted: 17:41 17. Aug 2013
by Krysak
Za mne děkuji moc za vyvěšení. Děkuji předem za rychlé ladění systému, který to rozhodně bude potřbovat, ale rozhodně na tak malý tým jako jste, je to dobrá práce.
Re: Poděkování
Posted: 16:12 18. Aug 2013
by Krysak
Teda, zase jsem Vás maličko podcenil, omluva za to.
Díky moc GM za rychlé opravy značky smrti a dalších drobností, systém je zase o kus stabilnější, takový fofr jsem vážne nečekal.
Rozhodně díky za odebrání rychlosti monkům, ted z toho snad budou vyrovnáné, rozumné buildy.
Re: Poděkování
Posted: 18:48 20. Aug 2013
by Aulus
Konečně můžu i oficiálně poděkovat Amber za práci, kterou si s mapou Nové Thalie dala.

Na Staré Thalii mi jako hráči kvalitní mapa dost scházela.
Re: Poděkování
Posted: 18:49 20. Aug 2013
by Shaman88
Připojuju se k poděkování.
Re: Poděkování
Posted: 18:52 20. Aug 2013
by soul1
malo kdy někomu děkuju protože se tu často děkuje i za maličkosti

ale stimhle souhlasim Amber odvedla super praci a za to ji děkuji a taktež děkuji i zbytku kteři aktivně pracuji na pokračovani v rozjeti NT a nesmim opomenout Shamana ktery tak rychle odpovida ostatnim na jejich dotazí a přitom taktež pracuje na systemu

(a teď kritici domě za ty červene pole v celem textu!

)